یک کارت انتخاب کنید • مجله ازدواج

حاضر:

برای هر تغییری آماده باشید و اعتماد داشته باشید که زندگی در نهایت چیزی بهتر از آنچه که از دست داده اید به شما خواهد داد. گذار تجلی زندگی جدید است. این یک انتقال بهاری پس از یک زمستان سرد و طولانی است. مرگ بزرگان را بپذیر تا رشد کنی، حرکت کنی و زندگی کنی.

آینده:

گذشته:

گذشته:

عدم امید به آینده انسان را در تاریکی فرو می برد. ممکن است یک حقیقت و مفاهیم آن در ابهام باشد. این امکان وجود دارد که توسط کسی یا چیزی مورد آزار و اذیت قرار گرفته باشید که شما را در حالت ترس، شک یا سردرگمی قرار داده است.
از نظر جاه طلبی و قدرت های دنیوی، شیطان نشان دهنده موفقیت است. وجود این کارت به شما یادآوری می کند که به اصول اخلاقی خود پایبند باشید حتی اگر برای شما سختی تمام شود. دیو می تواند سخاوتمندانه به مشترکین خود پول اهدا کند!

شما در مقابل احتمال یک پیشرفت بزرگ و غیره ایستاده اید! اگر معجزه ای اتفاق نیفتد، حتما مشکلی وجود دارد. قانون چرخ این است که هیچ چیز ثابت نمی ماند. ببینید چه چیزی را باید تغییر دهید تا به حالت بعدی بروید. در غیر این صورت، خطر بازگشت به نقطه شروع خود را دارید.
چرخ بخت نماد باستانی و نماینده شانس است و می تواند اتفاقات و تجربیات زیادی را وارد زندگی شما کند.
چرخ ثروت لزوماً آنچه را که می خواهید به شما نمی دهد، اما آنچه را که برای رشد و تحول نیاز دارید به شما می دهد و به شما یادآوری می کند که به فردا فکر کنید.

سکوت و وقار شما باعث آرامش اطرافیانتان می شود. آنها مشکلات خود را با شما در میان می گذارند و تحت تأثیر بینش و بینش شما قرار می گیرند. بانوی جام همچنین می تواند نشان دهنده الهام و آرامش از کسی باشد که نیازهای عاطفی شما را درک کرده و تقویت می کند. در شرایط شدید، بانوی جام به شما هشدار می دهد که مبادلات عاطفی و عاطفی خود را با افرادی غیر از خانواده متعادل کنید و از ایجاد تصاویر ایده آل از شخصیت افراد خودداری کنید. در غیر این صورت، احساس ناامیدی یا آزار عاطفی خواهید داشت!

رفتاری که شما در پیش گرفته اید نفرت انگیز و بی رحمانه است. نه، این شمشیر غربت و رنج است که از درون سرایت می کند و گاهی باعث کابوس، سردرد یا اختلال خواب در شما می شود. شما باید در مورد آنچه شما را متوقف کرده صحبت کنید و در صورت لزوم اعتراف کنید. رویاهای شبانه می توانند ابزار ارزشمندی برای دسترسی به ناخودآگاه شما باشند. شاید ناخودآگاه شما سعی دارد چیزی به شما بیاموزد. به رویاهای خود توجه کنید.

آینده:

حاضر:

حاضر:

طالع بینی با کارT; از شهود و قلب خود استفاده کنید و یک کارت انتخاب کنید. این فال در مورد گذشته، حال و آینده شما می گوید.

از اختلافات غیر ضروری بپرهیزید، در غیر این صورت ضرر خواهید کرد. این کارت نشان دهنده عدم اتحاد و تفرقه در شرایط دشوار است. بحث و اختلاف نظر در مورد نحوه انجام کارها و درگیری بین دو یا چند نفر بحران را بدتر می کند. در این مرحله ارتباط واقعی بین افراد وجود ندارد. هیچ یک از طرفین حاضر به گوش دادن به صحبت های طرف مقابل نیستند.
در زمینه کاری امکان ترک یا تغییر شغل وجود دارد. علیرغم پیروزی در این مبارزه، خسران زیادی وجود دارد که فرصت یادگیری و رشد معنوی را فراهم می کند.

گذشته:

همه چیز به تلاش شما بستگی دارد.مجله ازدواج

شما در آستانه یک تحول قدرتمند و قریب الوقوع هستید. چیزی که شما قصد دارید به آن بچسبید توسط این قدرت دگرگون کننده نابود خواهد شد. تخریب شرایط فرسوده ای که مانع رشد واقعی شما می شود، جریان شفا را در سراسر بدن شما آغاز می کند. سرزنش دیگران به شما کمکی نمی کند. با قبول مسئولیت جدید می توانید اقتدار خود را دوباره به دست آورید.

کارت فال شماره 1:

به غریبه ها اعتماد نکن

کارت فال شماره 3:

شجاعانه برو و پیری و خستگی را پشت سر بگذار. اکنون زمانی است که حتی شرایط سخت برای شما در مسیری سازنده حرکت می کند. کارت شما نوید سفر، بهبود کار و تغییرات سازنده را می دهد. در عین حال می تواند ورود یک فرد پرشور و ماجراجو به زندگی شما باشد. هدیه ای را که کائنات به شما می دهد دریافت کنید، اما به آن وابسته نباشید!

آینده:

اتحاد انرژی ها نوید پیروزی را می دهد. طبق برنامه ها و نقشه های خود پیش بروید. اگر سخت تلاش کنید، موفقیت از آن شما خواهد بود. چنین پیروزی با سخت کوشی و خودباوری حاصل می شود. وقت آن است که به خود و نقاط قوت خود اعتماد کنید و به اهداف خود برسید. به شرطی که از بهترین توانایی خود برای رسیدن به آنجا استفاده کنید، پاداشی را که شایسته آن هستید دریافت خواهید کرد.

در لحظه زندگی کنید و از زندگی خود لذت ببرید.

کارت فال شماره 2: