7 روش برای هماهنگ کردن انواع جواهرات با استایل خود • مجله ازدواج

اگر فکر می کنید خرید لباس های جذاب و زیبا برای تاثیرگذار و متفاوت به نظر رسیدن کافی است، باید گفت که تنها 50 درصد راه است. اگر می خواهید زیبا و جذاب به نظر برسید، باید از یک لباس خاص فراتر بروید. شما به لوازم جانبی، یک آرایش زیبا، یک نان و در نهایت یک لباس زیبا نیاز دارید. به دنبال ظاهر جدیدی برای خود هستید؟ این چند مرحله را با ما دنبال کنید تا نسخه جدیدی از خود را کشف کنید.

سبک حداقلی

ست جواهرات با استایل تک رنگ

بوهو یک پتوی جذاب و سنتی است که لوازم خاص خود را دارد. اگر در ساخت اکسسوری خلاقیت زیادی دارید، بهتر است خودتان این کار را انجام دهید و اکسسوری های جذابی برای استایل خود بسازید. احتمالا در انتخاب جواهرات و فقط انگشتر آزادی زیادی نخواهید داشت با سنگ های قیمتی و رنگ به این سبک می آید. برای ساخت لوازمی مانند دستبند و گردنبند می توانید از پر، مهره های چوبی، مهره های فلزی و بشقاب های رنگی استفاده کنید. حتی می توانید لباس های خود را با این اکسسوری ها تزیین کنید و چیز جدیدی بسازید که در هیچ فروشگاهی موجود نیست. اگر از کلاه استفاده می کنید، پرهای آن را بدوزید یا بچسبانید. گلدوزی های آماده را امتحان کنید. آنها بزرگ هستند.

حداکثر یک ظاهر طراحی شده

کسانی که سبک های روزمره یا غیررسمی را انتخاب می کنند به دنبال راحتی بیش از حد هستند. آنها لباس هایی را انتخاب می کنند که تا حد امکان راحت باشد. شلوار جین ساده، پیراهن های اسپرت یا تی شرت های گشاد که کوچکترین فشاری به پوست وارد نمی کنند انتخاب چنین افرادی است. آنها از لوازم جانبی مورد نیاز خود استفاده می کنند. به عنوان مثال، ساعت مچی اکسسوری مورد علاقه کسانی است که سبک کژوال را انتخاب می کنند. این افراد به دنبال پوشیدن لباس های پر زرق و برق و در صورت تمایل نیستند طلا بخر آنها ترجیح می دهند یک مدل ساده را به عنوان اکسسوری انتخاب کنند. مدل هایی که حجیم نیستند و حتی می توان آنها را در خرید اینترنتی انتخاب کرد. افرادی که این سبک را انتخاب می کنند، یک استایل راحت را به یک استایل پر زرق و برق با لباس های چرمی و تنگ ترجیح می دهند.

سبک تک رنگ

استایل حداکثری نقد مینیمالیسم است که در آن از اکسسوری های متفاوت و رنگارنگ استفاده شده است. در این سبک برخلاف سبک مینیمال، می توانید از رنگ های روشن در تنوع زیادی استفاده کنید و آزادی بیشتری در استفاده از اکسسوری های رنگارنگ و متریال های مختلف دارید. در این استایل می توانید جسورانه از رنگ های شاد و لباس های طرح دار استفاده کنید. اکسسوری های بزرگ را امتحان کنید و از روسری ها و عینک های کوچک استفاده کنید.

یک ظاهر طراحی کلاسیک

انواع جواهرات را با استایل خود هماهنگ کنید

ست جواهرات با حداکثر استایل

نویسنده: سارا اقبالیمجله ازدواج

لباس‌های کلاسیک آزادی زیادی در انتخاب لوازم جانبی طلا ندارند. طلا یا جواهراتی را انتخاب می کنند که ساده و در عین حال اصلی باشد. زنجیرهای ضخیم و بلند، دستبندهای زنجیره ای بدون آویز و گوشواره های ساده برای یک لباس کلاسیک عالی هستند. آنها خودشان ساده هستند و نیازی به تاکید بیش از حد بر سبک خود ندارند.

آیا سبک مینیمال همچنان ترجیح شماست؟ اگر پاسخ مثبت است، انتخاب لوازم جانبی شما باید تا حد امکان ساده و بدون تجمل باشد. استایلی با لباس های ساده و رنگ های روشن یا خنثی که بسیار ساده است. کسانی که استایل مینیمال دارند ترجیح می دهند لباس ها و اکسسوری های ساده را انتخاب کنند. آنها یک دستبند کارتیه یا فقط یک دستبند زنجیره ای ساده را ترجیح می دهند و این اکسسوری نهایی آنهاست. آیا با حداقل لوازم جانبی احساس راحتی می کنید؟ اگر چنین است، بهترین راه برای پس انداز یا سرمایه گذاری خرید شمش طلا یا نقره است. بدون پرداخت هزینه برای ساخت جواهرات خرید انواع شمش طلا از 20 تا 100 گرم شما می توانید راه دیگری برای سرمایه گذاری پول خود در پس انداز خود داشته باشید. فقط چند اکسسوری بخرید که فکر می کنید همیشه از آنها استفاده خواهید کرد و بقیه پول خود را با خرید شمش طلا پس انداز کنید.

سبک گاه به گاه

آوانگارد یک سبک سایدینگ نسبتا جدید است که مترادف با نوآوری و خلاقیت است. می توانید هر عنصر خلاقانه و جدیدی را به لباس خود اضافه کنید. آوانگارد را می توان با اکسسوری ها و لباس های عجیب و غریب همراه کرد. لباس هایی که باید بپوشید به انتخاب شما بستگی دارد و اکسسوری ها را می توان با توجه به خلاقیت خودتان تهیه کرد. تمام آن لباس‌های عجیب و غریب و شگفت‌انگیزی که در فشن شوها و کت‌واک‌ها می‌بینید به این سبک می‌آیند و شما آزادید تا هر قدر که می‌خواهید بدون هیچ محدودیتی از هر اکسسوری استفاده کنید. گردنبندهای طلا با پلاک‌هایی به اندازه کف دست همان چیزی است که فکر می‌کنید نمی‌توانید برای همیشه در جواهرفروشی‌ها بخرید، اما این طرح‌ها برای استایل تند طبیعی و عادی هستند.

سبک بوهمی

جواهرات و اکسسوری ها جزء لاینفک استایل افراد شیک پوش هستند. آنها به خوبی می دانند که چگونه می توانند توجه بیننده را به سبک خود جلب کنند.

افرادی که ذهن حساس و بعضاً وسواسی دارند به این سبک علاقه زیادی دارند. این مدل پتو یکی از ترندهای محبوب جوانان در سال های اخیر است. تطبیق لوازم جانبی با این سبک کار دشواری نیست. فقط رنگ مورد نظر خود را با همان تن برای لوازم جانبی انتخاب کنید. برای مثال اگر رنگ قهوه ای را در استایل تک رنگ انتخاب کرده اید، بهتر است دستبندهایی با رنگ قهوه ای روشن پیدا کنید تا هماهنگی کافی با این سبک داشته باشید. همچنین می توانید از اکسسوری های طلایی با استایل کرم و تنالیته های مختلف این رنگ استفاده کنید. برای استایل صورتی، اکسسوری های رزگلد انتخاب مناسبی هستند و به همین ترتیب، سبک های دیگر با رنگ های مشابه همخوانی دارند.

سبک آوانگارد