چگونه از طرح ترافیک تهران عبور کنیم • تصویر از مجله زندگی

جدا از اینکه با آپلود اکانت خود در سامانه تهران من می توانید حق ورود به طرح ترافیک را خریداری کنید، هر فصل نیز سهمیه رایگان ورود به طرح را دارید. استفاده از این سهمیه فقط با ثبت نام در سایت مذکور امکان پذیر است.

دور زدن طرح ترافیک

در واقع اگر به سایت تهران من متصل نشوید و ثبت نام نکنید، نمی توانید از سهمیه ورودی رایگان بسته خود استفاده کنید. سهمیه آزاد برای هر فصل معادل 20 روز رایگان برای خودروهای ثبت نامی در تهران و 15 روز رایگان برای خودروهای ثبت نامی شهرستان است.

2. با روترها طرح ترافیک را دور بزنید

برنامه های طرح ترافیک از ساعت 6 صبح تا 6 بعد از ظهر ادامه دارد. به منظور. واسه اینکه. برای اینکه محدوده طرح ترافیک در اطراف خرید کنید، می توانید یک طرح بخرید. در واقع با پرداخت هزینه می توانید مجوز عبور از محدوده ممنوعه را برای کنترل ترافیک دریافت کنید.

موتورها راحت تر و سریع تر حرکت می کنند. از آنجایی که ابعاد کوچکتری نسبت به خودروها دارند، به راحتی می توانند مسیرهای مختلفی را طی کنند. استفاده از خدمات پیک موتوری راهی برای کاهش ترافیک، رسیدن سریعتر به مقصد و البته تحویل سریعتر بسته ها و مرسولات مختلف در شهرهای شلوغ است. به جای بستن وسایل و رفتن به مقاصد مختلف، بسته یا چیزی را که می خواهید در دو یا چند مسیر مختلف جابه جا کنید، به یک پیک موتوری بسپارید.

در پایان

شهرها روز به روز شلوغ تر می شوند و وضعیت ترافیک با ماشین های زیاد خوب نیست. زمانی که می توان به روشی بسیار مفید و سازنده صرف کرد، در خیابان ها و پشت چراغ های قرمز ثبت می شود و توانایی برنامه ریزی زمان را از ما سلب می کند. طرح هایی برای مدیریت ترافیک و کاهش ازدحام خیابان ها در نظر گرفته شده است، اما اثربخشی آنها تا حدودی مورد تردید است. به همین دلیل دانستن راه های اجتناب از طرح ترافیک می تواند ایده خوبی برای کنترل زمان تردد خود در خیابان ها و جاده های مختلف باشد، البته اجتناب از آن به صورت قانونی! آیا می دانید چگونه این کار را انجام دهید؟

۱- طرح ترافیک بخرید

برای مدیریت زمان و برنامه ریزی مناسب در روزهای هفته باید راه های دور زدن طرح ترافیک از نظر قانونی آشنا باشید همچنین ایده خوبی است که از گزینه خرید مجوز ورود به نقشه یا کمک گرفتن از برنامه های مسیریاب برای نمایش آدرس مقصد یک مسیر خارج از نقشه ترافیک استفاده کنید. به یاد داشته باشید که برای گشت و گذار در شهر و یا ارسال و دریافت بسته های مورد نیاز خود می توانید از پیک آنلاین کمک بگیرید. با کمی برنامه ریزی و شناخت کافی از گزینه های مختلف، می توانید از گرفتار شدن در محدوده طرح هایی مانند طرح ترافیک جلوگیری کنید.مجله ازدواج

با درخواست موتور می توانید با این دستگاه حرکت کنید و مرسولات پستی خود را با خیال راحت و سریع به مقصد مورد نظر خود تحویل دهید.

در بسیاری از موارد مقصد و مبدا در طرح ترافیک نیست و بنابراین با انتخاب موارد گفته شده می توانید آدرس هایی را به دست آورید که از مسیری خارج از طرح شما را به محل مورد نظر می رساند. انتخاب راه درست برای جلوگیری از ترافیک یک ایده هوشمندانه است که هرگز شکست نمی خورد طرح ترافیک خوب جیبتان را خالی می کند و راه را به بهترین شکل به شما نشان می دهد.

3. از خدمات پیک خودرو کمک بگیرید

در این اپلیکیشن ها مسیرهایی را مشاهده می کنید که در محدوده طرح نیستند. البته اگر مسیر شما در داخل منطقه باشد، امکان دور زدن آن وجود نخواهد داشت.

طرح هایی برای مدیریت ترافیک و کاهش ازدحام خیابان ها در نظر گرفته شده است، اما اثربخشی آنها تا حدودی مورد تردید است. به همین دلیل دانستن راه های اجتناب از طرح ترافیک می تواند ایده خوبی برای کنترل زمان تردد خود در خیابان ها و جاده های مختلف باشد، البته اجتناب از آن به صورت قانونی! آیا می دانید چگونه این کار را انجام دهید؟

قبلاً روش هایی برای دور زدن ترافیک قانونی ذکر کردیم، اما روش دیگری وجود دارد که باید با آن آشنا شوید. درخواست پیک موتوری یکی از روش های بهینه ای است که تردد در سطح شهر را برای شما آسان و آسان می کند.

یکی از راه‌هایی که به شما کمک می‌کند از هواپیمای ترافیکی دور بمانید، استفاده از اپلیکیشن‌های مسیریابی است. در این برنامه ها، خدماتی به کاربران ارائه می شود تا به آنها در دور زدن این طرح کمک کند.

پیک موتوری تهران و شهرهای پرتردد با هواپیمای کنترلی به حرکت سریعتر شهروندان در شهرها کمک می کند. برای درخواست پیک کافی است از اپلیکیشن های معتبر و شناخته شده استفاده کنید تا در مدت زمان کوتاهی راهی مناسب و سریع برای جابجایی یا جابجایی مرسولات پستی در سطح شهر نمایان شود.

برای این کار لازم است به سامانه «تهران من – my.tehran.ir» مراجعه و مجوز ورود به محدوده پروژه را رزرو کنید. رزرو مجوز ورود به طرح ترافیک با ارائه اطلاعات خودرو به سامانه ذکر شده به آدرس زیر امکان پذیر است:

مراحل ثبت نام در این سایت به شرح زیر است:

  • وارد سامانه تهران من شوید
  • اطلاعات لازم جهت ثبت نام در سامانه مانند کدمالی را وارد نمایید
  • کد فعال سازی حساب خود را در سامانه از طریق پیامک دریافت کنید
  • با نام کاربری و رمز عبور وارد شوید
  • اطلاعات کارت ملی و سند مالکیت خودرو و عکس آنها را در سایت وارد کنید
  • حساب خود را شارژ کنید تا بتوانید مجوز ورود به طرح گردش را پرداخت کنید