کدام ورودی شما را می ترساند؟ • تصویر مجله زندگی

شما فردی با شخصیت قوی، باهوش و تحلیل گر هستید، واقعیت را همان طور که هست می بینید. این در نمایانگر فردی با دیوارهای عاطفی و معنوی است که قادر به برقراری ارتباط آسان با دیگران نیست. شما می توانید عزت نفس خود را در روابط حفظ کنید و می خواهید دیگران نیز بتوانند عزت نفس خود را حفظ کنند.

منبع: طلامجله ازدواج

پله های منتهی به زیرزمین یا اتاق زیر شیروانی به افرادی که می خواهند آزاد باشند و از زندگی لذت ببرند، نشان می دهد. پایین رفتن از پله ها نماد ترس از طرد شدن است. شما از پایان ها و رازها می ترسید و نمی دانید چه اتفاقی ممکن است در آینده بیفتد. گنجی که شما به دنبال آن هستید سلامتی است. مراقبت از سلامتی خود در تمام جنبه های آن برای یک زندگی طولانی و سالم ضروری است.

ورودی شماره 3

این خانه متروک نماد عشق و امنیت شماست. شما فردی سخاوتمند، شجاع و بسیار نوع دوست هستید که همیشه به فکر رفاه دیگران هستید و هر آنچه را که نیاز دارند به آنها می دهید. با این حال، شما از ورشکستگی می ترسید.

دوست دارید احساسات خود را درونی کنید یا به عبارت دیگر آنها را نشان ندهید. نقطه تاریک در تصویر نشان دهنده ایده ها و افکار نامشخص شما است که باید روشن شوند. اگر این تصویر را انتخاب کرده اید، بدانید که وقت آن است که همه مشکلات را کنار بگذارید و به دنبال راه حل بروید. شما فردی مهربان و عاقل هستید و می خواهید در زندگی خود امنیت پیدا کنید تا بتوانید احساسات خود را ابراز کنید و مشکلات خود را حل کنید.

ورودی شماره 6

اگر فردی بتواند بر ترس های خود غلبه کند، در واقع می تواند خوشحال باشد. با ترس های خود روبرو شوید و از یکی از درها وارد شوید! اگر می خواهید مهم ترین ویژگی شخصیتی خود را دریابید، در این تست یک مرحله ای، فقط دری را انتخاب کنید که بیشتر از همه شما را می ترساند تا بفهمید روح شما چه می خواهد. برای مشاهده تست های بیشتر در بخش انواع تست های شخصیت دیدن

ترس از ورود به غار یخی نماد مرحله ای از جستجوی گرمای عاطفی است. یعنی از تنهایی می ترسی. انتخاب شما نشان می دهد که در اوج زندگی خود زندگی می کنید و دقیقاً می دانید چه می خواهید. شما فردی شجاع هستید که بدون اعتیاد زندگی می کنید، عاشق استقلال و آزادی خود هستید. پس گنجی که می خواهید پیدا کنید عشق است.

ورودی شماره 4

شما فردی بسیار سازنده و خلاق هستید که همیشه به آنچه می خواهید می رسید. شما اهداف بسیار مشخص و دشواری دارید و به ندرت در کار خود اشتباه می کنید. شما فردی بسیار خلاق هستید و هوش بالایی برای حل تمام مشکلات خود دارید. شما همیشه می خواهید کار خود را به بهترین شکل انجام دهید، بنابراین همیشه رهبر گروه هستید. گنجی که می خواهید پیدا کنید استراحت است. باید سعی کنید کار خود را رها کنید و روی اوقات فراغت خود تمرکز کنید.

ورودی شماره 2

ورودی شماره 1

از طرف دیگر، لامپ روشن به این معنی است که شما دوست دارید بر این مانع احساسی غلبه کنید. با این حال، شما فردی هستید که دوستان کمی دارید، اما کسانی که دارید کافی و واقعی هستند. هوش شما باعث می شود فرصت های زیادی در دنیای کار و تجارت پیدا کنید.

شما فردی بسیار وفادار با قلبی بزرگ هستید، اما افراد کمی قدردان آن هستند. ترس از این خانه متروک نشان می دهد که گنجی که به دنبال آن هستید ثروت است. به یاد داشته باشید که برای به دست آوردن آن باید سخت تلاش کنید و بهتر است وقت و سرمایه خود را برای انجام کار تلف نکنید.

ورودی شماره 5