کارمندان فوق العاده خاص چطور؟ • تصویر مجله زندگی

سخنگوی رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: شورای اسلامی هیچ گونه تغییر و اصلاحی در ارقام ویژه الحاقی انجام نداده و تمامی موارد مطرح شده در این خصوص در مجلس ثبت می شود که در صورت نیاز ارائه خواهد شد.


با این حساب مستمری مستمری بگیران سایر مقاطع 38 درصد به اضافه مبلغ ثابت 515 هزار تومان افزایش می یابد.مجله ازدواج

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه نکاتی را در خصوص بازنشستگی ویژه ۳۵ درصد کارکنان بیان کرد.
سید محمدرضا حسینی گفت: با تلاش وزیر سابق و تکمیل محمدهادی زاهدی وفا سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مستمری ۳۵ درصدی ویژه کارکنان وزارتخانه‌هایی که تاکنون مشمول این وزارتخانه نشده‌اند، به پایان رسید. وزارت کار، مراحل تصویب نهایی و از ماه آینده (شهریور) طی خواهد شد. فیش حقوقی این در مورد کارمندان صدق می کند.

وی افزود: شورای اسلامی در این راستا برای کمک به دولت و مدیریت منابع، بر اجرای دقیق بند (10) ماده 68 قانون مدیریت خدمات عمومی تاکید کرده است، به این معنی که دولت می تواند تا سقف مبلغی را پرداخت کند. 50 درصد هزینه های ویژه. وجوه اضافی به سایر مؤسسات واجد شرایط.

وی افزود: طی روزهای اخیر مسئولان سازمان برنامه و بودجه طی نامه ای به شماره 473239 مورخ 14 آذر 1401 و برخی از مسئولان اجرایی بارها از لغو مستمری ویژه بازنشستگی کارکنان در جریان بازنگری لایحه ترمیم حقوق و دستمزد خبر دادند. در حالی که این ادعا کذب است و مجمع فوق العاده پیشنهاد دولت را از «تا 35 درصد» به «تا 50 درصد» افزایش داد.

رئیس هیأت رئیسه مجلس در جریان بررسی لایحه احیای حقوق مستمری بگیران و مستمری بگیران کشوری و لشکری، حذف فوق العاده کارکنان کشوری در مجلس را تکذیب کرد.
باشگاه خبرنگاران نوشت: سید نظام الدین موسوی درباره برخی اظهارنظرها مبنی بر لغو مجمع ویژه کارکنان در جریان بررسی اصلاحیه بودجه 1401 کل کشور و احیای حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری ​​گفت که دولت ممکن است کارمندان ویژه را افزایش دهد. مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری تا سقف 35 درصد است که مغایر بند (10) ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری است.

فوق العاده ویژه 35%

خبر خوب وزارت کار برای کارمندان؛ 35٪ فوق العاده ویژه برای همه کارکنان اعمال می شود

وی افزود: رویکرد دولت سیزدهم عدالت خواهی است و بر این اساس اقشار ضعیف و استان های ضعیف جایگاه ویژه ای در آن دارند و دولت برای آنها جایگاه ویژه ای قائل است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هدف از سفر به استان بررسی مسائل و مشکلات اداره کل و حضور در شورای هماهنگی، بررسی سیاست های دولت جدید است. و اقداماتی که تاکنون انجام شده است را ارزیابی کند.

موسوی تصریح کرد: از آنجایی که برخی نهادها 50 درصد اضافه دریافت کردند اما در لایحه قانونی پیشنهادی دولت این رقم برای دستگاه های اجرایی 35 درصد پیش بینی شده بود، با نظر این سازمان مجلس این رویه را ناعادلانه تشخیص داد و بر خلاف قانون دائمی، بنابراین او آن را “تا 50٪” افزایش داد.

همچنین امروز سرپرست وزیر کار در جمع بازنشستگان و با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در بندرانزلی. افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی بر اساس مصوبه شورای عالی کار ارتباط برقرار کرد

“تا 50٪” در بررسی لایحه احیای حقوق.