چراغ‌های حیاط، باغ و چمن‌های Luxury Light را کاوش کنید • تصویر از مجله Life

تامین روشنایی محیط یکی از مسائل مهمی است که در محوطه سازی مورد توجه قرار می گیرد. امروز با کمک نور حیاط نور لازم را به فضاهای سبز و باغ های مختلف بیاورید.

چراغ چمن

  • با بررسی دقیق و هوشمندانه، متوجه خواهید شد چراغ باغ قیمت بسیار پایین تری دارد. بنابراین برای خرید آن نیازی به پرداخت هزینه بیشتر نیست و این عامل تاثیر بسزایی در حفظ بودجه شما خواهد داشت. علاوه بر این، برای یک باغ بزرگ به چراغ های بیشتری نیاز دارید و قطعا کاهش قیمت خرید محصول برای شما اهمیت فوق العاده ای دارد.
  • برای خرید لامپ کارکرده با محصولات متنوع تری مواجه هستید و به همین دلیل به راحتی می توانید مدل مورد نظر را انتخاب کنید. در واقع بسیاری از فروشندگان لامپ های دست دوم را عرضه می کنند و بنابراین دست شما برای انتخاب و مقایسه محصولات مختلف بازتر است.

راه های زیادی برای روشن کردن باغ، پاسیو یا سایر فضای بیرونی وجود دارد. خوشبختانه امکانات مورد نیاز برای حفظ روشنایی فضاهای باز تقریباً بی پایان است، زیرا شرکت های مختلف محصولات متفاوتی را در بازار عرضه می کنند و بنابراین مشتری راحت تر می تواند چراغ چمن یا آتش پارک مورد نظر را تهیه کنید امروزه انتخاب یک چراغ باغی مناسب بسیار حائز اهمیت است و در انتخاب آنها باید به ویژگی های فنی و زیبایی شناختی توجه کرد.

در بیشتر موارد، انواع چراغ های باغچه آنها پلاستیکی یا آهنی هستند. لامپ های آهنی دوام بیشتری دارند، در حالی که پایه های لامپ های پلاستیکی در فضای باز ممکن است چندان بادوام نباشند. با این حال، مدل پلاستیکی ارزان تر است.

  • فاصله بین چراغ های باغ را تعیین کنید

چراغ باغ

  • ارتفاع چراغ های باغ
نور حیاط

در ابتدا ممکن است فکر کنید که خرید یک چراغ باغی جدید بسیار بهتر از خرید یک چراغ جدید است. چراغ باغ آبا یکدیگر. در این میان اگر دو محصول ذکر شده را از دیدگاه های مختلف مقایسه کنید، به مزیت های بزرگ خرید چراغ های باغچه پی خواهید برد. پس بار دیگر با ما همراه باشید تا این دو نور را از جنبه های مختلف مورد بررسی و نقد قرار دهیم:

اگر دقت کنید می بینید که انواع چراغ های باغی دارای ارتفاع های مختلفی هستند و می توانیم نور مناسبی را برای فضای مورد نظر انتخاب کنیم. هر چه ارتفاع لامپ بیشتر باشد، فضای بیشتری را می توانیم روشن کنیم. معمولا برای باغ از چراغ هایی با ارتفاع کمتر از یک و نیم متر استفاده می شود. در عین حال برای روشن نگه داشتن فضای بزرگ باغ از نورهایی از ارتفاع بالاتر استفاده می کنند.

  • مواد چراغ باغ

منبع: لاکچری لایتمجله ازدواج

هنگامی که در مورد نور مورد نظر خود تصمیم گرفتید، باید فواصل نصب منظم را رعایت کنید تا هیچ بخشی از باغ تاریک باقی نماند و کل محوطه روشن شود.

مقایسه انواع چراغ های باغی