7 عامل موثر در قیمت میز تنیس روی میز حرفه ای • تصویر از مجله زندگی

اولین تفاوت این میزها گرانتر بودن قیمت میز پینگ پنگ حرفه ای است. از طرفی این نوع میزها استاندارد هستند و در ساخت آنها از قطعات مقاوم استفاده شده است. اگرچه به این نوع میزها میزهای حرفه ای می گویند اما برای استفاده تفریحی نیز مناسب هستند. پس ابتدا باید تصمیم بگیرید که به دنبال چه هستید؟ میز پینگ پنگ حرفه ای یا آماتور؟

2. پینگ پنگ الماس فروشگاه و جستجوی رنگ جدول

برخی از میزهای پینگ پنگ حرفه ای دارای ست تور و گیره هستند. این ممکن است در برخی از دفاتر غیرحرفه ای یا ساده نیز وجود داشته باشد. در مقایسه قیمت میز تنیس روی میز حرفه ای به این نکته نیز توجه کنید. در این زمینه می توانید از لوزی نیز کمک بگیرید. می توانید بهترین میزها را در فروشگاه پیدا کنید الماس پینگ پنگ با لوازمی مانند توری و گیره خرید کنید.

قیمت میز پینگ پنگ حرفه ای

بیشتر میزهای پینگ پنگ به رنگ آبی، سبز، مشکی یا خاکستری هستند. البته طبق مقررات فدراسیون بین المللی تنیس روی میز میزهای پینگ پنگ باید دور میز دارای خط سفید دو سانتی متری بوده و با یک خط سه میلی متری به دو قسمت مساوی تقسیم شوند. ممکن است نمونه هایی را در بازار ببینید که فاقد استانداردهای رنگ هستند. البته ممکن است این معیارها در بازی های تفریحی چندان مهم نباشد. اما بهتر است نموداری تهیه کنید که دارای استانداردهای رنگی نیز باشد. در فروشگاه پینگ پنگ لوزی میزهایی با طراحی زیبا و رنگ مشکی عرضه می شود که از نظر قوانین کاملا مطابق با استانداردهای فدراسیون بین المللی می باشد.

میزهای پینگ پنگ از نظر متریال متفاوت هستند. میزهای حرفه ای معمولا از ام دی اف ساخته می شوند. ملامین یکی از مواد مورد استفاده در ساخت رومیزی است. ملامین به طور کلی بادوام است. در مقابل میزهای پینگ پنگ ساده یا غیرحرفه ای از مواد سطحی مانند پلاستیک ساخته می شوند. در این حالت تفاوت اصلی به قیمت میزها مربوط می شود. طبیعی است که قیمت میز تنیس روی میز حرفه ای گرانتر از میز تنیس روی میز پلاستیکی ساده است. البته اگر در فروشگاه باشد الماس پینگ پنگ همچنین می توانید دفاتر حرفه ای را با قیمت های مقرون به صرفه پیدا کنید.

4. اندازه میز تنیس روی میز حرفه ای

اکثر میزهای تنیس روی میز تاشو هستند. این قابلیت می تواند برای میزهای شخصی بسیار مفید باشد. با این حال، برخی از جداول همچنین دارای عملکرد “خواندن” هستند. این بدان معناست که می توان نیمی از میز را تا کرد و طرف دیگر را صاف گذاشت. با این ویژگی، بازیکن می تواند به تنهایی از آن برای بازی انفرادی استفاده کند. این ویژگی در قیمت میز تنیس روی میز حرفه ای نیز تاثیرگذار است.

7. یک سری تور و گیره داشته باشید

اگر می خواهید یک میز پینگ پنگ حرفه ای بخرید اما مشکل کمبود جا دارید ما برای شما پیشنهاد داریم.

تغییر جداول

در این مقاله به معیارهای تشخیص میز پینگ پنگ حرفه ای و غیرحرفه ای پرداخته ایم. بنابراین، اگر قصد خرید میز پینگ پنگ را دارید، ابتدا باید تصمیم بگیرید که آیا میز داخلی یا خارجی می خواهید. سپس عوامل دیگری مانند قیمت، جنس، اندازه و غیره را در نظر بگیرید. پس از تصمیم گیری نهایی، پینگ پنگ را با توجه به معیارهای مختلف در فروشگاه لوزی جستجو کنید تا میز مورد نظر خود را بیابید. در فروشگاه اینترنتی الماس پینگ پنگ شما می توانید آن را از یک زاویه تخصصی ببینید. در این فروشگاه قیمت میز پینگ پنگ حرفه ای و غیرحرفه ای به روش های مختلف ارائه شده است. بنابراین به راحتی می توان یک میز پینگ پنگ حرفه ای با قیمت ارزان یا مناسب در این فروشگاه پیدا کرد.مجله ازدواج

همانطور که گفتیم قیمت میز پینگ پنگ حرفه ای گرانتر از میز تفریحی است. بنابراین، هر چه میز مورد نظر شما از نظر اندازه، جنس یا لوازم جانبی حرفه ای تر باشد، قیمت آن بالاتر خواهد بود. البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که در برخی موارد میزهای کاملا مشابه در فروشگاه های مختلف قیمت های متفاوتی دارند. همچنین برخی از میزها ممکن است فقط ظاهر یک میز حرفه ای را داشته باشند. اما قیمت آنها باید به اندازه یک میز حرفه ای باشد. در این مواقع باید بتوانید ویژگی ها و قیمت یک میز پینگ پنگ حرفه ای را به خوبی بدانید تا هزینه اضافی پرداخت نکنید. در فروشگاه لوزی پینگ پنگ با تمامی امکانات و قیمت های متفاوت معرفی شده است و به همین دلیل می توانید برای شناخت صحیح میزهای حرفه ای و ساده از آن استفاده کنید.

6. امکان تا شدن

برای کسانی که فضای کافی برای خرید میز پینگ پنگ ندارند، میزهای تبدیل گزینه خوبی هستند. این میزها معمولا به راحتی روی سطوح صاف مانند میز ناهار خوری یا میز بیلیارد قرار می گیرند. می توانید به راحتی از این میزها استفاده کنید و وقتی بازی تمام شد آن ها را زیر تخت یا کنار دیوار نگهداری کنید.

تنیس روی میز را با لوزی به بهترین شکل تجربه کنید

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد استانداردهای رنگ می توانید به مقالات منتشر شده در مجله پینگ پنگ در سایت لوزی به آدرس lozi.shop مراجعه نمایید.

میز پینگ پنگ سرگرمی میزی است که در خانه استفاده می شود و برای استفاده تفریحی مناسب است. اما از میز پینگ پنگ حرفه ای در باشگاه ها یا بازی های رسمی استفاده می شود. میز پینگ پنگ پارکی نیز میزی است که برای فضاهای باز مانند پارک ها استفاده می شود.

3. جنس میز و تاثیر آن بر قیمت میز پینگ پنگ حرفه ای

طبق اعلام فدراسیون بین المللی تنیس روی میز، ابعاد استاندارد میز تنیس روی میز عبارتند از: عرض 152.5 سانتی متر، طول 274 سانتی متر و ارتفاع 76 سانتی متر. ارتفاع تور باید 15.25 سانتی متر و طول آن 1.83 متر باشد. تقریبا اکثر میزها چه ساده و چه حرفه ای دارای این ابعاد هستند. با این حال، برخی از میزهای کوچکتر که برای بازی های معمولی یا تفریحی استفاده می شوند، کوچکتر هستند.

5. چالش اصلی مقایسه قیمت میزهای پینگ پنگ حرفه ای و تفریحی است

میز پینگ پنگ یکی از ابزارهای اصلی در بازی پینگ پنگ است. میز پینگ پنگ انواع مختلفی دارد. برخی از میزهای تولید شده دارای ویژگی های استاندارد هستند. اما همه میزها برای بازی شما مناسب نیستند به همین دلیل ابتدا باید انواع میزهای پینگ پنگ مانند میزهای حرفه ای، میزهای خانگی، میزهای پارکی و … را بشناسید. سپس با توجه به قیمت آنها بهترین مدل را برای خود انتخاب کنید. با توجه به این مشکل در اینجا چند مدل میز پینگ پنگ را با هم مقایسه کرده ایم. علاوه بر این، معیارهای لازم برای انتخاب مانند قیمت میز پینگ پنگ حرفه ایما همچنین اندازه، رنگ و غیره را بررسی کردیم.

1. اپلیکیشن حرفه ای و تفریحی میز پینگ پنگ