10 نکته مهم برای قبولی در آزمون رانندگی شهری • تصویر از مجله زندگی

اکثر کاندیداها برای رانندگی روان به چالش کشیده می شوند. بنابراین به شما توصیه می کنیم از ترمزهای شدید، دریچه گاز شدید و حرکات ناگهانی فرمان در آزمون رانندگی شهری خودداری کنید. رانندگی روان یکی از هنرهایی است که باید با انجام آن به خوبی یاد بگیرید. در طول مسیر می توان همه چیز را دید علائم رانندگی، ناگهان توقف کنید یا فرمان را به شدت بچرخانید. برای جلوگیری از این حوادث، حتما این موارد را زودتر از موعد پیش بینی کنید و قبل از موعد به تابلوها، تابلوهای راهنما و مسیرها توجه کنید.

در حین رانندگی، افسر ممکن است از شما بخواهد توقف کنید یا در اطراف رانندگی کنید. در چنین شرایطی حتما به محیط اطراف خود توجه زیادی داشته باشید. زیرا افسر می تواند شما را قضاوت کند و از شما بخواهد که کاری خلاف قوانین جاده ای انجام دهید.

به یاد داشته باشید، پس از پارک دوبل، اگر مامور از شما خواست دنده عقب شوید، به یاد داشته باشید که فرمان را 1.5 دور به راست بچرخانید تا فرمان صاف شود.

9. مودب باشید و با نماینده تعامل داشته باشید. راه حل قبولی در آزمون عملی رانندگی

به قوانین و حق تقدم ثانویه به میدان اصلی و میدان توجه کنید و در این مورد حتما قوانین را مطالعه کنید.

7. دقت دور دو شاتل و پارک دوبل. یکی از نکات اصلی و مهم بررسی شهری

اگر مدت زیادی از گذراندن دوره آموزشی خود می گذرد و می خواهید در آزمون رانندگی شرکت کنید. روی مدرسه نیمه کالج حساب کنید. مدرسه کالج Neem دوره های آموزش حرفه ای راننده را برگزار می کند. با شرکت در این دوره ها موفقیت شما در آزمون رانندگی قطعی خواهد بود.مجله ازدواج

در این مقاله در مورد نکات آزمون شهری صحبت کردیم. بدون شک با در نظر گرفتن تمامی این موارد، آزمون موفقی خواهید داشت. اما توجه داشته باشید که همه چیزهایی که یاد گرفتید باید کاملا دقیق و مطابق با آخرین قوانین راهنمایی و رانندگی باشد.

مثلاً وقتی افسر به شما می گوید در جایی توقف کنید، اگر به حرف افسر بدون ذکر ممنوعیت توقف گوش دهید، نمره منفی می گیرید!

6. در آزمون رانندگی به حق تقدم توجه کنید

برای امتحان شهر دو بار به پارک بروید

ده فشار؛ دشمن تمرکز در آزمون رانندگی شهری

یکی از عوامل مهمی که بیشترین میزان شکست را در آزمون شهری دارد، پارک دوبل و رانندگی دوبل است. توجه داشته باشید که جاخالی دادن (پیچ های یک یا دو چرخ) در خیابان های مشخص شده به طور مداوم ممنوع است. همچنین هر زمان که مامور از شما خواست پارک دوبل کنید، در نظر داشته باشید که نمی توانید جایی پارک کنید. به عنوان مثال امکان پارک دوبل روی پل ها، ایستگاه های اتوبوس، در مسیر عابر پیاده و جلوی درب پارکینگ وجود ندارد، مگر اینکه با اجازه نماینده باشد.

8. رعایت اصول و قواعد معکوس; یکی از نکات قبولی 100% در آزمون شهرستان

یک مشکل رایج در سوارکاری مبتدی، توقف مداوم است. دلیل آن عدم کنترل کافی روی کلاچ و عدم کنترل به موقع آن است. اگر احساس کردید ماشین ایستاد، کمی بنزین بزنید و پایتان را محکم روی کلاچ نگه دارید. خاموش کردن خودرو یک نمره منفی محسوب می شود و در صورت تکرار در طول تست قطعا مردود خواهید شد.

5. در آزمون شهر دقت کنید، گول افسر را نخورید

یکی از نکات آزمون شهری توجه به حق تقدم است. به یاد داشته باشید که حق تقدم یکی از سوالات متداول ماموران در آزمون های رانندگی شهری است. توجه داشته باشید که حق تقدم همیشه با خودرو در حال حرکت در داخل میدان خواهد بود.

در صورتی که 30 نفر در یک روز قصد شرکت در آزمون رانندگی شهرستان را داشته باشند با بهترین شرایط حدود 9 داوطلب پذیرفته می شوند. در واقع تعداد بسیار کمی از افراد بار اول پذیرفته می شوند و معمولاً بسیار نادر است. فکر می کنید این افراد به چه چیزهایی توجه می کنند که آنها را به قبولی در این تست استرس سوق می دهد؟ در این مقاله نکات آزمون شهرستانی برای قبولی را ذکر کرده ایم. بدون شک با توجه به این موارد می توانید یک آزمون موفق داشته باشید.

1. از جزئیات اولیه (تنظیم صندلی، آینه و راهنما) غافل نشوید.

زدن راهنما بسیار مهم است. تله ای است که بیشتر دانش آموزان را به دام می اندازد و باعث می شود در امتحان مردود شوند. حتی در آموزش حرفه ای رانندگی برای دارندگان گواهینامه این نکته نیز بسیار مورد تاکید است. برای دور زدن، راه رفتن، توقف و تغییر جهت باید به روشن کردن چراغ راهنما عادت کنید.

2. کنترل صحیح کلاچ. راز قبولی در آزمون شهری

اولین بار که ماشین را روشن می کنید، باید کلاچ را رها کنید. توجه داشته باشید که بار اول کلاچ را با دقت بالا بیاورید تا بتوانید کلاچ ماشین تست را در جای مناسب قرار دهید. تسلط شما بر کلاچ تاثیر زیادی بر نظر نهایی افسر خواهد داشت. پس حتما سعی کنید آرام بمانید و با کنترل کامل روی کلاچ به حرکت خود ادامه دهید.

ابتدا با توجه به قوانین اساسی که آموخته اید، باید تنظیم کنید. هزینه یک صندلی، یک آینه و یک راهنما را بپردازید. این به شما دید خوبی از جاده می دهد و به سایر خودروها اطلاع می دهد که در حال حرکت هستید. بدانید که برای تنظیم آینه ها سه آینه را تنظیم کنید و از هیچ کدام غافل نشوید.

نکات قبولی در آزمون رانندگی در شهر را بدانید

در تست رول دقت کنید در حالت لاک پشت و با آرامش کامل معکوس کنید. برای تغییر مسیر به عقب، حتما دست خود را پشت صندلی افسر قرار دهید و به عقب نگاه کنید. هنگامی که کاملاً مطمئن شدید، به سمت معکوس حرکت کنید.

اکثر نامزدها می گویند که در آموزش رانندگی با ماشین خودم کنترل کافی روی کلاچ دارم. اما در طول تست نمی توانم کلاچ را کنترل کنم. در این مورد باید گفت که کلاچ هر خودرو از نظر استحکام با دیگری متفاوت است; به همین دلیل توصیه می شود قبل از حرکت، یک بار کلاچ را از ابتدا تست کنید تا میزان سفتی آن را به دست آورید.

3. روان رانندگی کنید. اصول مورد نیاز هنر

استرس قبل از امتحان عملی بر بسیاری از دانش آموزان تأثیر می گذارد و مشکل ساز است. اگر نتوانید استرس را کنترل کنید، احتمالاً مشکل خواهید داشت. بنابراین قبل از انجام آزمون برای کنترل استرس اقدامات لازم را انجام دهید تا بتوانید با آرامش آزمون را انجام دهید. در این صورت عملکرد بهتری خواهید داشت.

آموزشگاه رانندگی دمی کلاژ; بهترین راهنمای آزمون رانندگی در شهر

مودب بودن و تعامل با افسر یکی از رازهای قبولی در آزمون رانندگی است. به همین دلیل، در محاکمه شهر، غرور و تظاهر را کنار بگذارید. زیرا غرور بیش از حد می تواند شما را به دام بیاندازد. در طول آزمون با افسر تعامل داشته باشید، مانند یک تازه کار عمل کنید و اعتماد افسر را جلب کنید. اطمینان حاصل کنید که نگرش شما بر نظر نهایی نماینده تأثیر می گذارد.

تجربیات آزمون رانندگی شهری

4. با بستن مکرر تسلط خود را به افسر ثابت کنید