کاربری و ویژگی های کانکس های مسکونی • مجله ازدواج

کاندوهای مسکونی به طور کلی دارای ساختار قابل حمل و قابل حمل هستند، بنابراین در صورت نیاز می توان آنها را به مکان دیگری منتقل کرد. ساختمان های مسکونی به دلیل وزن سبک تر و ابعاد کوچکتر نسبت به ساختمان های معمولی قابل جابجایی و حمل و نقل با وسایل نقلیه مختلف می باشند. علاوه بر این، اکثر کاندوهای مسکونی قابلیت جداسازی مجدد و مونتاژ سریع در محل را دارند که به راحتی می توان آنها را جدا کرد و به مکان دیگری منتقل کرد. به همین دلیل کانکس های مسکونی راه حلی هوشمندانه برای محیط هایی مانند باغ ها، کوه ها، سواحل، مناطق کم جمعیت و غیره محسوب می شوند.

قابلیت بازیابی و بازیافت:

کاندومینیوم ها دارای ویژگی هایی هستند که آنها را از ساختمان های سنتی متمایز می کند. مهمترین ویژگی های کانکس مسکونی عبارتند از:

زمان ساخت کوتاه:

اتصالات به صورت پویا طراحی شده و با توجه به نیاز مشتریان می توان هر طرح مناسبی را به راحتی برای آن طراحی کرد.

ثبات:

سرویس بهداشتی، وان و دوش با چیدمان داخلی، کابینت لباسشویی توکار با رنگ های مختلف و زیبا برای هر سلیقه ای موجود است.

کابینت و آشپزخانه

این نوع کاندو به لطف استفاده از مواد باکیفیت که قابل بازیافت و استفاده مجدد هستند، برای بازیافت و نوسازی مناسب است.

ساختار مقاوم:

کاندوهای مسکونی مجهز به سیستم های تهویه مطبوع سرمایش و گرمایش کارآمد هستند و در مناطق دمایی مختلف استفاده می شوند. بسته به انتخاب ساکنان، سیستم تهویه مطبوع می تواند از نوع گاز و پمپ حرارتی استفاده کند.

سیستم صوتی و تصویری

سوله مسکونی یا کانتینر مسکونی

نصب و راه اندازی کانکس های مسکونی

با توجه به نیاز ساکنین، با توجه به نوع فعالیتی که انجام می دهند، طراحی دکوراسیون داخلی توسط افراد متخصص طراحی می شود و حداکثر فضا و تجهیزات موجود را در اختیار خواهند داشت.

انعطاف طراحی:

لانه های مسکونی یا کانتینرهای مسکونی شخصی به سازه هایی گفته می شود که از یک یا چند کانتینر قابل حمل تشکیل شده و برای استفاده به عنوان سکونت طراحی و ساخته شده اند. این واحدها اغلب در مناطقی با شرایط نامناسب مسکن یا برای استفاده موقت در تعطیلات، کمپ ها، باغ وحش ها، سایت های ساختمانی و غیره استفاده می شوند. کلیه تجهیزات لازم برای زندگی روزمره مانند تاسیسات صوتی و تصویری، سیستم های گرمایشی و سرمایشی، سرویس بهداشتی و …. در این واحدها قرار می گیرند. به دلیل هزینه ساخت کمتر نسبت به خانه های سنتی، به عنوان مسکن مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به عنوان یک راه حل مسکن بسیار موثر وارد بازار شود. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید رئیس کانکس با

لازم به ذکر است که این تاسیسات بسته به مدل و نوع کاندو متفاوت است و ممکن است برخی از کاندوها به دلیل ساختار ساده تر و استفاده موقت بیشتر در برخی از تاسیسات کامل نباشند و دارای شکاف باشند.

سایر مشخصات کانکس مسکونی

کمد و پارتیشن با چیدمان نامحدود، میز کار، فر، هود و سایر تجهیزات مورد نیاز یک آشپزخانه مدرن.

تهویه کننده هوا

برای ثبت سفارش و مشاهده انواع کانکس مسکونی و سازه های پیش ساخته به سایت اصلی کانکس به آدرس www.pishroconex.com مراجعه نمایید.مجله ازدواج

اتاق ها با اندازه ای متناسب با نیازهای ساکنان کاندو طراحی شده اند. برخی از انواع اتاق های موجود عبارتند از اتاق های دو نفره و یک تخته، اتاق کودک، اتاق مهمان و غیره.

حمام

قیمت کانکس های مسکونی بسیار کمتر از ساختمان های سنتی است. با توجه به اینکه این نوع مسکن از هزینه نگهداری و چشم انداز کمتری نسبت به ساختمان های سنتی برخوردار است، می تواند جایگزین مناسبی برای خانه های دائمی و موقت باشد.

قابلیت حمل:

سیستم تلویزیون، رادیو و سایر تجهیزات خانگی دارای سیستم صوتی و تصویری هستند.

هال

برای سوله ها از مصالحی مانند فولاد، آلومینیوم و فایبرگلاس استفاده می شود که عمر مفید آنها را افزایش می دهد.

سفارش و خرید انواع کانکس با لیدر در کانکس

رعایت مسائل امنیتی در طراحی کانکس های مسکونی از جمله تجهیز آیفون تصویری، قفل الکترونیکی و سایر امکانات برای امنیت جانی ساکنان این واحدها حائز اهمیت است.

کانکس های مسکونی به دلیل ساختار ساده و استفاده از ماشین آلات پیشرفته سریعتر و در زمان کمتری نسبت به ساختمان های سنتی ساخته می شوند.

کم هزینه :

کانکس های مسکونی می توانند به طرق مختلف دارای اتاق نشیمن باشند که به عنوان فضایی برای اوقات فراغت و استراحت، مطالعه و پذیرایی از مهمانان مناسب است.

سیستم امنیتی

کاندوهای مسکونی به دلیل ساختار ساده و سبکی که دارند می توانند به مناطق دیگر منتقل شوند.

کاندومینیوم ها می توانند به عنوان مسکن موقت یا دائم برای افراد و خانواده ها استفاده شوند. برخی از امکانات اصلی کانکس های مسکونی شامل موارد زیر است:

اتاق خواب

کانکس های مسکونی دارای ساختاری مقاوم در برابر زلزله، آتش سوزی و سایر خطرات طبیعی هستند. از جمله مزایای این نوع کیس می توان به مقاومت بالا در برابر گرد و غبار، نور خورشید و سایر شرایط سخت آب و هوایی اشاره کرد.

چیدمان بسیار مناسب فضا: