کاسه بستنی • تصویر از مجله زندگی

کاسه بستنی قیفی پلاستیکی

کاسه بستنی قیفی پلاستیکی

کاسه بستنی قیفی پلاستیکی

نکات مهم هنگام خرید کاسه بستنی به شما کمک می کند ظرف بستنی مناسب کسب و کار خود را تهیه کنید.

  • حتما کاسه های بستنی را از برندهای معتبر تهیه کنید.
  • بر روی بسته بندی کاسه ها مهر تاییدیه وزارت بهداشت حک شده است.
  • رنگ های مورد استفاده در ساخت ظروف بستنی از نوع مواد غذایی است.
  • سعی کنید کاسه های جذاب و طرح دار تهیه کنید تا فروش خود را افزایش دهید.
  • بدنه ظروف یکبار مصرف باید شفاف و بدون نقطه و خط اضافی باشد.

استفاده از کاسه بستنی به جای کاسه های چینی و ظروفی که پس از شستن قابل استفاده مجدد هستند، باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. نگهداری و نگهداری کاسه های بستنی قابل استفاده مجدد برای تعداد مشتریان شما نیز فضای زیادی را اشغال می کند و هزینه ای برای شما در بر خواهد داشت. استفاده از ظروف یکبار مصرف خاص و ظریف تاثیر مثبتی در فروش و بازاریابی برند شما دارد. امروزه با توجه به تنوع زیاد کاسه های بستنی یکبار مصرف، انتخاب یک کاسه بستنی مخصوص که نظر خریدار را به خود جلب کند، بسیار مهم است. کاسه های بستنی از نظر اندازه، رنگ، جنس و طرح متفاوت هستند. دقت کنید که رنگ استفاده شده در تولید کاسه بستنی از نوع مواد غذایی و مورد تایید سازمان غذا و دارو باشد. بسیاری از باکتری ها و ویروس ها از طریق دستگاه گوارش وارد بدن انسان می شوند، بنابراین خرید یک کاسه بستنی از برندی که محصولات را در شرایط بهداشتی تولید و بسته بندی می کند بسیار مهم است.بعضی ظروف بستنی نیز می توانند بسته شوند که محصولات لبنی را می فروشند. و ترشی بسیار راحت است.

کاسه بستنی نیو رویا یکی دیگر از محصولات این برند در زمینه ظروف یکبار مصرف بسته بندی مواد غذایی می باشد. نوین رویا پلیمر شهریاربا با 25 سال تجربه در زمینه تولید، فروش و توزیع ظروف یکبار مصرف با فروش محصولات خود در اینترنت، سعی در حذف واسطه ها و ارائه ارزان ترین ظروف یکبار مصرف دارد. کاسه های بستنی در سایت فروشگاه نوین رویا بسیار متنوع بوده و رنگ مورد استفاده در ساخت تمامی ظروف بستنی گرید غذایی می باشد. تمامی محصولات در سایت فروشگاه نوین رویا پلیمر شهریار تحت شرایط کاملا بهداشتی تولید و بسته بندی می شوند و مهر تایید وزارت بهداشت ایران بر روی تمامی بسته بندی ها حک شده است. شما عزیزان با سفارش در سایت نوین رویا پلیمر شهریار از خدمات ارسال سریع و پرداخت درب منزل بهره مند خواهید شد. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر می توانید به قسمت سوالات متداول در سایت نوین رویا مراجعه کرده و یا با مشاورین ما تماس بگیرید.

02165735112 02165735113 02165734490مجله ازدواج

کاسه بستنی پلاستیکی قیفی خورشیدی به صورت نان بستنی قیفی طراحی شده است که تاثیر زیادی در بازاریابی و فروش شما دارد. همه ما می دانیم که مهمترین تصور مشتریان از خدمات شما با اولین تجربه آنها شکل می گیرد و انتخاب ظروف یکبار مصرف لوکس اولین تجربه زیبایی را در ذهن مشتریان ایجاد می کند. ماده مورد استفاده در ساخت کاسه بستنی قیفی خورشیدی پلی استایرن است. ظروف بستنی قیفی را می توان در رنگ های شاد و جذاب نیز تولید کرد. این ظروف را نمی توان بسته کرد.

کاسه بستنی یکی از انواع ظروف یکبار مصرف برای سرو بستنی، فالوده، معجون، لبنیات، سالاد و زیتون است. شیوع کرونا باعث شده است که جامعه جهانی در زمینه بهداشت در عرضه و فروش مواد غذایی تجدید نظر کند و به دنبال جایگزین سالم تری برای فروش و نگهداری مواد غذایی باشد. استفاده از ظروف یکبار مصرف چرخه انتقال ویروس را کاهش داده و بهترین انتخاب است. بهترین جایگزین برای نان بستنی های غیربهداشتی استفاده از کاسه های یکبار مصرف لوکس و زیبا می باشد، شما می توانید لیوان های یکبار مصرف بستنی لوکس را از نوین رویا پلیمر سفارش دهید. ضمنا نان های بستنی پس از ریختن بستنی در داخل آن ها به دلیل مجاورت با مایع، نرم می شوند و بستنی های آب شده از آن می چکد. باید اذعان کرد که هیچ مشتری دوست ندارد لباس و دست خیس داشته باشد، این تجربه ناخوشایند و کاهش فروش باعث شده بسیاری از فروشندگان بستنی به کاسه های بستنی یکبار مصرف روی بیاورند. علاوه بر این، استفاده از کاسه های یکبار مصرف بسیار مقرون به صرفه تر و ارزان تر از نان بستنی برای فروش بستنی است.

شماره تماس: