چه لباس زیری برای ورزش مناسب است؟ • تصویر مجله زندگی


اگر اهل ورزش هستید، حتما به اهمیت استفاده از لباس زیر ورزشی مناسب در حین تمرین پی برده اید. مهم نیست که چه نوع ورزشی انجام می دهید، چه یوگا انجام دهید، چه به باشگاه بروید یا در طبیعت بدوید، بهتر است بدانید که پوشیدن لباس زیر ورزشکار باید در اولویت باشد زیرا استفاده از و تجهیزات مناسب در حین ورزش می باشد. برای سلامتی بسیار مهم است

در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی های یک سوتین ورزشی خوب و یا انواع لباس های زیر ورزشی در حین ورزش بپردازیم. همچنین شما را برای خرید لباس زیر ورزشی راهنمایی می کنیم.

    لباس زیر ورزشی

ویژگی های لباس زیر ورزشی مناسب

حتماً به دنبال خرید سوتین زنانه یا سوتین های دوران شیردهی بوده اید، پس باید بدانید که هر فعالیت و موقعیتی نیاز به لباس زیر و سوتین مناسب دارد. تمامی برندهای پوشاک ورزشی برای هر فعالیتی شورت و سوتین خاصی طراحی و تولید کرده اند.

یکی از اساسی ترین نیازهای فعالیت ورزشی، پوشیدن سوتین مناسب ورزشی است. برای شناخت سوتین ورزشی و سوتین ورزشی ویژگی ها و ویژگی های آن به ما این امکان را می دهد که در هنگام خرید سوتین ورزشی انتخاب بهتری داشته باشیم.

یک سوتین ورزشی و یک سوتین ورزشی باید حداقل ویژگی های زیر را داشته باشند:

  • از پوست در برابر تعریق بیش از حد محافظت می کند
  • کاملاً اندازه باشد؛ سوتین ورزشی نباید تنگ یا جاذب باشد
  • لباس زیر ورزشی باید قابل تنفس باشد
  • باید سبک باشد و بند آن قابل تنظیم باشد
  • می تواند رطوبت را جذب کند
  • کاملا انعطاف پذیر و اندازه باشد

انواع لباس زیر ورزشی مناسب

خوشبختانه در دنیای امروز و با افزایش تعداد شرکت های تولیدی سینه بندانواع سوتین های ورزشی در بازار موجود است. از جمله لباس زیر مناسب برای دویدن، لباس زیر مناسب برای یوگا، سوتین مناسب برای دوچرخه سواری، سوتین های ورزشی برای باشگاه و … که در ادامه به انواع لباس های زیر -به دنبال لباس های ورزشی و سوتین می پردازیم.

    لباس زیر ورزشی

سوتین ورزشی فشرده کپسولی

سوتین های ورزشی سفت و محکم که دارای کاپ های محکم و محکم هستند، سوتین های ورزشی کپسولی فشرده نامیده می شوند. این لباس زیر ورزشی زنانه از حرکات خشونت آمیز و لرزش سینه زنان جلوگیری می کند و از بافت سینه محافظت می کند. کاپ این سوتین های ورزشی می تواند محرک یا فنری باشد، بنابراین می توانید بسته به ورزشی که انجام می دهید، نوع سوتین کپسولی را انتخاب کنید.

این زیرپوش های اسپرت نیز انواع مختلفی دارند به عنوان مثال سوتین اسپرت کپسولی و سوتین اسپرت کپسولی فشرده که می توانید بنا به سلیقه خود آن ها را انتخاب کنید. این سوتین‌های ورزشی زنانه در حین ورزش از سینه‌های شما پشتیبانی می‌کنند.

سوتین اسپرت با زیپ جلو

سوتین‌های ورزشی زیپ‌دار می‌توانند یک ویژگی منحصر به فرد باشند، زیرا سینه‌ها را برای جلوگیری از حرکت آزاد به‌طور کامل داخل می‌کنند. سوتین های زیپی جلو در بین خانم ها بسیار محبوب هستند زیرا می توانند در کنار ساق های ورزشی استایلی متفاوت و اسپرت در محیط باشگاه ایجاد کنند.

سوتین های اسپرت زیپ دار در رنگ ها و طرح های مختلفی تولید می شوند و هر کدام دارای بند و بندهای مختلفی هستند که باید با توجه به نیاز و سایز سوتین خود تهیه کنید.

نیم تنه ورزشی تنگ

اکثر خانم ها هنگام خرید سوتین ورزشی به دنبال یک سوتین ورزشی تنگ هستند. تنگی لباس زیر ورزشی زنانه به چند عامل مهم بستگی دارد. اولین فاکتور جنس نیم تنه است که جنس بدنه محکمی داشته باشد یا نداشته باشد، دومین عامل شانه ها و بند های شانه ای آن است که باید پهن باشد و یکی از عوامل مهم دیگری که بیشتر خانم ها به آن توجه نمی کنند. اندازه سوتین است.

سوتین های ورزشی نایک و آدیداس در بین سوتین های ورزشی پرطرفدارترین هستند، اما بسیاری از برندهای داخلی و خارجی سوتین های ورزشی زنانه باکیفیت تولید می کنند که می توانید مطابق با سلیقه خود از فروشگاه های لباس زیر بخرید. .

فواید سوتین ورزشی

شاید تعجب کنید که چرا باید سوتین ورزشی بپوشیم و چرا پوشیدن لباس زیر ورزشی مناسب هنگام ورزش مهم است. برای پاسخ به این سوال باید به نگرانی همیشگی خانم هایی که نگران افتادگی سینه هستند اشاره کنیم. در واقع این مهم ترین فایده استفاده از سوتین های ورزشی است.

پوشیدن سینه بند ورزشی از حرکت بیش از حد سینه ها در حین ورزش جلوگیری می کند و در نتیجه تغییر شکل نمی دهد و راحتی که از پوشیدن لباس زیر ورزشی در حین ورزش و تمرین احساس می کنید با سوتین های معمولی قابل مقایسه نیست، در واقع شما برد بیشتری دارید. از حرکت همچنین از دیگر مزایای لباس زیر ورزشی می توان به آسیب کمتر به بافت و رباط قفسه سینه اشاره کرد.

راهنمای خرید سوتین ورزشی

اولین قدم در خرید سوتین ورزشی این است که بدانید برای چه ورزشی به سوتین ورزشی نیاز دارید، اگر برای دویدن یا ایروبیک به آن نیاز دارید باید سوتینی را انتخاب کنید که حمایت بالایی از سینه شما داشته باشد، در واقع باید یک لباس تنگ انتخاب کنید. سوتین ورزشی با بند پهن

اگر برای ورزش هایی مانند یوگا به سوتین های زنانه نیاز دارید، باید سوتینی را انتخاب کنید که انعطاف پذیر باشد و به شما امکان می دهد دامنه حرکتی خود را افزایش دهید زیرا باید کشش زیادی داشته باشید.

بهتر است قبل از خرید سوتین های ورزشی زنانه، سایز سینه خود را از قسمت راهنمای سایز محاسبه کرده و سپس اقدام به خرید کنید. تنها با چند کلیک می توانید سوتین زنانه خود را از فروشگاه های اینترنتی معتبر لباس زیر خریداری کنید.مجله ازدواج