چگونه اینترنت رایگان ایرانسل بگیریم • تصویر از مجله زندگی

علاوه بر این، دوستان شما می توانند شما را به صورت رایگان به اینترنت متصل کنند. اگر شماره دوستان ایرانسلی خود را به 3116 بفرستید و از آنها دعوت کنید که سیم کارت خود را به 4G تغییر دهند، به محض اینکه دوست شما از اینترنت 4G استفاده کند، یک گیگ اینترنت رایگان برای هر دو شما فعال می شود.

اپلیکیشن «لنز» تلویزیون اینترنتی ایرانسل است که از طریق آن می توانید به صورت رایگان به اینترنت دسترسی داشته باشید. اگر دوستانتان هنوز «لنز» را نمی شناسند، شماره ایرانسل خود را به شماره 3113 بفرستند، اگر دوستتان این برنامه را نصب و ثبت نام کند، هر دوی شما به مدت یک روز از یک گیگابایت اینترنت پرسرعت برخوردار خواهید شد.مجله ازدواج

خرید سیم کارت دائمی ایرانسل و یا تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی 20 گیگابایت اینترنت با اعتبار 6 ماهه در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین می توانید از دوستانی که سیم کارت اعتباری ایرانسل دارند دعوت کنید تا سیم کارت خود را به دائمی تغییر دهند و اینترنت رایگان هدیه بگیرند. ابتدا شماره اعتبار دوستان خود را به 3192 پیامک کنید تا دعوتنامه شما برای آنها ارسال شود. در صورتی که دوستانتان سیم کارت خود را به سیم کارت دائمی تبدیل کنند، بسته هدیه ۲ گیگابایتی یک ماهه برای شما فعال می شود.

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایرانسل، اپلیکیشن عالی ایرانسل، مراجعه به نمایندگی های ایرانسل و تماس با خطوط 600 ایرانسل و 936600000 خطوط دیگر، سیم کارت های ایرانسل را دریافت کنید.

با تغییر اطلاعات، اینترنت رایگان دریافت کنید

ایرانسل برای اولین بار اتصال رایگان به اپلیکیشن ایرانسل من را برای کاربران دائمی کارت اعتباری و سیم کارت فراهم کرد. اگر هنوز نسل جدید این برنامه را روی گوشی خود نصب نکرده اید، در اولین نصب و اتصال به ایرانسل من، بسته اینترنت 50 گیگابایتی رایگان در همان روز فعال سازی دریافت خواهید کرد. فقط توجه داشته باشید که باید نسل جدید برنامه عالی ایرانسل من را نصب کنید تا این هدیه برای شما فعال شود.

با تغییر سیم کارت از 3G به 4G اینترنت رایگان دریافت کنید

می‌توانید از طریق برنامه من ایرانسل، سیم‌کارت 3G خود را به سیم‌کارت 4G ارتقا دهید، به فروشگاه اینترنتی ایرانسل مراجعه کنید، با سیم‌کارت فعلی خود کد #34*555 را شماره‌گیری کنید، به مراکز فروش ایرانسل یا خدمات ایرانسل مراجعه کنید.

با دعوت از دوستان اینترنت رایگان دریافت کنید

فعال سازی اینترنت رایگان ایرانسل

روش های فعال سازی رایگان اینترنت ایرانسل

ایرانسل برای مشترکین خود و کسانی که می خواهند برای اولین بار از این سیم کارت استفاده کنند هدایایی تدارک دیده است که شامل استفاده رایگان از اینترنت می باشد.

با خرید سیم کارت اعتباری اینترنت رایگان ایرانسل دریافت کنید

اگر سیم کارت شما همچنان 3G است با تبدیل آن به 4G می توانید از 20 گیگابایت اینترنت رایگان به عنوان هدیه استفاده کنید. این هدیه پس از استفاده از سیم کارت جدید 4G فعال می شود و تا 20 روز اعتبار دارد.

آیا راهی برای فعال سازی بسته اینترنت رایگان ایرانسل وجود دارد؟ در این مقاله تمامی روش های دریافت اینترنت رایگان از ایرانسل را معرفی کرده ایم.

برای فعال سازی سیم کارت های اعتباری جدید، اولین تماس را برقرار کرده و کد 555*1*#2 را شماره گیری نمایید. در صورت بروز مشکل می توانید با شماره 700 و سایت (https://irancell.ir) مشکل خود را از طریق پشتیبانی آنلاین گزارش دهید.

با تبدیل سیم کارت اعتباری به کارت دائمی اینترنت رایگان ایرانسل دریافت کنید

یکی دیگر از راه های جالب برای دریافت اینترنت رایگان ایرانسل، ویرایش اطلاعات است. اگر مشترک نسل چهارم اینترنت ثابت ایرانسل هستید، کافیست وصل شوید برو اطلاعات کاربریت مثل ایمیل و شماره موبایلت رو آپدیت کن و بسته اینترنت 5 گیگ به مدت 7 روز هدیه بگیر. این طرح پس از تایید آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه شما از طریق رمز یکبار مصرف که از طریق پیامک برای شما ارسال می شود فعال می شود.

با نصب برنامه ایرانسل من اینترنت رایگان دریافت کنید

به گزارش تصویر زندگی به نقل از زومیت: اینترنت بخشی از نیازهای روزمره ماست، اما پرداخت هزینه استفاده از آن برای بسیاری از ما دشوار است. در این مواقع استفاده از اینترنت رایگان یا هزینه های رایگان که هزینه اینترنت را کاهش می دهد کمک شایانی می کند.

اگر هنوز سیم کارت ایرانسل ندارید، با خرید سیم کارت اعتباری ایرانسل می توانید از هدیه اینترنت 5 گیگابایتی با مدت اعتبار 5 ماهه استفاده کنید. ضمناً 4 گیگابایت اینترنت ویژه سیم کارت های اعتباری زرین با اعتبار 3 ماه دریافت خواهید کرد. این اعتبارات پس از فعال سازی سیم کارت به صورت خودکار به حساب ایرانسل شما اضافه می شود.