کاشت ناخن در پردیس تهران (سالن بورگ)+آموزش • مجله ازدواج

اگر آموزش ندید پیوند ناخن می تواند خطرناک باشد. بنابراین برای انجام کاشت ناخن ابتدا باید تمامی مراحل اجرای آن را یاد بگیرید و مرور کنید. اگر صبور و محتاط باشید، می توانید مانند یک حرفه ای کاشت ناخن را انجام دهید. تنها ابزار مورد نیاز برای کاشت ناخن، مواد خاص ناخن مصنوعی و لوازم جانبی فروشگاه است.

 1. خرید کاشت ناخن
 2. تهیه پودر کاشت
 3. زیر ساخت
 4. از پرایمر ناخن استفاده کنید
 5. چسب ناخن
 6. تهیه پودر ناخن
 7. مرحله نهایی کاشت ناخن

خرید کاشت ناخن در پردیس تهران

بهترین روش به مهارت فرد کاشت و نیاز فرد به استفاده از آن بستگی دارد.

یکی از مشکلات کاشت ناخن نکته غیراصولی این است که در نهایت ناخن هوا می گیرد و تجمع هوا در زیر ناخن یکی از مهم ترین دلایل بروز قارچ است.

https://borg.salon

نقطه: توجه داشته باشید که این مقاله برای یادگیری ناخن به صورت تئوری در نظر گرفته شده است، بنابراین ترجیحاً دانشجویان در حین یادگیری دروس تئوری به صورت عملی زیر نظر اساتید این رشته، آموزش های تخصصی را طی کنند.

انواع کاشت ناخن

یکی از بهترین گزینه ها برای کاشت ناخن کوتاه استفاده از مدل هلویی است که از رنگ های طبیعی استفاده می کند و خانم های زیادی از آن استفاده می کنند کاشت ناخن هلویی بسیار ساده است و برای سلیقه های ساده که به دنبال ناخن های تمیز و مرتب هستند استفاده می شود.

حتما پودر و اجزای ایمپلنت را بررسی کنید تا ببینید آیا حاوی EMA هستند یا خیر. EMA ماده ای مشابه اکریلیک دندان است و برای کاشت ناخن نیز استفاده می شود. برای انتخاب مواد و رنگ اکریلیک خوب بهتر است از برندهای معروف یا برندهایی که در گوگل سرچ کرده اید استفاده کنید.

می توانید ناخن های هلویی را در خانه انجام دهید، اما اگر تجهیزات لازم را ندارید، بهتر است از یک تکنسین ناخن در آرایشگاه کمک بگیرید.

مراحل کوبیدن میخ به داخل آرایشگاه زنانه در محوطه دانشگاه

ابزار طراحی نمونهمجله ازدواج

در محوطه دانشگاه ناخن های هلویی کوتاه بکارید

کاشت ناخن نوع دیگری از پودر کاشت ناخن است. در طول کاشت اولیه، نوع یا ناخن مصنوعی با چسب ناخن زیر ناخن ثابت می شود و به اندازه دلخواه کوتاه می شود. مواد ضد قارچ روی ناخن ها اعمال می شود.

این روش شبیه طراحی فرانسوی فرانسوی است اما در بیبی بومر سر سفید ناخن شما با بستر ناخن که به رنگ صورتی یا بنفش است ترکیب می شود. از آنجایی که در این نوع خاص از کاشت ناخن، انتهای آن به رنگ خود ناخن در می‌آید و باعث می‌شود طراحی ناخن بیبی بومر زیبایی خود را از دست ندهد و با رشد ناخن‌ها بسیار طبیعی‌تر به نظر برسد. نتیجه به دست آمده به وضوح زیباتر از هر نوع کاشت ناخن دیگری است.

تلفن: 02128425775

– برای تهیه لوازم و مواد کاشت ناخن از کیت کامل کاشت ناخن استفاده کنید. اگر اولین بار است که کاشت ناخن انجام می دهید، بهتر است از کیت کامل کاشت ناخن استفاده کنید. کیت کاشت ناخن شامل همه چیزهایی است که برای شروع نیاز دارید. البته دستورات داخل آن نیز اهمیت بیشتری دارد.

لازم به ذکر است که روش کاشت بیبی بومر مانند پودر ناخن است اما باید از پودر دو رنگ استفاده شود و بهتر است کاشت ناخن به گونه ای انجام شود که انعکاس روی ناخن ایجاد شود. کاشت ناخن بیبی بومر کاشت ناخن هایلایت نیز نامیده می شود

آموزش کاشت ناخن با راهنمایی در محوطه دانشگاه

کاشت ناخن کوتاه در پردیس تهران

https://boourg.website2.me

بزرگتر چیست؟ این وسیله کاغذی است که روی ناخن شما می نشیند و به ناخن گیر اجازه می دهد موادی را روی آن قرار دهد و به ناخن شما طرح و شکل جدیدی بدهد. سایزهای مختلفی نیز بر روی شابلون ها مشخص شده است که این امکان را به ناخن کاران می دهد تا بر اساس سلیقه شما به راحتی سایز ناخن های شما را تعیین کند. در این روش می توان از ژل ها و پودرهای زیبا در رنگ های مختلف استفاده کرد.

5- کاشت ناخن بیبی بومر در پردیس تهران

روش کاشت ناخن بیبی بومر که در بین خانم های خوش سلیقه ایرانی طرفداران زیادی دارد.

کاشت ناخن به 5 روش کلی انجام می شود:

 • کاشت ناخن قالبی
 • پودر کاشت ناخن
 • کاشت ناخن ژل
 • کاشت ناخن با مربی

کاشت ژل تفاوت چندانی با پودر ندارد و تنها تفاوت آن در مواد به کار رفته است. ژل آماده مصرف خریداری می شود و پس از استفاده از مواد ضد قارچ روی ناخن، ناخن را در دستگاه UV قرار می دهند تا خشک شود.

4- کاشت ناخن با مربی

گاهی خانم ها به صورت ارثی ناخن های زیبایی ندارند یا با بلند شدن ناخن ها می شکنند. به همین دلیل است که زنان به طور کلی عمل می کنند کاشت ناخن انجام می دهند. بنابراین آنها می توانند ناخن ها را تقویت کرده و آنها را در سالن فرم دهند کاشت ناخن در پردیس تهران ناخن هایشان را زیبا جلوه دهید.

مرکز تخصصی کاشت ناخن در پردیس تهران بورگ

استفاده از پودر هلو برای کسانی که ناخن کوتاهی دارند پوسته ناخن را کاملا می پوشاند و زیبایی ناخن را دو چندان می کند.

از طرفی مراقبت از ناخن های دست و پا امری روتین است و هر از چند گاهی برای اینکه زیبایی و استحکام ناخن ها از بین نرود باید به سالن های زیبایی و مراکز کاشت ناخن مراجعه کنند. ناخن آنها را ترمیم کنید ایمپلنت ها

در نوع کاشت کپک که ضعیف ترین و در عین حال راحت ترین نوع کاشت ناخن است، ناخن ها باید کمترین تماس را با آب داشته باشند. کاشت قالب به طور کلی برای افرادی که زمان کمتری برای مراقبت از ناخن های خود دارند توصیه می شود. کاشت قالب برای افرادی که ناخن های بسیار پراکنده و متفاوتی دارند توصیه نمی شود. چون این ناخن ها فرم دارند و تمام ناخن های هر دو دست باید یک شکل باشد آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی در پردیس تهران | بهترین مرکز آموزش کاشت ناخن در پردیس تهران

2- کاشت پودر ناخن

سپس پودر کاشت را که همان مواد دندانی است به ناخن می زنند و در امتداد قالب کار می کنند سپس از سوهان برقی استفاده می شود. کاشت ناخن پودری بسیار زمان بر است و هر بار رفع آن حدود 1.5 ساعت زمان می برد و هر انگشت جداگانه نیاز به سوهان گیری الکتریکی دارد. این کاشت برای افرادی که زمان و حوصله کافی ندارند توصیه نمی شود. اما بهترین نوع کاشت این نوع کاشت پودر ناخن است.

3- کاشت ناخن ژله ای

این امر باعث شده است که بازار ناخن و ترمیم ناخن داغ شود و افراد زیادی تصمیم به یادگیری این حرفه و کسب درآمد از آن بگیرند. بنابراین در این مقاله به صورت گام به گام و اصولی آموزش کاشت ناخن در پردیس تهران و موضوعات مرتبط در این زمینه کاشت ناخن پرداخت شده بود.

پروژه های ما

کاشت و آموزش ناخن پردیس تهران

1- کاشت قالب