چرا ایران خودرو در برنامه دوم سامانه یکپارچه حضور ندارد؟ • تصویر مجله زندگی

این خودروساز همچنین اعلام کرد: با توجه به اینکه روش فروش در سامانه یک پارچه و بدون قرعه کشی در اولویت است، تقاضا برای محصول پرطرفدار هایما به مراتب بیشتر از ظرفیت تولید امسال است و به همین دلیل اگر آزاد شده در فاز دوم، بسیاری از متقاضیان مدت هاست که در نوبت هستند و تحویل خودروی آنها برای همیشه به سال آینده موکول می شود. بر این اساس، به منظور تکریم مشتریان و جلوگیری از تضییع حقوق آنها، با رایزنی با یک شریک خارجی مقرر شد تا ظرفیت تولید محصولات هایما افزایش یابد و شرایط برای افزایش ظرفیت فروش این محصول پیش بینی شده است. تا امکان ثبت نام به تعداد بیشتری از داوطلبان در دوره های بعدی ثبت نام را فراهم کند.مجله ازدواج

گروه صنعتی ایران خودرو دلیل عدم شرکت در مرحله دوم فروش طرح تخصیص یکپارچه خودرو را اعلام کرد.

ایران خودرو استقبال زیاد مشتریان از تغییر زمان تحویل تعهدات از سال 1403 به سال جاری و افزودن حدود 53 هزار دستگاه به تعهدات امسال و تکمیل ظرفیت تولید در سال جاری را دلیل عدم شرکت در مرحله دوم فروش خودرو عنوان کرد. سیستم تخصیص

رئیس سامانه یکپارچه فروش خودرو به تشریح عدم حضور ایران خودرو در طرح دوم تخصیص یکپارچه خودرو پرداخت.
تقدسی رئیس سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: دوم طرح یکپارچه تامین خودرو بر اساس فرآیند نامزدی محصولات خودروسازان داخلی، از امروز چهارشنبه 20/02/1402 و متقاضیان تا پایان روز جمعه مورخ 29/02/1302 فرصت دارند نسبت به ایجاد حساب نمایندگی در بانک های اعلام شده در سامانه اقدام کنند.

در نظر ایران خودرو آمده است: در پی ایجاد شرایط تغییر زمان تحویل خودروهای فروخته شده در سال آینده در سامانه تخصیص خودرو به فابریک، بخش قابل توجهی از متقاضیان از مشتریان ایران خودرو بوده و مجددا انتخاب شده اند. محصولات ایران خودرو از جمله رانا، تارا و آریسان برای تحویل امسال اقدام کرد؛ بر این اساس گروه صنعتی ایران خودرو به منظور پاسخگویی بهتر به مشتریان و انجام تعهدات ایجاد شده در موعد مقرر، فرصت حضور در مرحله دوم فروش تلفیقی را نداشته و ضمن لذت بردن مشتریان از انتخاب این شرکت محصولات و پوزش از عدم ارائه خودرو در مرحله دوم اطمینان داد که با برنامه ریزی انجام شده برای افزایش ظرفیت تولید، محصولات خود را در مراحل بعدی فروش سیستم یکپارچه عرضه خواهد کرد.

وی گفت: گروه خودروسازی سایپا و چند خودروساز دیگر مشمول این طرح هستند. گروه خودروسازی ایران خودرو برای این دوره وجود ندارد.

ماشین

رئیس سامانه یکپارچه فروش خودرو درباره عدم حضور شرکت خودروسازی ایران خودرو گفت: تصمیم شرکت ایران خودرو برای حضور در این سامانه است، چه در این طرح باشد یا خیر؟

تقدسی گفت: در مرحله دوم عرضه خودرو سامانه یکپارچه، خودروسازان محصولات خود را عرضه می کنند و ممکن است اولویت دریافت برخی محصولات پرتقاضا به ۱۴۰۳ موکول شود.

چرا ایران خودرو جای طراحی یکپارچه را رها کرد؟