چگونه برای خرید گوشی پس انداز کنیم؟ • تصویر مجله زندگی

1) گوشی شیائومی مدل “Xiaomi Redmi 10C – 4GB/64GB” با قیمت حدود چهار میلیون تومان

3) ظرفیت حافظه

1) سرعت بالا

پس انداز برای خرید گوشی

چگونه از بین گزینه های موجود گوشی مناسب را پیدا کنیم؟

ازکی وام پلتفرمی برای خرید اقساطی کالا است که شرایط نسبتاً روان تری را برای خرید اقساطی در نظر گرفته است. تا کاربران پس از ثبت نام در سایت ازکی وام، اطلاعات و مدارک هویتی و تجاری خود را ثبت کنند. سپس با توجه به اعتبار آنها اعتبار داده می شود. کاربران می توانند پس از دریافت اعتبار ازکی وام از فروشگاه های مختلف و بزرگ طرف قرارداد با سایت ازکی وام اقدام به خرید اقساطی نمایند. در ازکی وام علاوه بر خرید گوشی و لپ تاپ، امکان خرید تجهیزات کوهنوردی، بیمه، پوشاک و موارد دیگر وجود دارد. اگر شما هم می خواهید از این فرصت ویژه برای خرید گوشی، خرید لپ تاپ یا سایر دستگاه های دیجیتال یا حتی لوازم خانگی استفاده کنید، می توانید هم اکنون در ازکی وام ثبت نام کنید.مجله ازدواج

همانطور که گفته شد، گوشی های هوشمند طراحی های بسیار متفاوتی دارند. اگر بخواهیم گوشی های مناسبی را در بازه قیمتی 4 تا 13 میلیون تومان نام ببریم، موارد زیر محبوبیت بیشتری دارند:

4) گرافیک

8) گوشی شیائومی مدل «Xiaomi Redmi K40 Gaming 5G – 12GB/256GB» با قیمت حدود 13 میلیون تومان

سوال این است که “اگر در حال حاضر پول کافی برای خرید گوشی نداریم، چگونه می توانیم بدون پس انداز گوشی بخریم؟” و پاسخ این است که «می توانید گوشی مورد نظر خود را به صورت اقساطی بخرید و بعداً هزینه آن را پرداخت کنید». اما اگر شما از جمله کسانی هستید که فکر می کنید خرید گوشی یا لپ تاپ بخر شما می توانید با اقساط راحت تر به محصول مورد نظر خود برسید، باید به دنبال پلتفرم هایی باشید که با شرایط آسان تری به شما فروش اقساطی بپردازند. حتما شما هم می دانید که اکثر فروشگاه ها شرایط سخت گیرانه ای را برای خرید اقساطی و همچنین معرفی ضامن در نظر گرفته اند. اما پلتفرم وام دهی Azkivam شرایط آسان تری را برای این کار در نظر گرفته است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

چه نوع گوشی بخریم؟

پس انداز برای خرید گوشی

آیا برای خرید گوشی باید پس انداز کرد؟

3) گوشی سامسونگ مدل “Samsung Galaxy A23 – 4GB/128GB” با قیمت حدود 5.5 میلیون تومان

6) گوشی شیائومی مدل “Xiaomi 11 Lite 5G NE – 8GB/128GB” با قیمت حدود هشت میلیون تومان

در حال حاضر گوشی های هوشمند با قیمت های متفاوت از برندهای مختلف در بازار موجود هستند که قیمت نسبتاً بالایی دارند. در واقع، برای خرید یک گوشی، افراد با درآمد معمولی مدتی پس انداز می کنند تا پول کافی برای خرید گوشی جمع کنند. همین امر در مورد خرید لپ تاپ نیز صدق می کند که یکی دیگر از ابزارهای کاری ضروری برای افراد است. به خصوص که لپ تاپ ها می توانند قیمت بالاتری نسبت به گوشی ها در میان محصولات میان رده داشته باشند. در ادامه گزینه های مشابه دیگر را بررسی خواهیم کرد اکنون بخرید بعدا پرداخت کنید برای خرید گوشی و خرید لپ تاپ راهکارهای بهتری را پیش روی مردم قرار دهیم تا سریعتر به محصول مورد نظر خود برسند. اگر قصد خرید گوشی یا لپ تاپ را دارید با ما همراه باشید.

5) گوشی سامسونگ مدل «Samsung Galaxy M33 5G – 8GB/128GB» با قیمت حدود 7.5 میلیون تومان

5) باتری

7) گوشی سامسونگ مدل «Samsung Galaxy M52 5G – 8GB/128GB» با قیمت حدود 8.5 میلیون تومان

2) کیفیت دوربین

6) به روز رسانی

می بینید که برندهای سامسونگ و شیائومی با ارائه مدل های مختلف با عملکرد خوب توانسته اند حداکثر سهم بازار را از آن خود کنند. اگرچه برندهای دیگری مانند هواوی، ال جی، سونی و موتورولا نیز طرفداران خاص خود را دارند، اما این برندها محبوبیت بیشتری دارند. بنابراین می توانید گوشی خود را از بین گزینه های ذکر شده و گوشی های هم رده در برندهای دیگر انتخاب کنید.

تصور کنید شخصی برای خرید گوشی مورد علاقه خود انتخاب می کند و قیمت آن گوشی هشت میلیون تومان است. اما این شخص در حال حاضر پول کافی برای خرید این گوشی را ندارد. بنابراین تصمیم می گیرد هر ماه دو میلیون پس انداز کند تا بتواند در پایان ماه چهارم این گوشی را بخرد. چهار ماه می گذرد و ما برای پس انداز دو میلیون نیازهای دیگر را کنار می گذاریم. اما وقتی در ماه چهارم با اشتیاق فراوان به فروشگاه می رود، متوجه می شود که همان گوشی مدل 10 میلیون فروخته شده است و فروشنده می گوید: ممکن است یکی سه ماه دیگر گران شود. حالا اگر آن شخص دوباره بخواهد پس انداز کند، شاید دفعه بعد که مراجعه می کند گران شده باشد. بنابراین با توجه به شرایط تورمی کشور می توان گفت که پس انداز برای گوشی بخر یا حتی برای خرید لپ تاپ!

چگونه بدون صرفه جویی گوشی بخریم؟

انتخاب گوشی ایده آل برای همه یکسان نیست. برخی از مواردی که برای افراد برای انتخاب گوشی ملاک است شامل موارد زیر است:

2) گوشی سامسونگ مدل «Samsung Galaxy M12 – 4GB/128GB» با قیمت حدود پنج میلیون تومان

4) مدل شیائومی “Xiaomi Redmi Note 11S – 6GB/128GB” با قیمتی در حدود 6.5 میلیون تومان

موارد فوق برخی از معیارهای متفاوتی است که افراد برای انتخاب گوشی مناسب دارند. بنابراین قبل از خرید گوشی، خرید لپ تاپ یا خرید هر محصول دیجیتال دیگری می توانید اطلاعات و مقایسه آن را از طریق وب یا شبکه های اجتماعی بررسی کنید. سپس با توجه به معیارهای اصلی خود، گوشی مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را به صورت نقد یا اقساطی خریداری کنید. این معیارها هنگام خرید لپ تاپ نیز مرتبط هستند.

شرایط خرید اقساطی گوشی از طریق “ازکی وام”