کمک هزینه درمان به خانواده شهدا چه زمانی پرداخت می شود؟ • تصویر مجله زندگی

وی استقبال از این دوره از نمایشگاه کتاب را مطلوب توصیف کرد و گفت: این استقبال به حدی بود که زمان برگزاری نمایشگاه هر روز یک ساعت افزایش می یافت و علاوه بر این مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری نیز از نهادهای مختلف دعوت به عمل آورده است. در توان پاسخگویی به مشکلات و دغدغه های مشتریان در حوزه کاری خود فعال شده اند.

وی در حاشیه این نمایشگاه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار دولت ایرنا درباره حق شیردهی برای اعضای خانواده شهدا موضوع مورد علاقه در سفرهای استانی رئیس جمهور توضیح داد که حق تغذیه با شیر مادر در سال گذشته اجرا نشد که با تصویب شورای عالی کار انجام شد. پس از رایزنی های گسترده و با همکاری سازمان برنامه و بودجه، حقوق پرستاری جانبازان بر اساس مصوبه این هیئت اجرایی شد.

به گزارش تصویر لایف، محمود پاکدل روز شنبه در سی و چهارمین دوره نمایشگاه کتاب تهران با حضور در میز پاسخگویی مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری به سوالات و دغدغه های مردم پاسخ داد.

بنیاد شهید و امور ایثارگران

کمک هزینه سرپرستی اعضای خانواده شهدا از محل معوقه پرداخت می شود

معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: بر اساس مصوبه شورای عالی کار و با همکاری سازمان برنامه، کمک هزینه سرپرستی اعضای خانواده شهدا به حقوق اردیبهشت ماه با معوقه فروردین ماه واریز می شود.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: همچنین همکارانم از بنیاد شهید در این مرکز حضور یافتند و به سوالات ایثارگران پاسخ دادند.مجله ازدواج