یونیفرم اداری ساختاریافته یکپارچه برای سازمان ها • مجله ازدواج

معمولا برای دوخت مانتوهای رسمی در رنگ های تیره مانند سرمه ای، قهوه ای، سبز یشمی، مشکی و …. برای دوخت این نوع مانتو از پارچه های ساده و بدون طرح استفاده می شود. تحقیقات نشان می دهد یکی از دلایل اصلی استفاده از رنگ های تیره برای دوخت این مانتوها، کثیف شدن دیرتر آنهاست. معمولا برای دوخت مانتو اداری از پارچه های ساده استفاده می شود. زیرا پارچه های طرح دار، براق و غیره. برای دوخت مانتو اداری مناسب نیست. معمولا خرید مانتوهای فرم اداری طبق قوانین و مقررات شرکت، سازمان و اداره محل کار فرد انجام می شود.

نوع دوخت و ظاهر لباس اداری

مانتو فرم اداری به عنوان کتی رسمی، شیک، زیبا و جذاب شناخته می شود. خانم ها از این کت در شرکت ها، ادارات، سازمان ها، موسسات و سازمان های دولتی خصوصی استفاده می کنند. معمولا همه خانم هایی که در محیط های رسمی خارج از منزل کار می کنند از مانتوهای فرم اداری استفاده می کنند. از آنجایی که همه خانم ها می خواهند شیک پوش باشند، به شکل و نوع کت اهمیت زیادی می دهند. برخی تصور می کردند که این نوع مانتو دارای طرح و نقش است. در حالی که مانتوهای اداری دارای الگوها و طرح های متنوعی هستند.

انواع لباس اداری

مانتوهای اداری با توجه به قد و هیکل فرد باید از نظر قد در نظر گرفته شوند. به طوری که مانتوهای رسمی نه خیلی کوتاه هستند و نه خیلی بلند. افراد دارای اضافه وزن بهتر است مانتوهایی بخرند که صاف و کمی بلندتر از حد معمول هستند. سایز مانتو اداری باید به گونه ای باشد که فرد در حین فعالیت و کار فشاری احساس نکند و بتواند به راحتی به امور اداری و روزمره خود بپردازد. از طرفی مانتو اداری خیلی بزرگ و گشاد نخرید. زیرا ظاهر شما را نامناسب می کند. از آنجایی که خانم ها ساعات زیادی در محل کار از این نوع مانتو به عنوان پوشش استفاده می کنند، توجه به سایز آن بسیار مهم است.

استفاده از رنگ های تیره برای دوخت لباس اداری

رابطه ی جنسی مانتو، شلوار، فرم اداری بسیار متنوع است. انتخاب نوع مانتو به عنوان یکی از سخت ترین تصمیمات خانم ها شناخته می شود. به همین دلیل خانم ها برای خرید مانتو اداری باید نکات خاصی را در نظر بگیرند.

امروزه در طراحی و دوخت این نوع مانتو از استانداردهای جهانی استفاده می شود. به طوری که طراحان و متخصصان در این زمینه خیاطی لباس اداری قوانین و اصول دوخت این نوع مانتو کاملا در نظر گرفته شده و مانتوهای شیک و جذابی را در بازار تولید و عرضه می کنند. همه می دانید که لباس فرم سازمان ها و ادارات مختلف با یکدیگر متفاوت است. به همین دلیل مانتوهای اداری در انواع مختلفی تولید می شوند. طراحی و دوخت این نوع مانتو با توجه به هنر و حرفه کارکنان انجام می شود. به همین دلیل مانتوهای فرم اداری بر اساس مدل، رنگ، جنس، سایز و … تولید می شوند.

جنس لباس اداری

مانتو فرم اداری خشکی و پایداری خاصی دارد. این نوع مانتو رسمی بوده و شامل مانتوهای نیمه اسپرت و اسپرت می باشد. یکی از اکسسوری هایی که در زیبایی و جذابیت این نوع مانتو تاثیر می گذارد دکمه مانتو است. یقه فرم های اداری، نوع آستین مانتوهای اداری کاملا با سایر مانتوها متفاوت است. عمده ترین تغییراتی که در طراحی و دوخت مانتوهای اداری مشاهده می کنید، نوع برش و همچنین نوع دوخت آن است.مجله ازدواج

لباس اداری

ابریشم مصنوعی، کتان، لاک، پنبه، کرپ، پلی استر، ابریشم و غیره. از جمله پارچه هایی است که برای طراحی و دوخت مانتو اداری استفاده می شود. زنان در سازمان ها، ادارات، مؤسسات، سازمان ها و … در مواقع خاص از کت اداری به عنوان کارمند رسمی استفاده می کنند.

مزایای خرید لباس اداری

  • تولید این مدل مانتو بر اساس استانداردهای جهانی می باشد.
  • مانتوهای اداری از مرغوب ترین و با کیفیت ترین پارچه ها دوخته می شوند.
  • نوع و مدل مانتوهای اداری باعث می شود که کارکنان یک اداره یا سازمان در مقابل سایر مشاغل و ادارات متفاوت ظاهر شوند.
  • پارچه مانتوهای فرم اداری عموما ضد چروک است. این امر استفاده از اتو را غیر ضروری می کند.
  • کیفیت، دوام، کیفیت و غیره مانتوهای فرم اداری این امکان را به فرد می دهد که برای مدت طولانی از این مانتوها استفاده کند.
  • طراحی و تولید مانتو کارکنان و کارکنان هر منطقه بر اساس شرایط آب و هوایی و آب و هوایی متفاوت انتخاب می شوند.
  • این نوع مانتو را می توان در خارج از محیط کار نیز استفاده کرد.

در خرید مانتو اداری باید به چه نکاتی توجه کرد؟