پاداش پایان خدمت به بازنشستگان وزارت علوم پرداخت می شود

خطیبی با اعلام این خبر مبنی بر پرداخت حق پایان خدمت تمامی 1401 بازنشستگان آموزش عالی طی ماه های آینده، گفت: با پیگیری ها و توافقات انجام شده با سازمان برنامه و بودجه کشور، مقرر شد علاوه بر تسویه پاداش خروج 1401 بازنشستگان آموزش عالی، در خصوص تسویه پاداش بازنشستگان سه ماهه اول سال 1402 نیز اقدامات لازم انجام شود.

وی یادآور شد: آخرین فرصت تکمیل مدارک و بارگذاری اطلاعات در سامانه پاداش پایان خدمت اواسط مرداد ماه سال جاری است و زمان دقیق فعال سازی سامانه پاداش پایان خدمت نیز پس از آن اطلاع رسانی خواهد شد. توافق نهایی با سازمان برنامه و بودجه کشور. لذا از کلیه دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری تقاضا داریم مدارک را با سرعت و دقت بیشتری تکمیل و ارسال نمایند تا در اسرع وقت شاهد تسویه کامل پاداش پایان خدمت در سال جاری باشیم.

خطیبی ادامه داد: با توجه به گزارش های دریافتی از سامانه پاداش پایان خدمت و تجربیات سال های گذشته حدود 700 پرونده دیگر در آینده تکمیل می شود که اعتباری بالغ بر 1900 میلیارد ریال نیاز دارد.

مهلت تکمیل مدارک و بارگذاری اطلاعات در سامانه پاداش پایان خدمت

پاداش پایان خدمت بازنشستگان وزارت علوم
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: با پیگیری ها و توافقات انجام شده با سازمان برنامه و بودجه کشور، مقرر شد علاوه بر تسویه حساب حق بیمه پایان خدمت بازنشستگان آموزش عالی در سال 1401 در ماه های آینده در رابطه با تسویه حق بیمه بازنشستگان اقدامات لازم در سه ماهه اول سال 1402 انجام شود.
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، علی خطیبی، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درباره ارسال فهرست بازنشستگان آموزش عالی به برنامه کشوری گفت: سازمان بودجه: با توجه به مجموع افرادی که اعتبار مدارک تحصیلی آنها تا پایان شهریور ماه در سامانه بارگذاری شده است، برای پرداخت پاداش پایان خدمت بیش از 2300 فارغ التحصیل بازنشسته آموزش عالی در مجموع به مبلغ 7800 میلیارد ریال نیاز داریم. .

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم افزود: در پی درخواست سازمان برنامه و بودجه کشور، این معاونت اطلاعاتی را از تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری جمع آوری کرده است و در این خصوص بر این اساس، گزارش پرونده بیش از 1660 نفر از بازنشستگان تکمیل و برای تسویه آن به اعتباری حدود 5900 میلیارد ریال گزارش شد.

این مقام مسئول در پایان از همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور در مراحل مختلف فرآیند پاداش پایان خدمت به ویژه تخصیص و پرداخت اعتبارات قدردانی کرد.مجله ازدواج وی در آستانه روز خانواده و تکریم بازنشستگان بر لزوم تکریم در همه حال بازنشستگان تاکید کرد و گفت: تجلیل از مقام و منزلت آن عزیزان صرفاً در یک روز از سال یا در مناسبت های خاص نیست، بلکه به همه است. ما مسئولین باید همواره مراقب حفظ شان و منزلت آنان باشیم که عمر خود را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی صرف کرده اند.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم همچنین بر لزوم توجه روسای دانشگاه ها به رفاه و معیشت بازنشستگان تاکید کرد و گفت: برای آسایش و آرامش این عزیزان نباید از هیچ تلاشی دریغ کرد. آنهایی که