کاهش رشد اقتصادی اروپا در سال ۲۰۱۸ تجارت‌نیوز

«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت دریافت کرده‌است، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایمنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۹۹۹۴۵۵ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

روزنامه‌های اقتصادی دوشنبه ۳ بهمن

کاهش رشد اقتصادی اروپا در سال ۲۰۱۸ تجارت‌نیوز پالایشی یکم بعد از آن که مجوز تغییر پرتفوی خود را دریافت کرد، ۳ درصد بلوک شتران را برای فروش روانه کرد، اما در این امر ناموفق بود. گروه بین‌المللی بحران پیش‌بینی خود را از ۱۰ درگیری محتمل در سطح بین‌المللی در سال ۲۰۲۳ را منتشر کرده است؛ از جنگ در اوکراین و یمن تا درگیری بین ارمنستان و آذربایجان و نزاع ها بر سر تایوان. نرخ سوزاندن شیبا اینو که تا مدتی قبل در کمترین میزان خود قرار داشت، چند روز پیش صعود غیر منتظره‌ای داشته است. موضوع فعالیت روزنامه، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی بصورت چهار زبانه (فارسی، انگلیسی، عربی و ترکی استانبولی) با حق انتشاربین المللی است. #لایحه_بودجه_97 را که می نوشتند، عین خیالشان نبود اعداد و ارقامشان دقیق نیست.

  • وزارت اقتصاد طی اطلاعیه ای پیرامون ارائه اطلاعات صرافی ها به طرف خارجی و طرح برخی شبهات، به ویژه بخش های قابل توجهی از بندهای برنامه fatf واکنش نشان داد.
  • ریسک‌های کاهنده عمدتا از طرف خارج از اتحادیه وارد می‌شود، این ریسک‌ها شامل تاثیر سیاست‌های آمریکا، آثار ناشناخته برگزیت، نااطمینانی‌های سیاسی و تنش‌های ژئوپلتیکی است.
  • بانک جهانی اعلام کرد، انتظار می رود رشد اقتصادی هند در سال ۲۱۰۸ و ۲۰۱۹ میلادی ۷.۳ درصد باشد و این رقم برای سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ میلادی ۷.۵ درصد ثبت شود.
  • تورم در آمریکا طی ماه‌های اخیر کاهش یافته اما همچنان بالاتر از هدف دودرصدی بانک مرکزی این کشور قرار دارد.

پایگاه خبری اقتصادآنلاینمیباشد و استفاده از آن با ذکر منبع بلامانع است. پایگاه خبری افکارخبر توسط سرورهای گروه نرم افزاری آسام میزبانی می شود. در سی و دومین قسمت از پادکست اقتصادی رادیو تجارت‌نیوز از مولدسازی دارایی‌های دولت گفته‌ایم و اینکه چرا باید با چنین مصوبه‌ای مخالف بود.

بدینوسیله به اطلاع کاربران محترم سامانه ساتع می رساند، سامانه جدید ساتع به منظور خدمت رسانی بهتر به کاربران سامانه طراحی و راه اندازی شده است. طراحی مکانیزم بازاریابی و فعال سازی ترانزیت کالا جهت ارتقا سهم بار هوا … در این طرح استخراج شاخص ها متناسب با توان شرکت ها بوده و از استانداردهایی مانند SANS در بهبود طرح استفاده خواهد شد .

زاکانی: قرارگاه تعلیم و تربیت در شهرداری تهران بزودی تشکیل می‌شود

علاوه بر این بیشتر محققان زن یعنی ٣٣ در صد از آنان دارای مدرک علوم پزشکی هستند. همچنین بیشتر محققان مرد یعنی ٣٠ در صد دارای مدرک در رشته های علوم فنی و مهندسی هستندکه ٦٦ در صد از محققان زن و ٦٨ در صد از محققان مرد دارای دکترای تخصصی هستند. این اطلاعات همچنین نشان می دهد،‌ ٦٣ درصد از جامعه آماری گارگاه‌های دارای فعالیت تحقیق و توسعه، را کارگاه‌های صنعتی بالای ٥٠ نفر و کارکن ، ١٩ در صد مرکز تحقیقاتی و ١٨ در صد دانشگاه Top Trend articles about the global tittles تشکیل می دهد. به گفته موسکوویچی، برای هر دو منطقه یورو و اتحادیه اروپا، رشد اقتصادی بازبینی شده است و به ۲.۳ درصد کاهش یافته است و شما پی به این نکته می‌برید که اختلافی بین منطقه یورو و سایر اعضای اتحادیه اروپا وجود ندارد.

طی یک بازرسی اعلام نشده از نیروگاه فردو به شواهدی دست یافته ایم که با اعلام ایران به آژانس اساسا تفاوت دارد