چگونه وام ازدواج ۲۰۰ میلیونی بگیریم؟

مبلغ وام ازدواج چه قدر است؟ قسط وام ازدواج چه قدر است؟ در این مقاله روشهای دریافت انواع وام ازدواج ( ۵۰ میلیونی، ۷۰ میلیونی، ۱۰۰ میلیونی و ۲۴۰ میلیونی) را با یکدیگر بررسی کردیم و فهمیدیم چه نوع ضامنی مورد قبول بانکهای متصدی پرداخت وام ازدواج میباشد. نکته: وام ازدواج ۲۴۰ میلیونی به زوجهایی تعلق میگیرد که تاریخ عقدشان از سال ۱۳۹۷ بع بعد باشد. نکته: جهت دریافت وام ازدواج نباید بیش از ۲ سال از تاریخ عقد زوجین گذشته باشد. تا پایان سال ۱۳۹۹ مبلغ وام ازدواج بسیار پایین بود و هزینههای بالای ازدواج را پاسخگو مجله خبری wedlockmag نبود. اگر مدتی از ثبت نام شما در سامانه وام ازدواج میگذرد و هنوز پیامکی از بانک دریافت نکردهاید وارد لینک بالا شده و از قسمت مشاهده وضعیت، آخرین اطلاعات مربوط به ثبت نام خود را مشاهده نمایید. گاهی بانکها درخواست دو یا حتی سه ضامن کارمند رسمی از متقاضیان دریافت وام دارند که همین امر باعث شده است عده زیادی پشت در بسته جور کردن ضامن برای وام ازدواج بمانند و همچنان موفق به دریافت وام نشدهاند. 4- ضمانت یک نفر کارمند رسمی، پیمانی، بازنشسته دولت، نــیروی نظامی و انتظامی، نـــهـادها و مـوسسات عمومی (نظیر شهرداری و بنیاد، کمیته امداد، هلال احمر)، کارگر یا کارمند شرکتهای تولیدی صنعتی بزرگ و فعال، با ارائـه آخرین فیش حقوقی و حکم کارگزینی و…

3- چنانـچه متقاضی دریافت تسـهیلات ازدواج، کارمند رسمی یا پیمانی دولت، نیروی نظامی و انتظامی، نـهـادها و مـوسسات عمومی (نظیر شهرداری و بنیاد، کمیتهامداد، هـلالاحمر) باشد، ارائه گواهی تـعهد کسری از حقوق به همراه ارائه فـیش حقوق و حکم کارگزینی و درصورتی که مانده حقوق نامبرده کفایت کند، نیازی به اخذ ضامن نیست. 2- چنانچه متقاضی در صف همان بانک دریافتکننده یارانه خود باشد، اعطای تسهیلات قرضالحسنه ازدواج به پشتوانه یارانه واریزی نیز قابل اجراست. خبر خوب ما به شما متقاضی وام ازدواج این است که به تازگی بانک مرکزی با سختگیری بانکها در نوع ضمانت وام ازدواج مخالفت زیادی کرده است و چندین روش جایگزین برای ضمانت این وام در نظر گرفته است. در مقاله وام فوری و ۱۵ روش سریع دریافت آن در وبلاگ ساد۲۴ راحتترین روشهای دریافت وام برای شما توضیح داده شده است. برنامه ساد۲۴ کاملترین برنامه در زمینه مدیریت چکهای صیادی میباشد که امکان ثبت چک صیاد، تایید چک، انتقال و استعلام رایگان چکهای صیادی را فراهم کرده است. در صورتی که اطلاعات خود را در سامانه وام ازدواج به درستی وارد نکردهاید و یا قصد دارید بانک مورد نظر خود را جهت دریافت وام تغییر دهید میتوانید برروی لینک بالا کلیک کرده و اطلاعات خود را در سامانه ویرایش نمایید.

پس از ثبت نام در سامانه وام ازدواج در صورت تایید ثبت نام و بر اساس نوبت، پیامک تایید و مراجعه به بانک برای شما ارسال میشود پس از دریافت پیامک فقط دو هفته فرصت دارید به بانک مراجعه کرده و اعلام حضور کنید در غیر این صورت ثبت نام شما خود به خود حذف میشود و باید مجدد در سامانه وام ازدواج ثبت نام کنید. خوشبختانه وام ازدواج جزء معدود وامهایی است که با سود ۴ درصد و مدت بازپرداخت ۱۰ ساله به زوجهای جوان پرداخت میشود. وام ازدواج به دلیل سود پایین و مدت بازپرداخت بالا متقاضیان زیادی دارد و در حال حاضر هر وام ۵۰ میلیونی ۱۰ میلیون تومان، وام ۷۰ میلیونی ۲۰ میلیون تومان و وام ۱۰۰ میلیونی مبلغ ۳۰ میلیون تومان، وام ۱۲۰ میلیونی ۳۵ میلیون تومان و وام ۱۵۰ میلیونی ۴۰ میلیون تومان معامله میشود! وام ازدواج از بهترین وامهای بانکی در ایران است که از سود کم و مدت بازپرداخت طولانی برخوردار است. در جدیدترین بروزرسانی این برنامه قسمت کاربردی معرفی وامهای فوری و بدون ضامن اضافه شده است که اطلاعات بیش از ۱۰۰ نوع وام کاربردی را در اختیار شما قرار داده است. در این مقاله سعی داریم روشهای دریافت وام ازدواج و شرایط افزایش مبلغ وام را با یکدیگر بررسی کنیم.

از ابتدای سال ۱۴۰۱ وام ازدواج به ۱۴۰ میلیون تومان افزایش یافته است و در شرایط خاص این وام تا ۶۰۰ میلیون هم پرداخت خواهد شد. حتما برای شما این سوال پیش میآید که وام ازدواج ۶۰۰ مجله خبری wedlockmag میلیونی چیست؟ در سال ۱۳۹۹ مبلغ وام ازدواج ۵۰ میلیون بوده است که در سال ۱۴۰۰ این وام به مبلغ ۷۰ میلیون تومان برای هر زوج افزایش یافته است و در حال حاضر هر فرد میتواند ۱۲۰ میلیون تومان وام دریافت کند. همچنین روش ثبت نام وام ازدواج، ویرایش اطلاعات، حذف اطلاعات ثبت شده به طور کامل در متن مقاله برای شما توضیح داده شده است. 5- ضمانت یک نفر کاسب دارای پروانه کسب که در زمان اعطای تسهیلات دارای فعالیت اقتصادی دایر باشد. 6- ضمانت یک نفر دارنده حساب جاری فعال و خوش حساب که به تایید و تشخیص شعبه پرداخت کننده رسیده باشد. ۱- چنانچه زوجین در سامانه ازدواج هر دو یک بانک را انتخاب کرده باشند، ارائه یک ضامن معتبر، به شرطی که حقوق دریافتی ضامن به اندازه قسط وام هر دو نفر باشد کفایت میکند. باتوجه به اعلام بانک مرکزی مبنی بر آسانگیری بانکها در ارائه ضامن توسط زوجین، باز هم بعضی بانکها سختگیریهای خود را دارند و همین باعث شده است بعضی از عروس و دامادها به فروش وام ازدواج خود روی بیاورند.