کمک هزینه اردیبهشت را یک ماه زودتر دریافت کنید • تصویر از مجله زندگی

در صورتی که سرپرست خانوار از کاتالوگ الکترونیکی استفاده نکرده باشد، کل مبلغ یارانه قابل برداشت است و در صورت استفاده، همان مبلغ از یارانه خانوار کسر و مابقی به حساب صندوق واریز می شود. سرپرست خانوار.

لازم به ذکر است طرح کاتالوگ الکترونیک در سطح ملی و سراسر کشور اجرا می شود و در قالب این طرح بیش از 35000 فروشگاه در تمامی مناطق کشور به این سامانه متصل شده اند. در این طرح، اعتبار تمامی خانوارهای ذی‌نفع یارانه بدهکار است و می‌توانند با استفاده از این اعتبار، 10 قلم کالای مورد نیاز اساسی مشمول طرح کاتالوگ الکترونیکی ملی را با کارت بانکی سرپرست خانوار خریداری کنند. ، یک ماه قبل از دریافت کمک هزینه نقدی.مجله ازدواج

به گزارش تصویر زندگی به نقل از مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه، بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه، مشمولان کمک هزینه می توانند با واریز کمک هزینه ماه جاری خرید از اعتبار ماه آینده

با واریز کمک نقدی در این ماه، دریافت کنندگان کمک هزینه می توانند اقلام اساسی مورد نیاز خود را با اعتبار کمک هزینه ماه آینده در قالب کاتالوگ الکترونیکی خریداری کنند.

بر اساس این اطلاعیه میزان پرداخت یارانه دهک های اول تا سوم 400 هزار تومان و دهک های چهارم تا نهم 300 هزار تومان است.

در این طرح اعتبار تمامی خانوارهای کمکی بدهکار است و می توانند یک ماه زودتر پرداخت کنند کمک هزینه نقدی دریافت کنیدبا کارت بانکی سرپرست خانوار از این اعتبار برای خرید 10 قلم کالای ضروری مشمول طرح ملی کالاهای الکترونیکی استفاده کنید.

اعطا کردن