پرداخت عوارض بزرگراه و حل و فصل تخلفات مربوط به خودرو. سریع و آنلاین! • تصویر مجله زندگی

اگر این روند را دوست دارید درخواست بد این کار را از طریق وب سایت انجام دهید، بهتر است به وب سایت رسمی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا مراجعه کنید. در داخل سایت با کلیک بر روی استعلام میزان تخلفات رانندگی کلیه اطلاعات در اختیار شما قرار می گیرد. البته برای این کار باید اطلاعات روی کارت خودرو را به صورت دقیق وارد کنید.

در صورت استفاده از کد *110# می توانید به راحتی میزان جریمه را مشاهده کرده و از این طریق شروع به پرداخت کنید. وقتی این کد را وارد می کنید، پیامی نمایش داده می شود که از شما می خواهد دستورالعمل ها را دنبال کنید. در نهایت پس از ورود به گزینه مناسب، مبلغ جریمه برای شما مشخص می شود. ضمناً در این روش یک مسیر پرداخت نیز در نظر گرفته می شود.

4. با تماس تلفنی تخلف دریافت کنید

اگر فاکتور امنیت پرداخت برای شما مهم است، مطمئناً روش پرداخت آنلاین می تواند برای شما بسیار مفید باشد. درگاه های پرداخت قرار داده شده در سایت ها و اپلیکیشن ها توسط بانک صادر می شود. بنابراین، هنگامی که پرداخت را از طریق این درگاه ها انجام می دهید، همه چیز امن و سریع است. در واقع تمامی پروتکل های امنیتی بانک در این حالت فعال می شوند تا فرآیند انتقال به راحتی انجام شود. در چنین شرایطی پرداخت هزینه خودرو و عوارض در اسرع وقت انجام خواهد شد.

مشاوره و پرداخت عوارض بزرگراه

مشاوره و پرداخت عوارض اتوبان و حل و فصل اختلافات با اپلیکیشن تاپ

اگر می خواهید از میزان تخلف خود به صورت پیامکی مطلع شوید باید کد 17 رقمی VIN را به شماره 1101202020 ارسال کنید و پس از آن پیام جدیدی دریافت خواهید کرد که در آن مبلغ تخلف با شناسه پرداخت درج می شود. البته در این مورد عوارض بزرگراه بازنمایی نمی شود. بنابراین بهتر است از روش دیگری برای پرداخت آن استفاده کنید.

2. دریافت خلافی خودرو در سایت پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا

در حال حاضر بهترین راه برای اطلاع و پرداخت عوارض بزرگراهی و تخلفات خودرو استفاده است سوپراپ برتر شرق. این برنامه در واقع یک اپلیکیشن مالی است که به شما امکان دریافت خدمات مالی را می دهد. در ضمن گزینه پرداخت نیز توسط این اپلیکیشن ارائه شده است. هنگامی که برای اولین بار یک پرداخت نادرست از این طریق انجام می دهید، شماره پلاک در برنامه ذخیره می شود.

عوارض بزرگراه و جریمه وسایل نقلیه باید در زمان مقرر به طور کامل پرداخت شود. بنابراین، پیدا کردن بهترین راه برای پرداخت بدهی خودرو بسیار مهم است. خوشبختانه با وجود اینترنت امکان پرداخت سریع و آنلاین وجود دارد عوارض بزرگراه برای افراد در نظر گرفته شده است. از آنجایی که هرگونه تاخیر در پرداخت منجر به جریمه می شود، پرداخت باید به موقع انجام شود. وجود روش های متنوع و سریع تاخیر شما را به حداقل می رساند.

بنابراین، برای پرداخت های بعدی خود نیازی به وارد کردن مجدد آن ندارید. البته نباید فراموش کنیم که Top Super Application امکانات دیگری مانند خرید اینترنتی، شارژ، بلیط و سرمایه گذاری را در اختیار شما قرار داده است. ۷۳ سرویس مختلف، اپلیکیشن تاپ را به یکی از محبوب ترین پلتفرم های پرداخت در ایران تبدیل کرده است.مجله ازدواج

امروزه روش های آنلاین زیادی وجود دارد که می توان از آنها برای اطلاع از عوارض و تخلفات بزرگراهی استفاده کرد. به عنوان مثال: سایت بانک ملی امکان پرداخت را در این قسمت فراهم کرده است. برنامه های پرداخت نیز باید استفاده شود. زیرا فرآیند پرداخت از طریق درگاه بانکی معتبر انجام می شود. علاوه بر این، استعلام آنلاین بسیار سریع است و در کمترین زمان ممکن این کار را انجام خواهید داد.

مزایای پرداخت آنلاین عوارض و جریمه

راه های مختلفی برای اطلاع از خودرو و پرداخت هزینه وجود دارد. در نتیجه هرکس بسته به شرایط خود بهترین روش را انتخاب می کند. اگر از کاربران همیشگی اینترنت هستید، بدون شک استفاده از اپلیکیشن های پرداخت بسیار راحت خواهد بود. در ادامه تعدادی از بهترین روش ها را معرفی می کنیم.

1. دریافت خطا با سامانه پیامکی

استقبال اشتباه از خودرو

3. درخواست اطلاعات با کد USSD

با توجه به اینکه برخی از افراد امکان استفاده از اینترنت را ندارند برای استعلام خلافی خودرو تماس تلفنی برقرار می کنند. برای این کار می توانید با شماره 8828888 تماس بگیرید. پس از آن باید کد VIN را وارد کنید. پس از انجام این مرحله مبلغ جریمه خودرو به شما گفته می شود. البته این روش شامل عوارض بزرگراه نخواهد بود.

5. درخواست و پرداخت آنلاین خلافی خودرو

پرداخت آنلاین عوارض خودرو و اتوبان مزایای بسیاری خواهد داشت. بدون شک مهمترین مزیت این روش سادگی آن است. در واقع، شما می توانید پرداخت را از طریق کارت اعتباری و رمز عبور پویا آن با چند کلیک ساده انجام دهید. این زمانی است که روش های قدیمی مانند استفاده از دستگاه خودپرداز بیشتر طول می کشد. در گذشته بررسی میزان تخلف دردسر زیادی داشت و باید به پلیس +10 مراجعه می کردید. اما در روش آنلاین می توانید پرداخت خود را در هر جایی انجام دهید.

امنیت پرداخت آنلاین عوارض و خلافی خودرو

پرداخت آنلاین بدهی خودرو

ادعاها و روش های پرداخت برای تخلفات و هزینه ها