کدام خودرو در قرعه کشی سود بیشتری دارد • مجله ازدواج

با فروش خودروهای قرعه کشی سود بیشتری کسب کنید

البته شرکت کنندگان در قرعه کشی خودرو باید به این نکته توجه داشته باشند که هر چه خودرویی در بازار سود بیشتری داشته باشد طبیعتا متقاضیان بیشتری خواهد داشت و بنابراین شانس برنده شدن در لاتاری ماشین بر این اساس کاهش خواهد یافت.مجله ازدواج

متقاضیان سمند سورن پلاس جدید باید مبلغی در حدود 261 میلیون و 500 هزار تومان برای این خودرو به حساب ایران خودرو واریز کنند. پژو پارس سال نیز در این طرح فروش با قیمتی در حدود 166 میلیون تومان قابل خرید است. یک سال دیگر پژو پارس فروش بزرگ ایران خودرو با قیمتی نزدیک به 209 میلیون تومان به مشتریان عرضه می شود. پژو 207 فرمان برقی نیز در این فروش فوق العاده قیمتی در حدود 216 میلیون تومان دارد. تنها محصول گیربکس اتوماتیک در جدیدترین فوق فروش ایران خودرو، پژو 207 با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک، قیمتی در حدود 318 میلیون و 800 هزار تومان دارد.

پژو 207 فرمان برقی با توجه به اختلاف قیمت حدود 197 میلیون تومانی بازار با کارخانه، بیشترین سود را به حساب نامزدهای خود واریز می کند. این خودرو این روزها با قیمت 412 میلیون تومان در بازار معامله می شود.

  1. پژو 207 با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک

پارس سال سفارشی سازی شده با موتور XU7P که محصولی جدید محسوب می شود هنوز محدوده قیمتی خود را در بازار مشخص نکرده است. بنابراین بازه قیمتی آن هنوز مشخص نشده است. این طرح فروش علاوه بر متقاضیان عادی برای مادران دو فرزند و همچنین مالکان خودروهای دست دوم قابل استفاده است.

بر اساس اعلام این خودروساز، پنج محصول جدید سمند سورن پلاس، پژو پارس an، پژو پارس an با موتور XU7P، پژو 207 با فرمان برقی و پژو 207 با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک با سقف قرمز در اختیار داوطلبان قرار گرفته است.

سمند سورن پلاس جدید در بازار قیمتی در حدود 336 میلیون تومان دارد که با توجه به قیمت کارخانه خرید آن سودی در حدود 74 میلیون تومان را برای مشتریان به همراه دارد.

  1. پارس سال سفارشی با موتور XU7P
دومین فروش فوق العاده ایران خودرو پس از بسته شدن سامانه یکپارچه آغاز شد. ایران خودرو از برنامه فروش فوق العاده خود رونمایی کرد. بلوز جاده ای ویژه طرح فروش خارج از عرف و طرح پیش فروش ایران خودرو از امروز ۱۴ آبان ماه سال جاری آغاز شد.

چه خودروهایی در این مرحله از قرعه کشی خودرو ارائه می شوند؟

پژو پارس سال (ELX) با موتور XU7P نیز با رنگ های مشابه پژو پارس سال در این فروش حضور دارد. بیشترین تنوع رنگ در دومین فوق فروش پاییزی ایران خودرو مربوط به پژو 207 فرمان دار است. این خودرو در رنگ های سفید، مشکی، خاکستری متالیک، نقره ای، قرمز و آبی خزری موجود است.

قیمت این خودروها را در بازار بررسی کنید. از جمله پنج محصول این فروش عالی:

  1. پژو 207 با فرمان برقی

سمند سورن پلاس بلوز جاده ای جدید را در رنگ های سفید، مشکی، خاکستری متالیک و آبی سرمه ای روانه بازار کرده است. پژو پارس سال را می توان در رنگ های سفید، مشکی و خاکستری متالیک نیز خریداری کرد.

پس از این خودرو، یکی دیگر از پژو 207 حاضر در این فروش فوق العاده یعنی پژو 207 با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک با رنج قیمتی در حدود 167 میلیون تومان رتبه دوم بالاترین جدول سودآور را به خود اختصاص داده است. این خودرو در حال حاضر قیمتی نزدیک به 485 میلیون تومان در بازار دارد.

  1. پژو پارس سال

پژو 207 با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک و سقف قرمز نیز با رنگ بدنه سفید و مشکی عرضه می شود.

کدام خودرو در فروش فوق العاده برای خریدارانش سود بیشتری دارد؟

سال پژو پارس نیز با حدود 151 میلیون تومان بین قیمت کارخانه و بازار در رتبه دوم قرار دارد.

  1. سمند سورن جدید بیشتر