کمک هزینه عید سعید فطر 1402 پرداخت می شود • تصویر از مجله زندگی

همین چند روز پیش بود که رئیس بنیاد مصطفان 600 هزار تومان واریز کرد. کمک نقدی به حساب کودکان بی سرپرست تحت حمایت کمیته امداد و مددکاری اجتماعی وی آن را به مناسبت شهادت حضرت علی (ع) اعلام کرد.

در این طرح، اعتبار تمامی خانوارهای ذی‌نفع یارانه بدهکار است و می‌توانند با استفاده از این اعتبار، 10 قلم کالای مورد نیاز اساسی مشمول طرح کاتالوگ الکترونیکی ملی را با کارت بانکی سرپرست خانوار خریداری کنند. ، یک ماه قبل از دریافت کمک هزینه نقدی.

مبلغ این عیدی متغیر و از نصف حداقل مستمری (تصویب سال گذشته 548000 تومان، نیمی از این مبلغ حداقل عیدی پرداخت می شود) تا یک میلیون و هفتصد و بیست هزار تومان است که به عزیزان پرداخت می شود. مخاطب امشب شده است. در پایان با احتساب بعد خانوار، کمک هزینه اندکی به مشمولان اجتماعی تا سقف نیم ماه مستمری برای این افراد پرداخت شد. یکنفره 273 دو نفره 390 سه نفره 546 چهار 702 و پنج 858 هزار تومان.

در صورتی که سرپرست خانوار از کاتالوگ الکترونیکی استفاده نکرده باشد، کل مبلغ یارانه قابل برداشت است و در صورت استفاده، همان مبلغ از یارانه خانوار کسر و مابقی به حساب صندوق واریز می شود. سرپرست خانوار.

کمک هزینه ماه می را یک ماه زودتر دریافت کنید

به گزارش تصویر زندگی به نقل از مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه، بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه، مشمولان کمک هزینه می توانند با واریز کمک هزینه ماه جاری خرید از اعتبار ماه آینده

بنابراین تنها کمک بلاعوض ودیعه ای 600 هزار تومانی است که به ایتام تحت سرپرستی این دو موسسه پرداخت شده است و در حال حاضر کمک واریزی دیگری در دستور کار دولت قرار ندارد.

پرداخت کمک معیشتی به متقاضیان مددکاری اجتماعی به مناسبت عید سعید فطر

رئیس سازمان بهزیستی گفت: امشب مبلغی به عنوان کمک معیشت خانواده های تحت پوشش بهزیستی واریز می شود. امشب در آستانه عید سعید فطر مبلغی را به عنوان کمک معیشتی برای خانواده و مخاطبین محترم سازمان اجتماعی، افراد دارای معلولیت و زنان سرپرست خانوار واریز می کنیم.

عید فطر چقدر است؟

گفتنی است دولت قبل از شیوع ویروس کرونا در ایران بارها یارانه های موردی را به سرپرستان خانوار می داد. کمک هزینه شب یلداکمک هزینه 22 بهمن، کمک هزینه نوروزی و کمک هزینه ماه مبارک رمضان ثبت شد

از این رو، از آن زمان، هر زمان که فرصت نزدیک می شود، شایعاتی مبنی بر تشکیل پرونده کمک هزینه مناسبت ویژه مطرح می شود. اما تاکنون هیچ مقامی از سوی سازمان هدفمندسازی کمک های بلاعوض و وزارت کار، پرداخت کمک هزینه عید سعید فطر را تایید نکرده و هیچ خبر رسمی در خبرگزاری صدا و سیما در این زمینه منتشر نشده است.

با توجه به نزدیک شدن به عید سعید فطر برخی رسانه ها گزارش هایی مبنی بر اعطای یارانه عید فطر از سوی دولت به مردم منتشر کرده اند. اما آیا کمک هزینه عید فطر در راه است؟ آیا یارانه عید فطر واقعی است؟ آیا دولت به مردم عیدی می دهد؟ کمک هزینه عید فطر چقدر است؟ آیا کمک هزینه عید فطر 1402 صحت دارد؟ کمک هزینه عید فطر برای چه کسانی پرداخت می شود؟ کمک هزینه عید فطر چه زمانی پرداخت می شود؟ آیا دولت امسال یارانه عید فطر را به مردم می دهد یا خیر؟ چه کسانی مشمول کمک هزینه عید فطر امسال می شوند؟ کدام افراد واجد شرایط دریافت کمک هزینه عید فطر امسال هستند؟ دولت برای عید فطر 1402 یارانه کدام خانوارها را پرداخت می کند؟
با توجه به اینکه کمتر از یک هفته تا عید سعید فطر باقی مانده است، برخی رسانه ها موضوع پرداخت یارانه عید فطر را مطرح کرده اند. این در حالی است که تا امروز هیچ مسئولی پرداخت کمک بلاعوض به مناسبت عید سعید فطر را تایید نکرده است. در نتیجه امکان اعطای کمک های بلاعوض به مردم به مناسبت عید سعید فطر برای دولت وجود ندارد.

کمک هزینه عید سعید فطر

آیا باید منتظر یارانه عید فطر 1402 باشیم؟

دریافت کنندگان کمک هزینه می توانند با واریز کمک نقدی ماه جاری، اقلام اساسی مورد نیاز خود را از اعتبار کمک بلاعوض ماه بعد در قالب کاتالوگ الکترونیکی خریداری کنند.

بر اساس این اطلاعیه میزان پرداخت یارانه دهک های اول تا سوم 400 هزار تومان و دهک های چهارم تا نهم 300 هزار تومان است.

لازم به ذکر است طرح کاتالوگ الکترونیک در سطح ملی و سراسر کشور اجرا می شود و در قالب این طرح بیش از 35000 فروشگاه در تمامی مناطق کشور به این سامانه متصل شده اند. در این طرح، اعتبار تمامی خانوارهای ذی‌نفع یارانه بدهکار است و می‌توانند با استفاده از این اعتبار، 10 قلم کالای مورد نیاز اساسی مشمول طرح کاتالوگ الکترونیکی ملی را با کارت بانکی سرپرست خانوار خریداری کنند. ، یک ماه قبل از دریافت کمک هزینه نقدی.مجله ازدواج

همانطور که اعلام شد، تنها خبر مربوط به اعطای سپرده عنوان شد کمک 600 هزار تومانی زیر نظر کمیته امداد و بهزیستی به حساب ایتام واریز شد.