چه ساختمان هایی می توانند روف گاردن داشته باشند؟ • تصویر مجله زندگی

021-44484801

روف گاردن با توجه به کاربری می تواند کاربردهای مختلفی داشته باشد:

  • فضای مسکونی روف گاردن
  • دفاتر در روف گاردن
  • فضای تجاری روف گاردن
  • روف گاردن یک فضای آموزشی است

باغ پشت بام تهران

باغ فضای آموزشی روی پشت بام: وجود فضای سبز می تواند تاثیر بسزایی در افزایش تمرکز و در نتیجه یادگیری داشته باشد. به همین دلیل راه اندازی باغ های معلق در این مراکز می تواند مثمر ثمر باشد. وجود فضاهای سبز می تواند در کسب دانش بسیار موثر باشد. علاوه بر این، باغ پشت بام می تواند به طور مستقیم دانش آموزان را با طبیعت پیوند دهد و در نهایت تأثیر زیادی بر خلاقیت آنها دارد.

عملکرد روف گاردن

دلایل متعددی نیاز به ناودان در ساختمان ها را توضیح می دهد

روف گاردن ها فضاهای مسکونی هستند: این روف گاردن مکانی بسیار مناسب برای گذراندن اوقات فراغت است. می توانید مهمانی ها و مجالس خود را در این فضا به دور از هر گونه نگرانی ترتیب دهید. حتی روف گاردن نیز می تواند فضای دلپذیری را برای مطالعه و ورزش در اختیار شما قرار دهد.

اگر به دنبال فضایی خصوصی و سبز برای اوقات فراغت خود هستید، روف گاردن این می تواند یک مقاله بسیار خوب برای شما باشد. بام سبز می تواند با ایجاد فضای سبز دلپذیر و تعیین فضای نشیمن، فضای مرده ساختمان شما را به فضای مفید و کاربردی تبدیل کند. نه تنها می تواند سقف شما را زیبا و جذاب کند، بلکه می تواند ارزش ساختمان شما را نیز بیافزاید.

بسیاری از مردم از راه اندازی باغ پشت بام خودداری می کنند زیرا فکر می کنند گران است. در این میان با کمترین هزینه می توانید بام سبز زیبا و کاربردی داشته باشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بودجه و نیازهای مورد نظر خود را به کارشناسان چکادباوم بگویید تا طراحی پیرامون آن انجام شود و سقف شما در اسرع وقت سبز شود.

عملکرد روف گاردن در ساختمان های مسکونی به دلیل استفاده تمامی ساکنین از این فضا سودآور بوده و حتی امکان استفاده همزمان از روف گاردن برای چندین خانواده وجود دارد.

فضای اداری در روف گاردن: روف گاردن در ساختمان های اداری بسیار مهم است. زیرا در این ساختمان ها به دلیل کمبود فضا می توان فضاهایی را در پشت بام برای برگزاری جلسات و پذیرایی از مهمانان ویژه پیش بینی کرد. علاوه بر این، این فضاها در کنار سرسبزی می تواند فضای استراحت بسیار جذابی برای کارکنان باشد.

فضای تجاری روف گاردن: امروزه وجود فضای باغ روی پشت بام در مراکز خرید به موضوعی حیاتی تبدیل شده است. زیرا این فضاها به افراد حس آرامش و نشاط می دهد. همچنین در اکثر ساختمان های تجاری، باغ های پشت بام فضایی مناسب در کنار رستوران ها و کافه های استراحتگاه در نظر گرفته می شود.

www.Chekadeno.comمجله ازدواج

یکی از محبوب ترین روش های اجرای باغ پشت بام، روش قابل حمل و مدولار است. در این روش گلدان ها و المان ها در کارخانه پیش ساخته می شوند. سپس سازه های شما بدون نیاز به زیرساخت خاصی بر روی سقف شما نصب می شوند. یکی از شناخته شده ترین شرکت ها در این زمینه چکادبام است. این شرکت دارای 10 سال سابقه تخصصی در زمینه ساخت باغ های معلق، تراس سبز و … می باشد. دیوار سبز بیش از 2000 پروژه در سراسر ایران اجرا شده است. شرکت چکادباوم با توجه به کارگاهی که دارد به تولید المان های پیش ساخته می پردازد و به لطف کارگران مجرب خود در اسرع وقت سقف شما را سبز می کند.

روف گاردن

0912-1306522

بهترین راه برای داشتن باغ سبزی در اسرع وقت چیست؟

www.chekadbam.com

برای مشاهده پروژه های چکادباوم به سایت زیر مراجعه فرمایید.

برای دریافت مشاوره رایگان و بازدید از پشت بام می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.