18 مدل از بهترین چرخ خیاطی خانگی 2022【ژانومه، کاچیران و .】

18 مدل از بهترین چرخ خیاطی خانگی 2022【ژانومه، کاچیران و .】

سوزن چرخ خیاطی پس از مدتی استفاده فرسوده و کند شده و باعث به هم پیچیده شدن نخ‌ها، دوخت نامرتب بخیه‌ها، کشیدگی در پارچه و در نهایت صدمه به چرخ خیاطی سایت اصیل بخرید می‌شود. بنابراین پس از تمام کردن دوخت یک لباس، سوزن آن را عوض کنید. همچنین موقع دوخت لباس، به وزن و نوع پارچه توجه کرده و سوزن مناسب آن را انتخاب کنید. در این چرخ خیاطی از ۲ تا ۹ دوک نخ به طور همزمان استفاده می‌شود و برای زدن کوک‌ها به چندین سوزن نیاز است. چرخ‌های سردوز بیشتر در کارهای صنعتی استفاده می‌شوند اما مصارف خانگی بسیاری هم دارند.

  • چرخ خیاطی خانگی بیشتر برای دوخت با حجم پایین استفاده میشود مانند دوخت درز و شکاف لباس یا دوخت پارچه هایی که ضخامتشان کم است.
  • توانایی دوخت پارچه‌های خاصی مانند مخمل، حریر و توانایی دوخت‌های متنوع بر روی پارچه‌های ضخیم، از ویژگی‌های مهم چرخ خیاطی در هنگام دوخت و دوز است.
  • چرخ خیاطی ژانومه مدل 654A با پشتیبانی از طرح‌های دوخت متنوع، این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید دوخت‌های مختلفی را با استفاده از آن انجام دهید.
  • در دوختنیها با بهترین گلچین از انواع چرخ خیاطی خانگی ، راسته دوز صنعتی ، سردوز خانگی و صنعتی و میاندوز و برند های شناخته شده با خدمات پس از فروش مناسب آشنا خواهید شد.

لازم است که بهترین فروشگاه در زمینه خرید چرخ خیاطی، تصاویر واقعی از محصولات خود را ارائه دهد. با این چرخ‌های خیاطی می‌توانید در سفر، درزهای شکافته شده لباس‌تان را به جای استفاده از سوزن و نخ، بدوزید. یا وقتی در مهمانی‌هایی مانند جشن تولد هستید، می‌توانید با استفاده از این نوع چرخ، تزئینات مورد نظرتان را آماده کنید. در واقع چرخ‌های خیاطی قابل حمل، بیشتر برای دوخت و دوزهای ساده در شرایط اورژانسی مناسب هستند. این نوع چرخ خیاطی دارای میل‌سوزن بلند و بسیار شبیه نوع استفاده شده در چرخ‌های خیاطی خانگی است.

چرخ خیاطی سردوز جک مدل C6

در مجموع کار کردن با این چرخ‌ها برای افراد مبتدی ساده و لذت بخش است. اگر به دنبال پرفروش ترین و بهترین مدل چرخ خیاطی های ژانومه ژاپنی و دیگر مدل ها مانند مدل معمولی ، صنعتی و یا مقایسه با برند کاچیران و غیره هستید. و می خواهید لیست قیمت کلی مارک ژانومه اکسل با مدل های مختلف را همراه با مشخصات کلی هر یک را بررسی نمایید بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

یعنی اندازه یه بار سوزن چرخ کا دوخت انجام میده .اونم میلی متری حساب میشه نه سانتی متری . زیرا شما ممکن است ساعت‌ها مشغول خیاطی باشید، بنابراین صدای بلند چرخ‌خیاطی باعث آزار شما خواهد شد. چراغ LED برای روشنایی تمامی قسمت های که در حال دوخت است به کار میاید تا شما با دقت بیشتری خیاطی نمایید.

قابلیت سوزن پایین و امکان حرکت این سوزن در دوخت و دوز بسیار کمک کننده است. با توجه به تمام دور بودن سیستم قاب ماکو ، دوخت پارچه های کشی مانند ریون و تریکو به راحتی قابل انجام است و این ویژگی بر روی دستگاه هایی که قاب ماکو نیم دور دارند ، وجود ندارد. دارای بدنه تمام فلز و بازويي آزاد متحرک مناسب دوخت دور آستين. ابعاد و اندازه چرخ‌خیاطی نیز باید مناسب باشد، اگر این وسیله خیلی بزرگ باشد آنگاه فضای زیادی از اتاق را اشغال خواهد کرد. بر همین اساس قبل از خرید ابتدا مکانی که قرار است چرخ‌خیاطی را بر روی آن قرار دهید، بررسی کنید و سپس برای خرید تصمیم بگیرید.

این ویژگی بیشتر برای لباس های ضخیم که نیاز به دوخت های محکم تری دارند به کار میاید. بر روی بدنه این چرخ خیاطی دو ولوم چرخشی برای تنظیم دوخت و مدل ها تعبیه شده است و راهنمای شما در خیاطی کردن میباشد تا شما بتوانید همچون حرفه ای ها برای خود و خانواده لباس های زیبا بدوزید. چرخ خیاطی را که شما خریداری می کنید وسیله ای کاربردی است که سالیان دراز در منزل شما خواهد ماند و از آن استفاده خواهید کرد، از این رو باید در انتخاب آن دقت کنید.

چرخ خیاطی مارشال مدل 14000

چهارمین و آخرین مشخصه ای که در اینجا بررسی می کنیم، حجم کار چرخ خیاطی است. در حالی که چرخ های خانگی برای چند ساعت در روز قابل استفاده هستند و در صورت استفاده مداوم شاهد گرمای موتور چرخ خیاطی خواهیم بود. پیشنهاد می کنیم در صورتی که قصد خرید چرخ خیاطی خانگی را دارید، از دستگاه خود استفاده مناسب و منطقی داشته تا از عمر مفید چرخ خیاطی تان کاسته نشود.

از این نوع چرخ در کارگاه‌های خیاطی برای دوختن دو تکه پارچه مسطح و دیگر کارهای آسان‌ استفاده می‌شود. به طور کلی از نظر قیمتی، می توان قیمت های متنوعی را در بازار برای خرید چرخ خیاطی مشاهده کرد. از قیمت های بالا و گرانتر که بیشتر مربوط به نحوه عملکرد و برنامه و تکنولوژی مورد استفاده در دستگاه است تا چرخ خیاطی ارزان که ممکن است مانور کار با آنها کمتر از انواع گرانتر باشد. بعد از اینکه چرخ خیاطی مورد نظر خود را خریداری کردید باید در حفظ و نگهداری آن هم تلاش کنید. بهترین چرخ خیاطی ها هم برای صحیح کار کردن احتیاج به تمیزکاری و مراقبت دارند. مثلا هر نوع پرز پارچه را بعد از اتمام کار باید از قطعات دستگاه پاکسازی کرد.