پس انداز وام تاکسی مستعمل با سود 8 درصد و اقساط 60 ماهه • مجله ازدواج

همچنین ارزش اسقاط خودروی فرسوده را اعلام می کند: در حالی که طرح نوسازی ناوگان کلید در دست است و در صورت ثبت نام متقاضیان و واریز وجه؛ طبق قراردادی که با خودروساز امضا شده است، آنها تقریباً سه ماه دیگر خودروی جایگزین خود را دریافت خواهند کرد. .

وام تاکسی مستعمل

رهبری خاطرنشان کرد: توافقی با صندوق کارآفرینی امید انجام شده که بر اساس آن پس از تکمیل مراحل اداری و تامین منابع مالی، اطلاعات لازم برای ثبت نام و بهره مندی از تسهیلات مذکور در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه در این طرح شهرداری تهران از منابع داخلی خود تسهیلاتی را برای نوسازی تاکسی های فرسوده با کمک صندوق کارآفرینی امید در نظر گرفت، ادامه داد: بر این اساس:

  • 150 میلیون تومان وام
  • با نرخ سود 8 درصد
  • 60 پرداخت ماهانه
  • با سه ماه نفس کشیدن

به گزارش تصویر زندگی به نقل از ایسنا، امین رهبر درباره اعطای تسهیلات جدید برای نوسازی تاکسی های فرسوده گفت: نوسازی ناوگان تاکسی های فرسوده از هشتم خردادماه از سوی نماینده سازمان اعلام شده است. سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و در این طرح خودروی «سمندسرن پلاس» با قیمت 362 میلیون تومان عرضه می شود.

جزئیات وام برای نوسازی تاکسی مستعمل

مدیر نوسازی ناوگان سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه تاکسی های سال 1398 و سال های قبل از آن می توانند از این تسهیلات استفاده کنند، افزود: طبق آیین نامه ماده 8 قانون هوای پاک، تمدید تاکسی ها براساس سن و سال نیست. تاکسی و تاکسی کسانی که در کنترل فنی موفق نباشند مشمول نوسازی می شوند.

مدیر نوسازی ناوگان سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران جزئیات ارائه تسهیلات نوسازی تاکسی های فرسوده را تشریح کرد.

برای نوسازی تاکسی ها در نظر گرفته شده است.

این مدیر درباره نرخ نوسازی تاکسی های فرسوده نیز بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون 988 پرونده نوسازی ارائه شده که از این تعداد 523 خودرو تحویل داده شده و مابقی خودروها تا نیمه تیرماه تحویل می شود. طبق برنامه اعلام شده از سوی خودروساز. اما مراقب باشید این خودروها به صورت نقدی و بدون هیچ گونه تسهیلاتی از سوی رانندگان خریداری شده اند و به زودی امکانات نوسازی در اختیار رانندگان قرار می گیرد.مجله ازدواج