پنل اصلی دزدگیر هوشمند مکسرون MX-BA-PAN-01 آراویژن-امن باش

با توجه به تعداد موانع و شدت میدانهای الکترومغناطیسی یا سیگنالهای رادیویی به تدریج کاهش می یابد. فرکانس کاری آن با توجه به دستور سازمان ارتباطات و مقررات رادیویی ۴۱۵ مگا هرتز است که هیچگونه تداخلی با فرکانسهای هم رنج ندارد. در فروشگاه اینترنتی گذر کنترل بهترین مدل های دزدگیر اماکن پر فروش بازار که دارای خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر میباشند , با کمترین قیمت ممکن خدمت شما معرفی میشود. این مجموعه مفتخر به عرضه ی انواع دوربین های امنیتی، سيستم هاي پردازش فيلم و تصوير، ملزومات دوربين، تجهيزات ديد درشب ، سیستم های صوتی و تصویری، پلیسی، ایمنی و امنیتی و… می باشد. ❌❌تفاوت این سیستم امنیتی، باسیستم امنیتی مدل HS1، در تعداد اتصال سنسورها می‌باشد.

پکیج دزدگیر اماکن مکسرون سیمکارتی

پنل اصلی دزدگیر هوشمند مکسرون MX-BA-PAN-01 آراویژن-امن باش

سارقین گاهی قبل از ورود به خانه با آن تماس می‌گیرند تا از نبود ساکنین اطمینان حاصل کنند. در حال حاضر سر و شکل این حفاظ‌ها هم زیباتر شده است و انواع مختلفی از آن به‌فروش می‌رسد. قرار دادن کلید یدکی خانه زیر گلدان هنگام ترک منزل، ممکن است یک فکر خوب به‌ نظر برسد.

همانطور که از اسم مگنت مشخص است این سنسور حالت آهنربایی داشته و از دو قسمت تشکیل شده است. در یک سمت آن برد الکتریکی قرار دارد که سیگنال فعال سازی آلارم را برای دزدگیر ارسال می کند. این قسمت بر روی درب نصب می شود و قسمت دوم مگنت دقیقا روبروی قسمت فرستنده و بر روی چارچوب درب نصب می شود. سنسورهای باسیم برای نصب نیاز به سیم کشی داشته و به دلیل تامین تغذیه سنسور از پنل دزدگیر این سنسورها باتری نداشته و زحمت تعویض باتری را ندارند.

نصب یک دزدگیر منزل خانه مانند دزدگیر و دوربین های امنیتی برای محافظت از خانواده، اموال و خانه شما بسیار مهم است. 10 دلیل اصلی که چرا به سیستم امنیتی خانه نیاز دارید را با جزئیات ببینید.به لطف فناوری پیشرفته، سیستم های دزدگیر منزل برای خانه ها در دسترس هستند. مهم است بدانید که دزدگیر منزل فقط برای تشخیص اینکه آیا شخصی وارد خانه شده است یا خیر نیست.

محتویات داخل بسته سیستم امنیتی :

شناختن افرادی که در محل و همسایگی شما زندگی می‌کنند یکی از مهم‌ترین اقدامات ایمنی است که می‌توانید انجام دهید. شیوه همسایه بانی که در کشور ما مرسوم است، یکی از شیوه‌های رایج جلوگیری از وقوع جرم به ویژه سرقت است که این موضوع در کشور آمریکا تحت عنوان برنامه نظارت بر همسایگان – از سال ۱۹۶۰ شروع شده – راهی بسیار مؤثر در جلوگیری از جرم و سرقت است. در حال حاضر بیش از ۳۰ میلیون نفر در ایالات متحده به این برنامه پیوسته‌اند. مطالعات نشان داده این برنامه راهی مؤثر برای جلوگیری از سرقت و خشونت است. این آمار ممکن است باعث نگرانی بشود اما از طرفی می تواند افراد جامعه را هشیارتر کند تا برای مقابله با این معضل راهکارهایی را بیاندیشند. طبق گفته های دادستان تهران در سال ۱۳۹۵ یک ‌چهارم پرونده‌ ها به اتهام سرقت اختصاص دارد.

معرفی پنل اصلی دزدگیر هوشمند مکسرون

سنسور‌های ‌حرکتی‌ هوشمند وسیله‌ای بسیار کاربردی و مهم در سیستم امنیتی خانه است که در‌صورت مشاهده هر حرکت مشکوکی با دادن پیغام بر روی گوشی شما را با خبر می سایت امن باش کند. این سنسور‌ها می‌توانند به چراغ‌ها، آژیر‌ها، در‌ها و پنجره‌ها و کلید‌های برق متصل شده و در‌صورت فعال شدن هر یک از آن‌ها به ما هشدار می‌دهد. بهتر است قبل از هر چیز یک تعریف کلی از دزدگیرهای هوشمند ارائه دهیم. همان طور که پیشتر نیز اشاره کردیم، دزدگیرهای هوشمند یکی از وسایل محافظتی اماکن و ساختمان­ها هستند که عبور ومرور افراد غیرمجاز را به ساکنین اعلام می­‌کنند. اعلام خطر توسط این محصولات می­تواند به صورت آژیرهای بلند صورت گیرد تا افراد زیادی را آگاه نماید و یا با استفاده از دستگاه تلفن‌کننده بر روی گوشی همراه صاحب ملک نمایش داده شود. همچنین این دستگاه­ها چند رله خروجی آزاد را نیز در اختیار صاحبان آن­ها قرار می­‌دهند تا سیستم گرمایشی و روشنایی مکان موردنظرشان را نیز از راه دور فعال یا غیرفعال نمایید.

  • میتوان به بیانی گفت که این باتری با مصرف دستگاه در حدود 55 وات در زمان 50 دقیقه به شما انرژی می دهد و برای سیستمهای پشتیبانی مصرف مناسبی را داراست.
  • شوک سنسور یک دستگاه کوچک الکترونیکی است که به ضربه حساس بوده و با تشخیص ضربه وارد شده، برای دزدگیر سیگنال ارسال خواهد کرد.
  • پس در صورت قطع سیم تلفن از بیرون ساختمان توسط سارق دیگر تلفن کننده عمل نخواهد کرد.و فقط صدای اژیر در محل وجود خواهد داشت.این تلفن کننده ها امکان فعال و غیر فعال کردن دستگاه از محلی دیگر از طریق تلفن را ندارند.شما میتوانید حدود 20 شماره تلفن به حافظه دستگاه برای تماس در هنگام سرقت را بدهید.
  • ⬅️دزدگیرهای هوشمند یکی از مهمترین و پرکاربردترین محصولات هوشمند سازی ساختمان می باشند.
  • ورود/ثبت نام با رمز عبور ورود با رمز یکبار مصرف کد تایید 4 رقمی ارسال شده به شماره همراه زیر را وارد نمایید.