کابین دوش و بالکن شیشه ای، معرفی 2 راه حل شفاف برای زیبایی و ایمنی منزل شما

مکان های کمی در خانه های ما وجود دارند که به اندازه بالکن راحتی را ارائه می دهند که به سادگی با نصب سیستم بالکن شیشه ای می توان به سرعت به خانه ای شیک و امن تبدیل شد.

اگر به دنبال ساخت و یا بازسازی سرویس بهداشتی خود هستید و یا اگر به دنبال ایجاد فضایی جدید در منزل خود با استفاده بهینه از بالکن خود هستید، کابین دوش شیشه ای و بالکن شیشه ای ایده های لوکس و مطمئنی برای آن خواهند بود. پیشنهاد ما به آرین جم ایجاد یک سرویس بهداشتی مجلل که حال و هوای شما را تغییر می دهد و یک بالکن شیشه ای که فضایی شاد و امن را برای شما و فرزندانتان ایجاد می کند. مجموعه ای کامل از راه حل های شفاف برای حمام و بالکن شیشه ای که به دنبال ایجاد فضایی به روز، زیبا و ایمن برای شماست.مجله ازدواج

هیچ چیز مانند یک کابین دوش شیشه ای ظرافت سبک خانه مدرن را منتقل نمی کند. تنوع گزینه های طراحی کابین دوش به شما کمک می کند کابین دوش مناسب را برای هر سبک حمام پیدا کنید. به جای شیشه شفاف، می توانید شیشه های مات یا رنگی را انتخاب کنید تا به حمام خود جلوه و حریم خصوصی بی نظیری بدهید. شما همچنین می توانید لوازم جانبی و لوازم جانبی مانند دسته یا قاب های گرد را در آن قرار دهید کابین دوش به رنگ و مدل حمام خود سفارشی کنید. حتی می توانید یک دکوراسیون حمام بسیار شیک ایجاد کنید. اطراف دوش یا یک کابین دوش شیشه ای بدون قاب انتخاب کنید. این کابینت ها هیچ قاب فلزی قابل مشاهده ای ندارند و یک عنصر مینیمالیستی به حمام شما اضافه می کنند. چه چیزی شیک تر از این؟!

شیک و مجلل اما بدون نیاز به تعمیر

با دیوارهای شیشه ای جمع شونده به نام بالکن های لعابدار، می توانید از فضای بالکن خود نهایت استفاده را ببرید. تصور کنید صبحانه خود را در بالکن بدون باد سرد می خورید یا در این بالکن با دوستان خود شام می خورید حتی زمانی که باران می بارد.

یک راه ساده برای ایمن تر کردن بالکن ها

“شفافیت” کلمه ای است که این روزها زیاد می شنویم. در این مقاله می خواهیم دو راه حل واضح برای فضای نشیمن و خانه ارائه دهیم و نشان دهیم که چگونه می توان خانه را بدون استفاده از مصالح گران قیمت مانند سنگ و تنها با کابین دوش یا دوش به خانه ای مدرن و مجلل تبدیل کرد. حامله شیشه بالکن این می تواند راه حلی بی نقص برای استفاده از فضای کوچک بالکن ها باشد و در عین حال آرامشی را فراهم کند که همه اعضای خانواده از پیر و جوان می توانند از آن لذت ببرند.

چرا کابین دوش در حمام؟

هر قطعه لوکسی که به خانه خود اضافه می کنید باید به همان اندازه کاربردی باشد. یک کابین دوش شیشه ای نه تنها به زیبایی حمام شما می افزاید، بلکه مشکلات نگهداری کمی را نیز به همراه دارد. شیشه استفاده شده برای کابین دوش از نوع خاصی است که در برابر خط و خش مقاوم است. می توان به بسیاری از شیشه های داخل دوش یک پوشش محافظ اضافه کرد تا لکه های آب و صابون به آن نچسبند و شیشه همچنان بدرخشد و لکه نخورد.

بهداشتی ترین حمام با کابین دوش

اگر به دنبال چنین بالکنی هستید، دیگر نگران امنیت فرزندتان نباشید. شیشه های تقویت شده روی قاب ها و یراق آلات بسیار مستحکم این بالکن های شیشه ای ایمنی بالایی را برای کودکان فراهم می کند. حتی می توانید این بالکن ها را به اتاق بازی تبدیل کنید. جایی که بچه ها و توپ ها و عروسک هایشان نمی افتد. حتی اگر این شیشه ها بشکنند، به گونه ای طراحی و استاندارد شده اند که مانند عینک های معمولی به هیچ وجه به بدن آسیب نرسانند.

کابین دوش

اگر پرده دوش دارید، ممکن است به مرور زمان متوجه لایه ای از قارچ روی سطح آن شده باشید. کپک ها و هاگ های آنها علاوه بر اینکه زیبایی سرویس بهداشتی شما را از بین می برد، باعث ایجاد مشکلاتی برای سلامتی نیز می شود. با یک کابین دوش شیشه ای می توان به راحتی از همه این موارد جلوگیری کرد. برخلاف پرده ها، شیشه یک سطح غیرقابل نفوذ است و میکروب ها نمی توانند به راحتی روی آن رشد کنند. تمیز کردن شیشه نیز بسیار آسان است

بالکن را به بهترین فضا در خانه خود تبدیل کنید

    بالکن شیشه ای

حمام فضایی است که در آن از استرس روزانه خلاص می شویم و در آن استراحت می کنیم. به همین دلیل، سبک و ساختار حمام شما به اندازه عملکرد خود حمام مهم است. اگر قصد دارید حمام خود را بازسازی کنید یا قصد دارید فضای حمام را تجهیز کنید، انتخاب کابین دوش را به عنوان یک گزینه مهم در نظر بگیرید. دوش به عنوان نقطه کانونی حمام شما عمل می کند و می تواند سبک کلی فضا را تحت تاثیر قرار دهد.

یک سبک منحصر به فرد با کابین دوش