چگونه و کجا کتاب های صوتی بخوانیم؟ • تصویر مجله زندگی

راه دیگری که باعث جذابیت بیشتر کتاب صوتی می شود. استفاده از موسیقی مناسب است. بهتر است در اوج داستان و در جایی که مکث کوتاهی وجود دارد، موسیقی آرام و دلنشین برای شنونده پخش شود. موسیقی مورد استفاده در کتاب های صوتی باید کاملاً با فضای داستان سازگار باشد. خواندن کتاب با فیدیبو دقیقاً نحوه ورود شما به سایت است. اما دیگر نمی‌توانی بیرون بیایی چون وقتی وارد فیدیبو می‌شوی با داستان‌های صوتی مختلف مانند کتاب کتابخانه نیمه شب، کیمیاگر ، صد سال تنهایی و غیره هنگامی که اولین کتاب را بردارید و شروع به خواندن یا گوش دادن کنید، گذاشتن آن دشوار است.

کتاب صوتی

چگونه کتاب صوتی بخوانیم؟

کتاب صوتی

مزیت کتاب های صوتی

این به شما بستگی دارد که کجا و چگونه می خواهید به کتاب مورد علاقه خود گوش دهید. پیشنهاد می کنیم زمانی که تنها هستید یا می خوابید به یک کتاب صوتی گوش دهید، زیرا در این صورت تمرکز بیشتری روی داستان اصلی دارید و حواس شما کمتر پرت می شود. اگر کتاب های صوتی مورد علاقه خود را از سایت فیدیبو دانلود می کنید، می توانید با استفاده از نرم افزار پخش کننده موسیقی موجود در سایت های مختلف به آن ها گوش دهید. این نرم افزارها صدا را برای شما واضح و گویا می کنند. بنابراین، حتی اگر در یک فضای شلوغ هستید، به راحتی می توانید صدای گوینده را بشنوید.

کجا می توان کتاب های صوتی خواند؟

همه ما می دانیم که کتاب ها چه پدیده های گرانبهایی هستند. آنقدر که حتی گاهی تمام تجربیات زندگی نویسنده کتاب می شود و آن را با ما در میان می گذارد. اما متأسفانه بسیاری از افراد از این تجربیات استفاده نمی کنند و اگر از آنها بپرسند که چرا کتاب نمی خوانند، یا می گویند وقت ندارم یا حوصله خواندنشان سر رفته است. امروزه با وجود پیشرفت های تکنولوژی، پلتفرم ها و سایت های مختلف را به سمت تولید کتاب های صوتی سوق داده است تا بتوانیم داستان مورد علاقه خود را بشنویم. در واقع گوش دادن به کتاب های صوتی تا حد زیادی می تواند مشکلاتی مانند کمبود وقت و مطالعه نکردن را برطرف کند. اگر شما هم جزو کسانی بودید که تا امروز دل و جان نداشتید کتاب بخوانید یا وقت کافی برای این کار نداشتید، با ما همراه باشید، زیرا می خواهیم به شما بگوییم چگونه و از کجا. کتاب صوتی زنبق.

یکی از نکات مهم هنگام گوش دادن به کتاب، صدای گوینده است. اما منظور ما از صدای گوینده این نیست که گوینده باید صدای خیلی خوبی داشته باشد یا به اصطلاح حنجره طلایی داشته باشد. خیر، اما منظور ما این است که گوینده بتواند مطالب کتاب را به درستی به شنوندگان خود منتقل کند. لذا علاقه مندان به گوش دادن به کتاب; اکثر آنها به دنبال سایت هایی هستند که بلندگوهای خوبی داشته باشند و صدای کتاب صوتی واضح باشد.

تعداد سایت های ارائه دهنده کتاب های صوتی روز به روز در حال افزایش است. اما سوال اینجاست که کدام یک از این سایت ها بهترین هستند و بیشتر کتاب ها را پوشش می دهند؟ قرار دادن فیدیبو این یکی از سایت هایی است که نه تنها کتاب های الکترونیکی را در اختیار شما قرار می دهد، بلکه می توانید به راحتی هر کتاب صوتی را که دوست دارید به صورت رایگان دانلود کرده و به آن گوش دهید. این کتاب‌ها توسط هنرمندان، دوستداران کتاب و کمدین‌ها صداگذاری می‌شوند که به جذاب‌تر شدن داستان کمک می‌کند. در نهایت برای شروع کتاب کتابخانه نیمه شب را پیشنهاد می کنیم که یکی از محبوب ترین کتاب هایی است که اخیرا افراد زیادی آن را خوانده اند.مجله ازدواج

در همین مقدمه به شما گفتیم که یکی از دلایل اصلی نخواندن کمبود وقت و کسالت است که کتاب صوتی دارای ویژگی هایی است که می تواند هر دوی این مشکلات را به طور همزمان حل کند. مشکل زمان با کتاب های صوتی به خوبی حل می شود. زیرا می توانید در اتوبوس، مترو، هنگام پیاده روی و … به کتاب مورد علاقه خود گوش دهید. هروقت. در مورد بی حوصلگی نیز باید گفت که وقتی کسی کتابی را به ما می گوید، بیشتر به گوش دادن به آن علاقه مندیم تا زمانی که خودمان آن را بخوانیم.

یک کتاب صوتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟