پرداخت وام 20 میلیونی مستمری بگیران تامین اجتماعی آغاز شد • مجله زاداب زهدان

پرداخت وام 20 میلیونی مستمری بگیران تامین اجتماعی

مدیرعامل تامین اجتماعی کشور از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به 40 هزار مستمری بگیر کشور خبر داد و گفت: این طرح از روز شنبه در سراسر کشور اجرا می شود.

موسوی با تاکید بر رفع موانع بر سر راه تولید و اشتغال گفت: تامین اجتماعی بر تسهیل پرداخت اقساط معوقات بیمه کارفرمایان تاکید دارد.

مدیر عامل تامین اجتماعی پرداخت تسهیلات وام تامین اجتماعی وی از 40 هزار مستمری بگیر کشور خبر داد و گفت: این طرح از روز شنبه در سراسر کشور اجرا می شود و مبلغ آن از 12 میلیون تومان به 20 میلیون تومان افزایش یافته است.مجله ازدواج مدیرکل تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه مناطق محروم و کم برخوردار اولویت خدمات این سازمان است، گفت: گیلان یکی از محورها و مناطق اصلی توسعه خدمات درمانی تامین اجتماعی است.

گزارش اخبار تامین اجتماعیمیرهاشم موسوی در گفتگو با مهر از اختصاص 11500 میلیارد تومان به حوزه بهداشت و درمان خبر داد و افزود: این اعتبار در قالب 200 طرح با محوریت بهداشت و درمان در کشور اجرا می شود.

وی از راه اندازی درمانگاه منجیل تا سه ماه آینده خبر داد و افزود: ترخیص سفر به گیلان طبقه بندی، پیگیری و اجرا می شود.

مدیرعامل تامین اجتماعی بر لزوم فعال سازی ظرفیت های اقتصادی و ایجاد اشتغال در صنایع مرتبط با این سازمان در گیلان تاکید کرد و افزود: ستادی برای حل مشکلات صنایع مرتبط با تامین اجتماعی در گیلان با تفویض اختیار به یکی از این سازمان ها تشکیل شده است. معاونین این سازمان

وی از تخفیف 50 تا 100 درصدی جرایم بیمه ای واحدهای تولیدی خبر داد و افزود: این طرح های حمایتی در راستای فعال سازی و توسعه تولید و اشتغال انجام می شود.

موسوی با اشاره به سفر دو روزه خود به گیلان افزود: بررسی و پایش میدانی مشکلات، خلأها و چالش های استان گیلان در حوزه درمان و سایر خدمات در حال انجام است.