کد رهگیری تامین اجتماعی را به صورت آفلاین و آنلاین دریافت کنید • مجله ازدواج

این گزارش حاکی از آن است که از 24 اسفند 1401 ارائه کارت ملی و کد رهگیری در هنگام مراجعه به داروخانه ها یا مراکز پاراکلینیکی (آزمایشگاه، رادیولوژی و …) الزامی است و کپی را مشاهده کرده و مراحل کپی را ادامه می دهند. با اجرای این فرآیند از سوء استفاده های احتمالی و همچنین تداخل احتمالی نسخه در داروخانه ها و مراکز پاراکلینیکی و احتمالاً ارائه نادرست دارو یا خدمات پاراکلینیکی به بیماران جلوگیری می شود.

چه کسانی باید کد رهگیری تامین اجتماعی را دریافت کنند؟

با نسخه الکترونیکی آن مشورت کنید

بر اساس این گزارش، متقاضیان برای ثبت نام در سامانه خدمت غیبت سازمان تامین اجتماعی پس از ورود به صفحه اصلی این سامانه به نشانی es.tamin.ir باید گزینه “ثبت نام” را انتخاب و اطلاعات هویتی و شماره همراه متعلق به If را وارد کنند. فرد نامزد است، اقدام کنید. فیلم های آموزشی نحوه ثبت نام و استفاده از خدمات غیر حضوری نیز در این سامانه و همچنین سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی www.tamin.ir موجود است.مجله ازدواج به گزارش ایسنا، سازمان تامین اجتماعی اعلام کرده است که کد رهگیری توسط پزشک در اختیار بیمار و همزمان از طریق سامانه نسخه نویسی الکترونیک تامین اجتماعی به تلفن همراه بیمار ارسال می شود، دریافت دارو و خدمات پاراکلینیکی از دوشنبه 15 اسفند الزامی است.

کد رهگیری تامین اجتماعی خود را فراموش کنید

سازمان تامین اجتماعی با اعلام اجباری بودن ارائه کد رهگیری هنگام مراجعه بیمه شدگان به مراکز درمانی جهت دریافت خدمات تشخیصی و دارویی از 15 اسفند 1401 از کلیه بیمه شدگان و بازنشستگان این سازمان خواست تا به خدمت غیبت مراجعه کنند. سامانه این سازمان تا اواسط اسفند.à es.tamin.ir نسبت به ثبت نام در این سامانه یا بررسی و تکمیل اطلاعات هویتی خود و افراد تحت تکفل و در صورت نیاز شماره تلفن همراه موجود در سامانه را به روز کنند.

کد رهگیری تامین اجتماعی را دریافت کنید

لزوم ارائه کد رهگیری برای دریافت خدمات درمانی تامین اجتماعی

اطلاعات کد رهگیری، از طریق اپلیکیشن یا اپلیکیشن «تامین من» که تنها اپلیکیشن تایید شده است سازمان تامین اجتماعی نیز امکان پذیر است. همچنین دریافت مجدد کد رهگیری با مراجعه مجدد به پزشک در صورتی که پزشک نسخه ای از طریق سامانه (EP) نوشته باشد امکان پذیر است.

ارسال پیامک کد رهگیری به تلفن همراه بیماران نیازمند ثبت نام در سامانه خدمات آفلاین سازمان تامین اجتماعی به نشانی es.tamin.ir است که تعداد زیادی از بیمه شدگان در سال های گذشته در این سامانه ثبت نام کردند. سازمان تامین اجتماعی ضمن دعوت از کلیه بیمه شدگان، بازنشستگان و بازنشستگان اولیه و درجه دوم جهت ثبت نام در این سامانه و بهره مندی از خدمات مختلف این ارگان، به کلیه بیمه شدگانی که قبلا در این سامانه ثبت نام کرده اند، توصیه می کند به محض ورود به سامانه این سامانه، تلفن همراه به نام خود را در این سامانه و اطلاعات افراد تحت تکفل خود را بررسی کنید و در صورت نیاز به تغییر شماره، اطلاعات خود را به روز کنید.

کد رهگیری تامین اجتماعی آفلاین رایگان

بر اساس اطلاعیه سازمان تامین اجتماعی، ثبت نام در سامانه خدمت غیبت این سازمان برای کلیه بیمه شدگان، مستمری بگیران و مستمری بگیران اولیه و همچنین بیمه شدگان ثانویه بالای 18 سال الزامی است و این افراد باید در صورت آنها هنوز در این سامانه ثبت نام نکرده اند، به آدرس es.tamin.ir مراجعه کرده و در اسرع وقت در این سامانه ثبت نام کنند. برای ثبت نام در سامانه خدمات غیبت، داشتن شماره تلفن همراه به نام متقاضی الزامی است و در مورد بیمه شدگان زیر سن قانونی که شماره تلفنی به نام خود ندارند، کد رهگیری به بیمه شده اولیه ارسال می شود. شماره تلفن ثبت شده

اگر هنوز در تامین اجتماعی ثبت نام نکرده اید، به صفحه آموزش بروید ثبت نام در سایت تامین اجتماعی دیدن.

بر اساس این گزارش کد رهگیری توسط پزشک به بیمار اعلام می شود و همزمان با پیامک به شماره همراه بیمار ارسال می شود. در صورت مفقود شدن یا فراموشی کد رهگیری به هر دلیلی بیمار می تواند با انتخاب منوی بیمه شده به قسمت خدمات الکترونیک سلامت و از آنجا به قسمت نسخه الکترونیکی من به سامانه es.tamin.ir مراجعه و کد رهگیری را مشاهده کند. .