پرده برقی ویستا افرند قیمت خرید اینترنتی پرده برقی موتوردار،هوشمند،ریل برقی بالارو،کنار رو-خانه هوشمند آکو

باز و بسته شدن پرده ها با کنترل از راه دور با کمترین صدا همراه است. علاوه بر اینها، برای دکوراسیون هایی که در آن پرده پشت مبلمان یا یک وسیله سنگین دیگر قرار می گیرد، باز و بسته کردن آن برای ساکنین کمی دشوار است اما با پرده برقی این کار بدون دردسر ممکن می شود. برخی از انواع دستگاه های موتور پرده اتوماتیک، برقی هستند اما انتخاب آن ها به این بستگی دارد که تا چه اندازه پریز برق به پنجره و جایی که پرده را نصب می کنید نزدیک باشد.

انواع پرده برقی

تنها کاری که نیاز است تا انجام شود نصب یک موتور برقی است تا توسط آن پرده خود را برقی نمایید. کارشناسان موجود در این فروشگاه قادرند تا به راحتی نصب این پرده ها را برای شما انجام دهند پس هیچ مشکلی از این بابت برای شما وجود نخواهد داشت. اگر پنجره های شما دارای زاویه‌ای خاص باشند و یا این که فرم مخصوصی داشته باشند می‌توان میله‌های آن را به گونه‌ای تنظیم کرد که شما بتوانید پرده خود را نصب نمایید. پرده برقی را می‌توان در تمامی مکان‌ها و محیط‌ها استفاده کرد. یعنی این‌ که فرقی ندارد شما قصد تهیه و خرید پرده برای محیط کار یا منزل خود را دارید، در هر صورت می‌توان از پرده برقی استفاده کرد و کار باز و بسته کردن، و کنترل نور محیط را با استفاده از موتور برق پرده برقی انجام داد.

شما میتوانید هر شکل از پرده با هر نوع پارچه ای را به این موتور پرده ها متصل نمایید. همچنین با اتصال این سیستم به انواع سنسورهای هوشمند از قابلیت های بینظیر سناریو و اتوماسیون در خانه هوشمند استفاده نمایید. از آنجایی‌ که پرده‌های برقی نسبت به پرده‌های ساده، مدرن‌تر هستند و جزء دسته پرده‌های جدید محسوب می‌شوند، قیمت آن‌ها نسبت‌ به پرده‌های ساده که باید با دست آن‌ها را باز و بسته کنید، گران‌تر است.

یکی از مهمترین موارد و مزایای مثبت پرده برقی که در مطالب بالا هم اشاره بسیاری به آن کردیم، راحتی کاربران و مخاطبان می‌باشد. با استفاده از پرده‌های برقی، دیگر نیازی نیست که شما خودتان پرده‌ها را تنظیم کنید. همچنین طرح و مدل انتخابی پرده‌های برقی، نسبت به سلیقه هر فردی متفاوت است. البته توجه داشته باشید که طرح و اندازه پرده‌ها تاثیر بسیاری بر روی قیمت نیز دارند. فروشگاه اینترنتی پرده برقی متین به منظور معرفی، فروش و ارائه خدمات نصب انواعمحصولات پرده برقیو تسهیل روند سفارش و خرید پرده های اتوماتیک ایجاد شده است. در ادامه انواع پرده های برقی و متعلقات آنها را به شما مشتریان گرامی معرفی مینماییم.

اصولاً پرده برقی می تواند یک جلوه لوکس و مجللی را به یک خانه بدهد. خصوصاً در زمانی که قصد فروش منزل خود را دارید و می خواهید که این آپشن یا امتیاز در پرده های برقی خانه باقی بماند. اگرچه چندان نمی تواند بر ارزش مالی یک خانه بیفزاید اما این ذهنیت را در مخاطب شما ایجاد می کند که این خانه دارای اهمیت بالا و از همه مهمتر ارزش مضاعف می باشد. بنابراین می‌تواند تاثیر مثبتی بر فروش خانه شما داشته باشد البته اگر قصد باز کردن پرده های برقی را بعد از نقل مکان خود نداشته باشید و ترجیح دهید که این امتیاز ارزنده بر روی خانه، ماندگار برای میزبان جدید بماند. از طرفی این ویژگی پرده برقی بدان معنا نیست که آنها منحصراً در خانه های لوکس که در شمال شهر واقع شده اند قابلیت استفاده دارند. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، منازل نیز به سمت مکانیزه شدن پیش می روند.

  • پرده کرکره از تعدادی تخته چوبی یا هر جنس دیگری ساخته‌ می‌شود که این تخته‌ها به صورت عمودی یا افقی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند.
  • ارزان دُر با به ‌کارگیری از بهترین متریال ها یکی از برند های معروف برای عرضه موتور پرده برقی است .
  • از پرده های قدیمی تا جدید ترین پرده ها همیشه داشتن جدید ترین مدل پرده سال ، یکی از دغدغه های خانوم های با سلیقه محسوب می شود که به…

پیشنهاد میکنیم تعمیر کردن پرده برقی خود را به یک متخصص بسپارید، چرا که این کار نیازمند دانش کافی در زمینه ی انواع پرده برقی می باشد. هنگام انتخاب پرده برقی باید مطمئن شوید که موتور مورد استفاده بی صدا کار می کند و برق زیادی مصرف نمی کند. فراموش نکنید که مدت زمان گارانتی سیستم را نیز در نظر بگیرید. قابلیت ریموت کنترل که از الزامات اساسی پرده برقی است نیز باید مورد بررسی قرار گیرد تا مصرف کننده ها هنگام استفاده از آن مشکلی نداشته باشند.

پرده برقی هوشمند را می توانید از سایت شرکت هوشمند سازی جهان اسمارت خرید کنید

پرده برقی ویستا افرند قیمت خرید اینترنتی پرده برقی موتوردار،هوشمند،ریل برقی بالارو،کنار رو-خانه هوشمند آکو