کدام سریال در نوروز 1402 پخش می شود؟ • تصویر مجله زندگی

همچنین شبکه تماشا همزمان با نوروز 1402 روال کنداکتوری خود را تغییر داد و به فکر پخش سریال های ایرانی و خارجی در این ایام افتاد.

شبکه دو سیما قسمت های منتخب آقای قاضی را که یکی از سریال های پرمخاطب این شبکه بود در روزهای ابتدایی نوروز روی آنتن می برد. پس از پخش این سریال، فصل دوم بچه زرنگ جایگزین آن می شود.

در این فصل از سریال چند بازیگر فصل قبل از جمله سعید آقاخانی حضور دارند و حمیدرضا آذرنگ که در فصل دوم سریال حضور داشت به این سریال بازگشتند.

قهرمانان اصلی سریال پس از ماجراجویی در آمریکا به بارسلون بازگشتند: استبان، قهرمان اصلی سریال به همراه ضیا و تاو، در شهرهای طلایی اسرارآمیز سفر می کنند و در جستجوی پدرش که توسط پدرش اسیر شده بود، به ماجراجویی می پردازند. زارس. داستان و ارتباط آنها با مندوزا، سانچو و پترو از بارسلونا شروع می شود که در چین و بسیاری از کشورها ادامه می یابد و…

پخش سریال های ایرانی و خارجی از شبکه تماشا

همزمان با عید نوروز و رمضان 1402، 5 سریال ایرانی و 6 سریال خارجی در انواع کمدی، تاریخی، درام، جاسوسی و… در جدول پخش شبکه های تلویزیونی قرار گرفتند.
به گزارش مشرق، سریال «نون خا» که تاکنون 3 فصل روی آنتن رفته است امسال چهارمین فصل خود را در ایام عید از شبکه یک سیما برای علاقه مندان به این سریال پخش می کند. این سریال شنبه تا چهارشنبه ساعت 22:00 از شبکه یک پخش می شود.

این سریال هر شب ساعت 24:00 پخش می شود و تکرار آن ساعت 11:00 و 16:30 همان روز خواهد بود.

شبکه افق سریال «فقر فلسطین» محصول سوریه در سال 1384 به کارگردانی حاتم علی را در برنامه نوروزی خود قرار داد.

داستان سریال «راه‌آهن زیرزمینی» در مورد تلاش‌های بردگان سیاه‌پوست در ایالت‌های جنوبی آمریکا است که در دوران برده‌داری با ایجاد مخفیانه راه‌آهن سعی در رهایی از ظلم سفیدپوستان دارند.

پخش سریال ضد حمله از شبکه پنج سیما

شبکه پنج سیما سریال «ضد حمله» با موضوع امنیتی را برای علاقه مندان به سریال های خارجی روی آنتن می برد. کارگردان این سریال احمد علا الدیب است و هند صبری، احمد عز، صلاح عبدالله و مایان السید بازیگرانی هستند که در این مجموعه تلویزیونی به ایفای نقش پرداختند.

سریال آتش و بد به تهیه کنندگی مرزسیما فیلم و تهیه کنندگی حسن نجاریان و کارگردانی مجتبی راعی از جمعه 5 اسفند ساعت 19 روی آنتن شبکه سه سیما می رود. بازپخش این سریال در ساعت های 23:45 و 22:45 می باشد. سریال «آتش و بد» روایتگر دوران پیش از مشروطه و بازیگران مشهوری چون حسین محجوب، محمود پاک نیت، لاله اسکندری، فرخ نعمتی، قاسم زارع، داریوش کاردان، میرطاهر مظلومی، رامین ناصر نصیر، مهدی فقیه و زنده است. یاد کریم اکبری مبارکه در این سریال تاریخی به ایفای نقش می پردازد. این سریال پیش از این با نام «جشنواره سربرون» ارائه شده بود.

پخش سریال جانشنی از شبکه چهار سیما

“آخرین اتوبوس” نیز درباره دانشمند دیوانه ای است که تصمیم می گیرد با کمک هوش مصنوعی و روبات هایش تمام ساکنان زمین را به خواب مصنوعی بفرستد تا زمین را از آلودگی و آب و هوا نجات دهد.افزایش دی اکسید کربن و… .

همچنین مجموعه تلویزیونی «نون خا 4» نیز از شبکه تماشا ساعت 24 پخش می شود.مجله ازدواج

در خلاصه این سریال آمده است: علی شیخ یونس پس از اخذ مدرک دکترا از دانشگاه های آمریکا به روستای زادگاهش در فلسطین بازمی گردد. علاقه مندان می توانند در ایام نوروز هر شب ساعت 23 این سریال را تماشا کنند. تمرین این سریال روز بعد ساعت 11 صبح انجام می شود.

پخش سریال درام فضانوردان و آخرین اتوبوس از شبکه امید

“صدای باران” هر روز ساعت 18:00; سریال کره ای سیمدانگ هر روز ساعت 19; “چهار دیواری” هر شب ساعت 20:00; پخش فصل سوم سریال «زیرزمین» ساعت 21:00 «ماندلورین» ساعت 22:00 از تلویزیون پخش می شود.

فصل دوم سریال بچه زرنگ به نویسندگی عباس هادیان و طاهره ولی پور در ادامه فصل اول به زندگی 5 شهید مدافع حرم تیپ فاطمیون و 5 شهید مدافع حرم می پردازد. مشهد.

شبکه امید دو سریال نمایشی جذاب و کاربرپسند با عناوین «فضانوردان» و «آخرین اتوبوس» را برای پخش نوروزی آماده کرده است.

شبکه چهار سیما سریال جانشنی را در 20 قسمت برای علاقه مندان به شب های نوروز پخش می کند.

سریال نوروز 1402

یکی دیگر از سریال های شبکه چهار سیما «راه آهن زیرزمینی» است که از 30 فروردین ساعت 24 پخش می شود.

از دیگر بازیگرانی که پیش از این در این سریال حضور داشتند، می توان به نقش هومان حاجی عبداللهی که در فصل اول برجسته بود و اکنون در فصل چهارم بازگشته است و همچنین حضور بیژن بنفشه خواه در سریال اشاره کرد.

فصل اول این سریال 10 قسمتی 2018 و فصل دوم 10 قسمتی 2019 می باشد.

«فضانوردان» در 10 قسمت از 1 تا 22 فروردین ماه ساعت 21:30 از شبکه امید پخش می شود. پس از آن سریال «آخرین اتوبوس» همزمان روی آنتن می رود. بازپخش این سریال ها ساعت 9 صبح و 15 بعد از ظهر روز بعد خواهد بود.

داستان این سریال بر روی خانواده روی تمرکز دارد. “لوگان روی” بزرگ خانواده روی و صاحب یک امپراتوری رسانه ای بزرگ در آمریکا به دلیل بیماری موقتا بازنشسته می شود و پسر بزرگش برای مدتی جایگزین او می شود.

داستان سریال فضانوردان از آنجا شروع می شود که تعدادی از نوجوانان کنجکاو به دلیل مسئولیت های فضایی والدین و عزیزانشان وارد یک سفینه فضایی آماده پرتاب چند لحظه بعد می شوند و…

این سریال درباره «سیف العربی» مامور مخفی اطلاعات مصر است که ماموریتش جمع آوری اطلاعات در عراق درباره نفوذی های صهیونیست و اهداف آنها در منطقه است. «ضد حمله» ساعت 20:00 از شبکه پنج پخش می شود و تکرار آن ساعت 12:00 شب است.

همچنین ادامه سریال «گیل دخت» روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 22 برای علاقه مندان به سریال های تاریخی پخش می شود.

پخش آقای قاضی و بچه زرنگ از شبکه دو سیما