چیدمان دفتر با 5 ترفند ساده • تصویر از مجله Life

علاوه بر این، پوشه و ناحیه برای مدیریت اسناد بسیار مفید خواهد بود. اسناد طبقه بندی شده را در قسمت های مختلف قرار دهید و در مکانی قرار دهید که بتوانید به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید. به جای استفاده از برگه های مختلف برای یادداشت ها، از a بلوغ اختصاصی میز خود را مرتب نگه دارید.

3- اشیاء غیر ضروری را در کشوی میز قرار دهید

وجود گل و گیاه طبیعی در محیط کار باعث ایجاد فضای مثبت، افزایش راندمان کاری و کاهش استرس افراد می شود. استفاده از گلدان های کوچک برای چیدمان میز کار بسیار مفید خواهد بود; بنابراین پیشنهاد می کنیم از گلدان های تزئینی کوچک برای میز کار خود استفاده کنید تا در حین کار حواس تان پرت نشود.

در چیدمان اداری به موارد غیر ضروری توجه ویژه ای داشته باشید. ابزارهایی که به آنها نیاز نداریم هیچ کاربردی جز به هم ریختن دسکتاپ ندارند. از میز کاری که کشو دارد استفاده کنید تا بتوانید به راحتی وسایل غیر ضروری را که نیاز ندارید در کشو قرار دهید.
به عنوان مثال، یک دستگاه ثابت یا هندزفری را در کشوی میز قرار دهید. همچنین مقداری تنقلات یا لوازم بهداشتی را در کشو قرار دهید تا دسکتاپ شما زیباتر شود. برای سفارش بهتر میز تحریر از ست های میز تحریر استفاده می کنیم و خرید را پیشنهاد می کنیم بسته مدیریت لوکس از فروشگاه تخصصی گاموت دیدن کنید.

صنایع چاپ و بسته بندی گاموت سالهاست که در صنعت چاپ فعالیت می کند. هدایای تبلیغاتی، چاپ تقویم و سررسید در طرح های مختلف از خدمات شرکت گاموت می باشد. یکی از امتیازات ویژه شرکت گاموت در هنگام ثبت سفارش، ارسال نمونه کار می باشد که پس از تایید شما، محصول نهایی چاپ خواهد شد. برای مشاهده تمامی خدمات گاموت به سایت gamutprint.com مراجعه کنید یا با شماره 02188540315 تماس بگیرید.مجله ازدواج

سیم های اضافی ماوس و صفحه کلید را با چسب و گیره های مخصوص کوتاه کنید تا دید بهتری از دسکتاپ داشته باشید. توجه داشته باشید که با استفاده از تجهیزات بی سیم، دفتر شما به خوبی سازماندهی می شود. برای شارژ گوشی یا لپ تاپ خود از پریز برق 3 طرفه استفاده کنید و این محافظ را زیر میز نصب کنید تا در کار شما اختلال ایجاد نکند.

5- از گلدان های رومیزی کوچک استفاده کنید و میز کار را متعادل کنید

نحوه چیدمان دفتر تاثیر زیادی در بهبود کیفیت عملکرد کارکنان دارد. همچنین اکثر افراد ساعات طولانی سر کار هستند و بیش از 8 ساعت را پشت میز می گذرانند. بنابراین نکات اساسی چیدمان میز کار برای آرامش بیشتر در حین کار بسیار حائز اهمیت است. در این مقاله به نکات مهم مربوط به چیدمان میز کار می پردازیم. پس از مطالعه این مقاله می توانید تغییرات اساسی در دسکتاپ خود ایجاد کنید.

یکی از ساده ترین راه ها برای نظم دادن به میز، چیدمان کابل های مختلفی است که روی میز قرار می گیرند. برای نظم دادن به سیم ها پیشنهاد می کنیم از گیره یا گره های مخصوص استفاده کنید. اگر لپ تاپ روی میز خود دارید، پورت های یک طرف دستگاه متعلق به شماست و با این کار، چیدمان میز شما بهتر به نظر می رسد.

استفاده از ابزارهای آفیس برای سازماندهی وسایل روی دسکتاپ بسیار موثر خواهد بود. استفاده از مجموعه های میز تحریر مانند جا خودکار، محل مخصوص برای برگه های یادداشت و یادداشت ها برای میز بسیار راحت است. پیشنهاد می کنیم جهت مدیریت صحیح و انجام به موقع کار، تقویم رو میزی برای استفاده. ست های میز تحریر با طرح های مختلف در بازار وجود دارد که توصیه می کنیم حتما از آنها برای نظم دهی بهتر میز خود استفاده کنید.

2- مدیریت اسناد و برگه ها روی دسکتاپ

نقشه اداره

4- کابل ها و سیم ها را روی میز کار بچینید

علاوه بر این، یکی از مهمترین اصول طراحی دفتر، حفظ تعادل است. اگر روی میز خود رایانه دارید، دسترسی شما به دستگاه های دیگر باید آسان باشد. وسایل ضروری را به طور مساوی در سمت چپ و راست مانیتور روی میز قرار دهید. در حین کار باعث آرامش چشمان شما می شود و همچنین کنترل کافی و خوبی بر روی تمام وسایل روی میز خواهید داشت.

در این مقاله به بررسی 5 ترفند ساده برای سازماندهی دسکتاپ پرداخته ایم و راهکارهایی برای سازماندهی وسایل در دسکتاپ ارائه کرده ایم. با رعایت اصولی که گفتیم آرامش بیشتری را در حین کار تجربه خواهید کرد و شک نکنید که با چیدمان مناسب دفتر کار راندمان کاری شما افزایش می یابد. همچنین پیشنهاد می کنیم برای خرید تقویم و سررسید سال جدید از محصولات گاموت استفاده کنید.

نقشه اداره

دامنه؛ بهترین مرکز چاپ مهلت و تقویم برای چیدمان اداری

نقشه اداره

سفارش اداری با برگه های اضافی کاملاً به هم می خورد و آرامش افراد را در حین کار از بین می برد. توصیه می کنیم در پایان ساعت کاری، برگه ها و اسناد را روی میز بچینید و برگه های اضافی را در پوشه قرار دهید. برای سفارش بهتر اسناد و برگه ها نیز می توانید از کازیه استفاده کنید. پیشنهاد ما استفاده از باکس های 2 و 3 طبقه موجود در بازار و قرار دادن ورق ها بر روی جعبه بر اساس اولویت است.