چگونه سبک خانه را به حداقل برسانیم؟ • تصویر مجله زندگی

دکوراسیون مینیمال

طراحی پانل هایی که برای دکوراسیون داخلی مینیمال انتخاب می شوند باید از همه پیچیدگی ها و جزئیات غیر کاربردی دور باشد. به چنین تابلوهایی که طراحی ساده ای دارند، تابلوهای مینیمالیسم می گویند. می توانید از مینیمال پنل ها در قسمت های مختلف خانه خود استفاده کنید تا طراحی داخلی مینیمال خود را جذاب تر و چشمگیرتر کنید.

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که زیبایی را در سادگی می بینید و سبک مینیمال را در خانه دوست دارید؟ سبک مینیمالیستی در خانه سادگی را نشان می دهد و از تجملات زندگی روزمره دوری می کند. بر خلاف تصور مردم، اجرای سبک مینیمال در خانه اصلا آسان نیست و برخلاف ساده بودن آن، پیچیدگی های خاصی را برای طراحی به همراه دارد. در این مقاله ایده هایی را ارائه می دهیم و به شما می گوییم چگونه خانه ای ساده با طراحی مینیمال داشته باشید. با خواندن این متن می توانید فضای رویایی و آرامش بخشی که از یک خانه مینیمال انتظار دارید را برای خود و سایر اعضای خانه ایجاد کنید.

استفاده از تزئینات ساده اما خاص؛ اولین توصیه برای چیدمان حداقلی خانه

دکوراسیون مینیمال

مبلمان مدرن؛ یک انتخاب هوشمندانه برای دکوراسیون مینیمال

در یک دکوراسیون ساده مینیمال، مبلمان سلطنتی و کلاسیک جایی ندارد. هنگام انتخاب مبلمان برای یک خانه سبک مینیمال، بهتر است مدل های مدرن تری را بدون تجمل انتخاب کنید. لوکس بودن مبلمان پیچیدگی فضا را افزایش می دهد. میزها و ویترین های کوچک، بسیاری از مبل های تک یا چندتایی، فقط بی نظمی در فضا ایجاد می کنند. به همین دلیل توصیه می شود برای جذابیت بصری در خانه مینیمال خود به انتخاب مدل مبلمان توجه ویژه ای داشته باشید. پیشنهاد می کنیم مبلمان L شکل با پارچه های ساده در رنگ های کرم یا خاکستری را برای اتاق نشیمن انتخاب کنید. البته انتخاب رنگ مبلمان به رنگ کلی فضای شما نیز بستگی دارد.

پرده های مدرن؛ دکوراسیون مینیمال در خانه را کامل کنید

برای مثال لزومی ندارد که در تمام دیوارها و فضاهای خانه تزیینات و تابلو داشته باشید. شما می توانید با خرید پانل های تزئینی که طراحی خاصی دارد، جذابیت فضای داخلی خانه را دو چندان می کند. البته به یاد داشته باشید که در یک محیط مینیمال، نباید نقاط توجه پراکنده زیادی وجود داشته باشد. بنابراین در انتخاب دیوار برای نصب تخته دقت کنید. رعایت موارد ضروری برای زندگی روزمره و اجتناب از هرگونه چیز اضافی به شما کمک می کند تا سبک خانه را به دکوراسیون مینیمال نزدیک کنید.

یک دکوراسیون مینیمال باید با رعایت اصولی مانند سادگی و عدم استفاده از وسایل و تزئینات غیر ضروری، فضایی دلنشین و مدرن ایجاد کند. چیدمان خانه به سبک مینیمال محیط را تمیز و ساده می کند. این سبک با تزیینات بیش از حد مخالف است و یکی از مهم ترین مراحل برای رسیدن به یک خانه مینیمال حذف دکوراسیون تا حد امکان است. البته توجه داشته باشید که نباید تمام عناصر تزئینی را از دکوراسیون داخلی خود حذف کنید، بلکه بهتر است تعداد آنها را محدود کنید.

رنگ های خنثی مانند سفید و خاکستری اغلب در خانه های سبک مینیمال استفاده می شوند. در واقع وجود پالت های رنگی خنثی در اکثر لوازم خانگی به ویژه دیوارها، مبلمان و فرش ها ضروری و ضروری است. در یک فضای مینیمال می توانید از دیوارهای تک رنگ استفاده کنید و با پنل ها تضاد رنگی زیبایی بر روی دیوارها ایجاد کنید. مثلاً وقتی یک تخته حداقل بخرید بهتر است گزینه ای را انتخاب کنید که تضاد رنگی خوبی با دیوار خانه شما ایجاد کند. همچنین باید مراقب باشید که رنگ های تند را انتخاب نکنید.

انتخاب پانل های مینیمالیسم؛ یک ایده منحصر به فرد برای دکوراسیون مینیمال

قسمت های مختلفی از خانه وجود دارد که ویژگی های آنها با یکدیگر متفاوت است. از این رو طراحی تابلو برای اتاق خواب باید با نقاشی های اتاق نشیمن و سالن پذیرایی متفاوت باشد. در این صورت می توان به راحتی در یک سفارش حضور پیدا کرد، به خصوص در طراحی دکوراسیون داخلی خانه.

پرده های مدرن بهترین گزینه برای دکوراسیون منزل هستند. این پرده ها از پارچه های ساده و غیر پر زرق و برق ساخته شده اند و بسیار کاربردی و زیبا هستند. با نصب این مدل پرده ها به راحتی می توانید روشنایی خانه را کم یا زیاد کنید. استفاده از پرده های سبک و نازک فضای خانه را مینیمال کرده و زیبایی آن را چند برابر می کند. البته، هنگام انتخاب پرده، به پارچه توجه کنید. معمولاً پرده های ابریشمی انتخاب خوبی برای استایل مینیمال در خانه هستند.

گالری آنلاین خوب؛ یک انتخاب عالی برای خرید رنگ های مینیمال و خاص

اگر به دنبال وسایلی مناسب برای فضای مینیمال منزل خود هستید، پیشنهاد می کنیم به سایت shadowshik.com مراجعه کنید. گالری آنلاین شادوشیک انواع تابلوهای دکوراتیو به سبک مینیمالیستی در طرح های مختلف را به فروش می رساند. شادوشیک با ارائه تابلوهایی با طرح های خاص و متنوع امکان پوشش سلیقه های مختلف را فراهم کرده است.مجله ازدواج

رنگ های خنثی؛ یک انتخاب ایده آل برای یک دکوراسیون ساده و مینیمال

در این مقاله ایده هایی برای طراحی سبک مینیمال در منزل به شما ارائه کرده ایم. سادگی و کارایی دو عنصر مهم سبک مینیمال هستند. به طور کلی، برای ایجاد یک دکوراسیون مینیمال، از افزودن عناصر اضافی خودداری کنید. عناصری را به دور از هرگونه تجمل انتخاب کنید و آرامش بیشتری به خانه ببخشید.