چرا مردان بعد از ازدواج خودارضایی می کنند؟ • تصویر مجله زندگی

برخی از مردان حتی پس از ازدواج به دلیل خودارضایی در دوران مجردی نمی توانند جلوی این رفتار انحرافی را بگیرند. در چنین مواردی ممکن است از اصطلاح «اعتیاد به ارضای خود» استفاده شود. متأسفانه این مردان با این دلیل اشتباه ازدواج می کنند که «اگر ازدواج کنند دست از خودارضایی می کشند».

خودارضایی مردان پس از ازدواج

سومین دلیلی که مردان از خود راضی می کنند این است که آنها روابط دوستانه، عاطفی و رضایت بخشی با همسر خود ندارند. مردانی که به دلایلی از زن خود ناراضی هستند و از دیدن او خوشحال نمی شوند و از بودن در کنار او احساس آرامش نمی کنند، معمولاً تحریک نمی شوند و دوست ندارند او را ببینند و در مورد آن تصور و خیال پردازی می کنند. اگر مرد این گونه باشد پس از چند رابطه جنسی ناقص و ناخوشایند با همسرش، خودارضایی را ترجیح می دهد و به این انحراف روی می آورد.

برخی از مردان حتی پس از ازدواج به دلیل خودارضایی در دوران مجردی نمی توانند جلوی این رفتار انحرافی را بگیرند. در چنین مواردی ممکن است از اصطلاح «اعتیاد به ارضای خود» استفاده شود.

وقتی زنی احساس می کند که شوهرش در حال خودارضایی است، ابتدا باید از این ماجرا مطمئن شود. گاهی زنان به اشتباه فکر می کنند که شوهرشان در حال خودارضایی است. اولین قدم برای حل بحران این است که مطمئن باشید همسرتان این عادت را انجام می دهد، در غیر این صورت اگر بخواهید مشکل خودارضایی خود را با او در میان بگذارید و او این کار را نکرده است، با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد.

5. یکی از عوامل دیگری که در این روابط می توان به آن اشاره کرد، داشتن «همسر غیرجنسی» است.

چگونه با خودارضایی همسرمان کنار بیاییم؟

4. عامل دیگر وجود «اختلالات جنسی» در مردان است. مردان به دلیل ناتوانی در برقراری رابطه جنسی کامل با همسر خود از اختلالات عملکرد جنسی مانند زود انزالی، تاخیر در انزال، آمنوره، اختلال نعوظ و … رنج می برند، متاسفانه به جای درمان، از همسر خود فاصله می گیرند و روی می آورند. به رضایت

مطمئناً می توانید با آرامش و حوصله همسرتان را متقاعد کنید که این اقدام او باعث آسیب روحی شما می شود.

پاسخ به این سوال بسیار دشوار است زیرا عوامل متعددی می توانند باعث این رفتار انحرافی شوند و در برخی موارد ترکیبی از این عوامل وجود دارد که تشخیص بیماری را دشوارتر می کند.

به او یادآوری کنید که انجام این عمل در خفا باعث کاهش عشق و علاقه بین زوجین می شود و زندگی زیبای شما که باید سفید برفی باشد تیره می شود.
* خانم ها باید سعی کنند در فرصت مناسب این مشکل را با همسرشان در میان بگذارند و بدون اینکه بخواهند او را طعنه یا سرزنش کنند، مشکل اصلی را آن طور که هست بیان کنند و به دلایل شوهرشان گوش دهند.مجله ازدواج

* در موقعیت مناسب و به دور از تنش در شرایط روحی و روانی مساعد با همسرتان صحبت کنید و این مشکل را به او یادآوری کنید و از او بخواهید در صورت مشاهده مشکل در شما مطرح کند تا بتوانید این مشکل را حل کنید یا مشکل خود را حل کنید. .

2. عامل دیگر این رفتار «کمال گرایی منفی» است. مردانی که در مجردی یا بعد از ازدواج عکس یا فیلم جنسی تماشا می کنند، در نتیجه دیدن زنان با بدن خاص (بسیار تحریک کننده) و همچنین مشاهده رابطه جنسی غیرطبیعی، نگاهی کمال گرا به زن و رابطه جنسی دارند. به اندازه کافی با همسرشان که یک زن عادی است تحریک می شوند و از داشتن رابطه جنسی با همسرشان که یک زن عادی است لذت کافی نمی برند.
در این موارد ناگوار تنها راهی که برای ارضای حس کمال گرایی منفی خود پیدا می کنند! این در مورد این است که آن زنان و آن روابط جنسی را در ذهن خود با تخیل خود تصور کنید و از آن تصاویر و آن تخیلات راضی باشید.