یک گوشی مناسب به پدرتان بدهید و یک آیفون 14 پرو مکس از Ticomo بگیرید • مجله Image of life

شرایط شرکت در قرعه کشی آیفون 14 پرومکس تیکومو

  • گوشی آیفون پرومکس با 256 حافظه داخلی به یک نفر اختصاص می یابد.
  • برای شرکت در قرعه کشی، خرید مشتری باید در سایت تیکومو بین 14 تا 15 بهمن ثبت شود.
  • قرعه کشی روز پدر روز دوشنبه 26 بهمن ماه برگزار می شود.
  • نتایج و اسامی برندگان کمپین روز پدر در رسانه های رسمی تیکومو مانند مجله تیکومو، کانال تلگرامی تیکومو، صفحه اینستاگرام تیکومو و صفحه تیکومو روبیکا و سایت این برند فروشگاهی اعلام می شود.

کمپین ویژه روز پدر

برای دیدن محصولات و خرید فروشگاه اینترنتی تیکومو می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:

گوشی ای با مشخصات فوق که نمونه های خوبی از آن در فروشگاه تیکومو در روز پدر به نمایش گذاشته شد می تواند پاسخگوی نیازهای روزمره پدران از جمله استفاده از برنامه های روزانه از جمله پیام رسان هایی مانند اینستاگرام، اپلیکیشن تاپسی، اسنپ، بانک نرم افزاری و … باشد. ابزاری موثر که تمام نیازهای اساسی مورد انتظار از یک گوشی هوشمند متوسط ​​را برآورده می کند.

فروشگاه اینترنتی تیکومو به عنوان تخصصی ترین فروشگاه لوازم جانبی گوشی و دیجیتال در کنار این شماره ضمن تدارک کمپین ویژه، اهدای الف آیفون 14 پرو مکس بنفش همچنین در نظر گرفته شده است که به صورت قرعه کشی و با شرایط ذکر شده در زیر اعطا شود.

گوشی های مناسبی که هم اکنون در روز پدر در فروشگاه اینترنتی تیکومو عرضه می شوند را می توانید از قیمت سه میلیون تومان به بالا تهیه کنید.

البته وقتی صحبت از هدایای روز پدر به میان می‌آید، موضوع گرفتن هدایای گران قیمت نیست. از این رو فروشگاه اینترنتی تیکومو که متخصص نیاز سنجی جامعه در مناسبت های مختلف است، توجه ویژه ای به این موضوع داشته است.

در واقع اگر نیازی به خرید گوشی هوشمند نباشد، می توان با هزینه کمتری هدیه تهیه کرد و در این زمینه توجه به کیفیت، قیمت و سایر عوامل بر اساس مشتری مداری و نیاز عموم مردم مورد توجه قرار می گیرد. حساب. به عنوان مثال در روز پدر می توانید به هدایای اضافی مانند پاوربانک، هندزفری بلوتوث و … توجه کنید. این هدایا را می توانید در فروشگاه اینترنتی تیکومو از 400000 تومان خریداری کنید.

نگاهی به قفسه های فروشگاه تیکومو نشان می دهد که برای مثال، خرید یک گوشی با قیمت مناسب با حافظه 32 یا 64 گیگابایتی و پردازنده میان رده می تواند گزینه بسیار خوبی برای روز پدر باشد.

برای مشاوره با متخصصین فروشگاه اینترنتی تیکومو تماس بگیرید

صفحه نمایش بزرگ و باکیفیت یکی از عوامل دیگری است که هنگام بسته بندی گوشی هوشمند به عنوان هدیه روز پدر باید در نظر گرفت. زیرا اگر صفحه نمایش بزرگی دارید، هدیه گیرنده می تواند کارهای روزانه خود را راحت تر و راحت تر انجام دهد.

امکانات مورد نیاز برای تهیه گوشی به عنوان هدیه روز پدر

بیشتر بخوانید: جوراب حق پدر نیست

متخصصان فروشگاه اینترنتی تیکومو در کمپین ویژه خود به مناسبت روز پدر تعدادی گوشی هوشمند را با قیمت مناسب عرضه کردند که خیال خریداران را راحت کرد. البته در صورت نیاز به مشاوره، مشاوران و تیم پشتیبانی تیکومو می توانند سایر اطلاعات لازم را نیز در اختیار شما قرار دهند.

رانکته سوم:

گزینه های دیگر در قفسه های فروشگاه اینترنتی تیکومو

نکته دوم توجه به کیفیت دوربین گوشی است. دوربین گوشی های هوشمند یکی از ابزارهای موثر و کارآمدی است که می تواند اکثر نیازهای ارتباطی و روزمره پدران را برطرف کند. بنابراین توجه به کیفیت دوربین گوشی بسیار مهم است.

تیکومو مراقب همه این موارد بود

وب سایت فروشگاه تیکومومجله ازدواج

مدت هاست که دادن یک جفت جوراب به پدران در روز پدر در فرهنگ عمومی جامعه ما جایی ندارد. به دنبال این تغییر رفتار، فروشگاه های مختلف از جمله فروشگاه های اینترنتی تیکومو با راه اندازی کمپین های ویژه روز پدر و ارائه محصولات ارزشمند و موثری که می تواند پاسخگوی نیازهای روزمره پدران باشد و در خور شأن و منزلت باشد، به استقبال این روز می روند. اقشار مردم از این کمپین ها نشان می دهد که این جنبش شایسته چه جایگاهی در بین مردم پیدا کرده است.

کسانی که در مورد ویژگی های محصولات مورد علاقه خود سوالی دارند و کسانی که در مورد خرید روز پدر و ورود به قرعه کشی این کمپین سوالی دارند می توانند با شماره تلفن 02166415362 تماس گرفته و سوالات خود را در مورد خرید تلفن و تهیه هدایای روز پدر مطرح کنند.

وب سایت تیکومو

همانطور که در ابتدای گزارش اشاره شد، فروشگاه اینترنتی تیکومو به مناسبت روز پدر کمپین گسترده ای را تدارک دیده است. بر این اساس تمامی خریداران این فروشگاه می توانند در قرعه کشی این کمپین شرکت کرده و برنده جوایز بسیاری شوند. جوایز و قرعه کشی تیکومو به مناسبت روز پدر که از 5 تا 15 بهمن ماه برگزار می شود به شرح زیر است:

  • 100% بازپرداخت وجه خرید: پنج نفر از مشتریانی که در طی این کمپین (5 الی 15 بهمن) خرید خود را در فروشگاه اینترنتی تیکومو ثبت کنند، کلیه هزینه های پرداخت شده بابت خرید به قید قرعه را دریافت خواهند کرد.
  • 50% بازپرداخت هزینه خرید: پنج نفر از مشتریانی که در این مدت از Ticomo خرید کرده اند 50% هزینه پرداختی به قید قرعه را دریافت خواهند کرد.
  • 30٪ بازپرداخت هزینه خرید: پنج نفر از خریداران نیز 30٪ از مبلغ خرید خود را در این مدت پس می گیرند.

امروزه انتخاب یک هدیه مناسب برای روز پدر مانند گذشته پیش پا افتاده نیست. مدتی است که فرهنگ رفتاری ما در مواجهه با روز پدر دستخوش تغییرات اساسی شده است و اعضای خانواده سعی می کنند با تهیه و اهدای هدایای مناسب به پدران در این مناسبت سالانه از زحمات و تلاش های این قشر دلسوز قدردانی کنند.

جوایز تیکومو بخرید و کسب کنید

نکته دوم:

انتخاب یک گوشی مناسب هدیه ای گرانبها برای پدران است

همانطور که گفته شد هزینه هدیه روز پدر اولویت اول نیست، طبیعی است که پدرها از اعضای خانواده خود این انتظار را نداشته باشند. به همین دلیل گوشی های میان رده ای که در روز پدر در تیکومو عرضه شدند می توانند انتخابی عالی و شایسته باشند. بدیهی است که گوشی هایی با پردازنده های قوی تر و مناسب برای اجرای نرم افزارهای پیچیده، بازی ها و غیره. جزء نیازهای پدران نیست و پرداخت چنین هزینه هایی منطقی به نظر نمی رسد.

فروشگاه تخصصی تیکومو که یکی از تخصصی ترین فروشگاه های اینترنتی می باشد و فعالیت خود را بر اساس نیازهای عمومی مشتریان و رصد بازار و تقاضای شرکت بنا نهاده است، علاوه بر ارائه گوشی هایی با شرایط فوق، طیف دیگری از هدایای مناسب برای روز پدر

شرایط شرکت در قرعه کشی

iPhone 14 Promax منتظر مشتریان Ticomo است

نکته اول:

در کمپین ویژه روز پدر در فروشگاه اینترنتی تیکومو شرکت کنید

نکته مهم در تهیه گوشی های هوشمند به عنوان هدیه ای مناسب برای پدران، توجه به ظرفیت و کیفیت باتری های مورد نظر است. با توجه به حضور طولانی مدت پدران خارج از منزل و نیاز به پاسخگو بودن باتری این گوشی ها برای ساعات طولانی، توجه به کیفیت باتری گوشی های ارائه شده در اولویت قرار دارد.

فروشگاه اینترنتی تیکومو علاوه بر قرعه کشی ها و هدایای ذکر شده، یک هدیه ویژه نیز برای فروش ویژه روز پدر در نظر گرفته است. به این ترتیب تمامی خریدارانی که در این مدت از فروشگاه فوق خرید کرده اند در قرعه کشی یک گوشی هوشمند آیفون 14 پرو مکس شرکت می کنند و یک نفر این گوشی را با رنگ بنفش زیبا در قالب قرعه کشی دریافت می کند. .