چرا 20 درصد زنان به شوهرشان خیانت می کنند؟!! • تصویر مجله زندگی

موسسه British Coffee and Company در یکی از مطالعات خود نشان داد که از بین 3000 شرکت کننده، 20 درصد از زنان به خیانت به شوهر خود اعتراف کرده اند. اما چرا زنان به شوهران خود خیانت می کنند؟ در اینجا به 10 مورد اشاره می کنیم که برخی از آنها ممکن است شما را شگفت زده کند.

چرا زنان به شوهر خود خیانت می کنند؟

چرا زنان به شوهر خود خیانت می کنند؟
گاهی اوقات خیانت یک زن ناشی از حس انتقامجویی اوست.

گاهی اوقات خیانت در زنان ناشی از احساس نادیده گرفته شدن یا بی توجهی همسر به مشکلات و مشکلات است. روث هیوستون، کارشناس و بنیانگذار سایت معتبر infidelityAdvice.com، می گوید: «بیشتر زنان ابتدا سعی می کنند به همسر خود بگویند که مشکلی وجود دارد و چیزی آنها را آزار می دهد. اما اگر شوهر متوجه این نشانه‌های غیرمستقیم نشود، همسرش را نادیده بگیرد یا شکایت‌های او را جدی بگیرد، زن به خیانت روی می‌آورد زیرا احساس می‌کند راه دیگری وجود ندارد.

احساس ناامنی و پوچی عاطفی

اگر زن احساس کند که دیگر دغدغه ها یا علایق همسرش را ندارد، ممکن است جذب شخص دیگری شود که در همان نگرانی ها و علایق مشترک است. در چند روز اول آشنایی، بیشتر زوج ها احساس می کنند فردی را پیدا کرده اند که مانند آنها فکر می کند و با آنها همدردی می کند. اما در بسیاری از موارد این احساس پس از چند سال از بین می رود. هیوستون می گوید: «برخی از زنان برای مبارزه با احساس تنهایی و پوچی به خیانت روی می آورند. “

بیماری

زوج هایی که برای مدت طولانی با هم زندگی می کنند معمولا از یکنواختی و سردی روابط جنسی شکایت دارند. در یک مطالعه در سال 2010، 81 درصد از زنان گفتند که روابط زناشویی آنها سرد و قابل پیش بینی شده است و دیگر جذاب نیست. مایر می گوید: “گاهی اوقات زنان برای ایجاد تنوع و تجربه های جدید مرتکب خیانت و خیانت می شوند.”

فقدان اشتراکات

زنانی که به بیماری‌های خطرناکی مانند سرطان سینه مبتلا می‌شوند، ممکن است ناگهان دید متفاوتی نسبت به زندگی داشته باشند، همه بخش‌های زندگی خود را از ابتدا مرور کنند و بیشتر به مرگ و نیستی فکر کنند. بومن می‌گوید: «بدتر از آن، این زنان ممکن است احساس کنند که تنها زمانی که شوهرشان بیش از هر زمان دیگری به آنها نیاز دارند، تنها مانده و مورد بی مهری قرار گرفته‌اند. احساسات این زنان آسیب پذیر می شود و برای جبران این کمبودها و احساسات منفی به خیانت روی می آورند. همچنین ممکن است احساس کنند زمان زیادی برایشان باقی نمانده است و باید از آن نهایت استفاده را ببرند. “

توجه و ماجراجویی

زنان باید مورد محبت و قدردانی قرار گیرند. مایرز، کارشناس خانواده می گوید: خیانت معمولا زمانی اتفاق می افتد که زن احساس کند آنطور که باید مورد محبت و توجه شوهرش قرار نمی گیرد و او قدر او را نمی داند. معمولاً زنان به دلیل اینکه از آنها تعریف هایی می شنوند که از شوهرانشان نمی شنوند جذب مردان دیگر می شوند. زن ها همیشه دوست دارند در نظر شوهرشان خاص و فوق العاده باشند و ولع و عشق او را احساس کنند.

بازگشت به اتصالات قبلی

میرس می گوید: «بازگشت به روابط قبلی یک راه آسان برای یافتن فردی است که بتواند شکاف های زندگی زنان را برای مدت کوتاهی پر کند. البته این راه حل بسیار موقتی است و نمی تواند اثر ماندگاری داشته باشد. البته آنچه خانم ها می خواهند شخص قبلی نیست، بلکه یا احساساتی است که در رابطه قبلی تجربه کرده اند یا نگاهی که در آن زمان نسبت به خود داشتند. به گفته ویل، «بازگشت به روابط گذشته باعث می شود زنان احساس جوانی، سرزندگی و جذابیت کنند». “

رابطه طولانی و یکنواخت

ویل می گوید: «زنان ممکن است احساس کنند که از آنها قدردانی نمی شود. آنها تمام وقت خود را به کارهای خانه، نظافت، مراقبت از کودکان اختصاص می دهند… بسیاری از آنها حتی بیرون از خانه کار می کنند. آنها می خواهند مورد احترام قرار گیرند و ارزش تلاش آنها شناخته شود.” هیوستون می گوید: “زنان نیز به دنبال کمی هیجان و سرگرمی در زندگی هستند.” بسیاری از این زنان فقط به کمی عشق و کمی عشق نیاز دارند. “توجه. یک زن. کسی که در زندگی زناشویی خود شادی، هیجان و تنوع کافی داشته باشد و با همسرش رابطه صمیمی و گرم داشته باشد هرگز خیانت نمی کند.»مجله ازدواج

اکثر زوج هایی که مدت زیادی با هم زندگی کرده اند، کم کم احساس می کنند که دیگر گرما و عشق روزهای اول را ندارند. بومن، متخصص خانواده، می‌گوید: “روزهای اولیه یک رابطه زمانی است که شما احساس می‌کنید انتخاب شده و دوست داشته شده‌اید. اما در رابطه‌های طولانی‌مدت، این موضوع کاملاً متفاوت است، زیرا هورمون‌های دیگری که در ابتدای رابطه در بدن شما ترشح می‌شوند. می بینید که طرف مقابل کم شده است.” البته این مشکل اجتناب ناپذیر نیست و تکنیک هایی برای مبارزه با احساس یکنواختی و بازتولید هورمون ها وجود دارد. مثلا می توانید هر روز 20 ثانیه همسرتان را در آغوش بگیرید و کلمات عاشقانه بگویید. ویل می گوید: «نکته جالب این است که عدم وجود اختلاف همیشه نشانه خوبی نیست. مشاجره گاهی اوقات عشق ما را افزایش می دهد. آمارها نشان می دهد زوج هایی که همیشه رابطه ای آرام و بدون تنش دارند بیشتر در معرض خطر خیانت و خیانت هستند.

ترس از خیانت شوهرش

گاهی اوقات خیانت یک زن ناشی از حس انتقام جویی اوست. گاهی همسران برخلاف میل درونی خود به شوهرشان خیانت می کنند تا به او بفهمانند که خیانت چقدر دردناک است. و عجیب اینکه این تاکتیک زنانه در بسیاری از موارد جواب می دهد. دکتر بنی ویل می گوید: مردان به اندازه زنان احساساتی نیستند، بنابراین اغلب درد و رنج ناشی از خیانت همسرشان را درک نمی کنند، مگر اینکه خودشان طعم آن را بچشند. با این کار، زنان در واقع می خواهند شرایط مساوی با همسر خود داشته باشند، زیرا احساس می کنند آنچه تاکنون به آن پایبند بوده اند دیگر معتبر نیست و ارزشی ندارد.

گاهی به دلیل بی تفاوتی همسرش به خیانت روی می آورد

معمولا تعداد مردانی که به همسرشان خیانت می کنند بیشتر از زنانی است که به همسرشان خیانت می کنند. اما تحقیقات اخیر نشان می دهد که تعداد همسران خیانتکار در سال های اخیر افزایش یافته است.

بسیاری از زنان خیانت و خیانت را جزئی از شخصیت مردان می دانند و به همین دلیل همیشه استرس دارند و می ترسند حتی اگر شوهرشان عملاً به آنها خیانت نکند. گاهی اوقات خیانت و شروع یک رابطه پنهانی راهی برای کاهش این اضطراب است.

روابط زناشویی سرد و یکنواخت