ژل روان کننده که خشکی واژن را درمان می کند • تصویر از مجله Life

استفاده از ژل روان کننده برای خشکی واژن عوارضی ندارد. ژل روان کننده بر میزان ترشحات طبیعی واژن تاثیری ندارد. علاوه بر خانم ها، آقایان نیز می توانند در حین رابطه جنسی از ژل روی آلت تناسلی خود استفاده کنند تا همسرشان رابطه ای خوشایند و بی دردسر را تجربه کند و به ارگاسم برسد. برخی از مهمترین مزایا و فواید ژل روان کننده عبارتند از:

 • ژل روان کننده برای خشکی واژن
 • مدت زمان رابطه جنسی را افزایش دهید
 • کیفیت رابطه جنسی را افزایش دهید
 • حل مشکل زود انزالی در مردان
 • استفاده در صنعت پزشکی در آزمایش مقعد و معاینات واژن
 • استفاده در سونوگرافی
 • کاهش اصطکاک در هنگام دخول و افزایش لذت جنسی
 • به از بین بردن بوی نامطبوع واژن در حین رابطه جنسی کمک می کند
 • دارای خواص ضد قارچی و ضد باکتریایی
 • تسکین درد، سوزش و خارش در حین رابطه جنسی
 • امکان استفاده از ژل روان کننده برای خشکی واژن در زنان باردار

این نوع ژل روان کننده در صورت خشکی واژن مفید بوده و از ایجاد درد در هنگام مقاربت جلوگیری می کند. در ترکیب آن از موادی برای جلوگیری از انزال زودرس در مردان و زنان و افزایش مدت زمان رابطه جنسی استفاده می شود. در واقع این نوع محصول کاربردی شبیه به اسپری تاخیری به

ژل روان کننده و ضد عفونی کننده

استفاده از این نوع ژل با افزایش گردش خون، حجم آلت مردانه را افزایش داده و لذت رابطه جنسی را افزایش می دهد.

روان کننده ژل روان کننده تاخیری

در این مقاله در مورد فواید، انواع و نحوه استفاده از ژل روان کننده برای خشکی واژن صحبت کرده ایم. برای خرید این محصول می توانید به سایت یک داروخانه اینترنتی معتبر مراجعه کنید. داروخانه های آنلاین معتبر با مشاوره قبل از خرید به شما کمک می کنند تا بهترین نوع ژل روان کننده را با قیمت مناسب با توجه به نیاز و مشکلات خود خریداری کنید و از رابطه جنسی با همسرتان لذت ببرید.مجله ازدواج

در این مقاله در مورد تاثیر استفاده از انواع ژل های روان کننده برای خشکی واژن و نحوه استفاده از این ژل روان کننده جنسی صحبت خواهیم کرد.

برخی از زنان به دلیل قارچ، بیماری های پوستی و خشکی واژن از رابطه جنسی لذت نمی برند. آنها باید از این نوع ژل روان کننده برای خشکی واژن استفاده کنند تا در عین حال مشکل پوستی آنها نیز برطرف شود.

استفاده از ژل روان کننده برای خشکی واژن بسیار آسان است. ابتدا باید دست های خود را با آب و صابون ضد عفونی کنید. سپس مقدار لازم ژل را در کف دست خود بریزید و پس از چند ثانیه که دمای ژل با دمای بدن متعادل شد، آن را روی آلت تناسلی بمالید. توجه داشته باشید که ژل روان کننده باید قبل از نفوذ استفاده شود. ژل را نزدیک تخت نگه دارید تا بتوانید قبل از رابطه جنسی به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

نتیجه

مقاربت دردناک و عدم ارگاسم در زنان از مهم ترین عوارض خشکی واژن است. زوجین برای حل این مشکل از ژل روان کننده جنسی یا ژل روان کننده واژن استفاده می کنند. استفاده از ژل روان کننده برای خشکی واژن کیفیت رابطه جنسی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و امکان استفاده از پوزیشن های مختلف را فراهم می کند.

روان کننده چیست؟

داروساز انواع ژل های روان کننده موجود است تا مشتریان بتوانند اموال خود را به راحتی نجات دهند.

ژل روان کننده برای خشکی واژن بسیار مفید است و به زوجین کمک می کند تا روابط جنسی دلپذیر و با کیفیتی را تجربه کنند. خانم هایی که از خشکی واژن رنج نمی برند نیز می توانند از ژل روان کننده استفاده کنند. از آنجایی که واژن توسط این ژل مرطوب و روان می شود، زنان در حین دخول نه دیسپارونی احساس می کنند و نه درد.

نحوه استفاده از ژل روان کننده برای درمان خشکی واژن

همانطور که از نام این ژل روان کننده مشخص است، علاوه بر رفع مشکل خشکی واژن، باعث سفت شدن واژن نیز می شود و استفاده از آن لذت جنسی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

ژل روان کننده و محرک روان کننده

بسیاری از آنها به مرور زمان به دلیل این مشکل و ترس ناشی از مقاربت دردناک دچار افسردگی می شوند. در این افراد استفاده از ژل روان کننده گزینه بسیار مناسبی برای خشکی واژن است. زوج ها با خرید ژل روان کننده یا ژل روان کننده جنسی آنها می توانند از زندگی زناشویی خود از داروخانه آنلاین داروچی لذت ببرند و در حین رابطه جنسی از آن استفاده کنند.

انواع مختلفی از ژل روان کننده وجود دارد که عبارتند از:

ژل روان کننده بر پایه روغن

لوبریکانت یک ژل روان کننده جنسی ضد باکتری و ضد قارچ است که به درمان خشکی واژن و افزایش کیفیت رابطه جنسی کمک می کند. استفاده از ژل روان کننده برای خشکی واژن از درد، سوزش و خارش در حین رابطه جنسی جلوگیری می کند. برای خرید برندهای مختلف این محصول می توانید به فروشگاه های لوازم پزشکی و یا داروخانه ها مراجعه کنید.

تاثیر روان کننده بر خشکی واژن

تاثیر روان کننده بر خشکی واژن

واژن هر زنی به طور غریزی ماده ای ژل مانند در هنگام پیش بازی و رابطه جنسی ترشح می کند. این روان کننده کیفیت رابطه جنسی را افزایش می دهد.

این نوع ژل روان کننده خشکی واژن از روغن تهیه می شود و به همین دلیل ماندگاری و روان کنندگی آن برتر است. اما استفاده از این نوع ژل روان کننده برای خشکی واژن در هنگام استفاده از کاندوم در حین رابطه جنسی به بافت لاتکس کاندوم آسیب می رساند و آن را از بین می برد. بنابراین، این ژل فقط برای رابطه جنسی بدون کاندوم مفید است.

ژل روان کننده بر پایه آب

این ماده بر پایه آب ساخته شده و میزان رطوبت واژن خشک را افزایش می دهد. ترکیبات این ژل با ساختار کاندوم سازگار است و در هنگام نفوذ آلت مردانه به واژن زنانه هیچ آسیبی به کاندوم وارد نمی کند.

ژل روان کننده که تنگی واژن را روان می کند

انواع ژل های روان کننده

انواع روان کننده ها

اما در برخی از زنان به دلایل مختلف از جمله استرس شدید، کم آبی بدن، کاهش هورمون استروژن در اثر شروع یائسگی، عدم تعادل هورمونی به دلیل شیردهی، شیمی درمانی، مصرف داروهای ضد افسردگی، آنتی هیستامین ها و قرص های ضد بارداری، استعمال دخانیات. و مبتلا به بیماری خودایمنی ام اس، این ماده لغزنده دیگر ترشح نمی شود که باعث خشکی واژن می شود.

یکی از رایج ترین مشکلاتی که کیفیت رابطه جنسی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و مانع از رسیدن زنان به ارگاسم می شود، خشکی واژن است. خشکی واژن باعث می شود که خانم ها در هنگام رابطه جنسی با همسر خود دردهای زیادی را تحمل کنند و به همین دلیل در روابط زناشویی احساس لذت نمی کنند.

ژل روان کننده برای خشکی واژن

ژل روان کننده جنسی چیست؟

در ترکیب این نوع ژل روان کننده موادی وجود دارد که علاوه بر رفع مشکل خشکی واژن باعث افزایش جریان خون در کلیتوریس خانم ها و تحریک شدید آنها می شود، به این ژل ژل لذت نیز می گویند.

ژل روان کننده و حجم دهنده