ویژگی های یک دفتر کار مدرن چیست؟ • تصویر مجله زندگی

دفتر مدرن

رنگ بندی رومیزی خاص و متفاوت

از طرفی ابعاد دسکتاپ تا حد مطلوبی کاهش یافته است. بهره گیری از این قابلیت به میزهای مدرن این قابلیت را داده است که در تنظیمات کوچک و قابل حمل نیز مورد استفاده قرار گیرند. به همین دلیل است که طراحان ترجیح می دهند مبلمان اداری و میز مدرن را در دکوراسیون فضاهای اداری کوچک انتخاب کنند. علاوه بر این، اکثر مدیرانی که به یک میز ساده و در عین حال شیک علاقه دارند، دفتر بخر آنها سبک های مدرن را به سایر سبک های محبوب ترجیح می دهند.

در سطح میزهای مدرن هیچ مانع محدود کننده ای وجود ندارد. زیرا اصولا از تزئینات مجزا در ساختار این میزها استفاده نشده است. ساختار یکپارچه میز مدرن امکان دسترسی به نقاط مختلف میز را فراهم می کند. با استفاده از این میزها، کارمندان می توانند به راحتی به تجهیزات اداری مانند تلفن، فایل ها و آرشیو دسترسی داشته باشند.

دوام و دوام دفتر

دفتر مدرن

در گذشته از میزهای کلاسیک با نقش برجسته رومی در ادارات دولتی استفاده می شد. میزهای چوبی که طرح های منبت کاری داشتند و فضای زیادی را اشغال می کردند. در کنار ظاهر میزهای مدرن، کارکرد مبلمان کلاسیک به میزهای سلطنتی و کلاسیک محدود می شد.

برخی از طراحان از ترکیب متعادل این مواد در ساخت میزهای مدرن با پایه یا دسته فلزی استفاده می کنند. این کار شکل و جلوه خاصی به میز می دهد و از سادگی آن می کاهد.

آخرین کلمه

دفتر مدرن

ظاهری ساده، شیک و زیبا میز کار

این ظرافت و زیبایی ناشی از هوش زیاد و خلاقیت منحصر به فرد طراحان است. با نگاهی به میزهای مدرن متوجه خواهید شد که همه عناصر به خوبی با یکدیگر قرار گرفته و ترکیب شده اند. ظرافت بی نظیر میزهای اداری مدرن جلوه ای ظریف و جذاب به آن بخشیده است.

سبک مدرن علاقه زیادی به شفافیت و سادگی دارد و از تزئینات دوتایی متنفر است. به همین دلیل است که از مواد رویه یا پایه به شکل خالص در میزهای مدرن استفاده می شود. همچنین خبری از نقش برجسته و تزئینات اضافی نیست. مصالح رایج در این سبک عبارتند از چوب خالص، فلز، شیشه و مصنوعات سبک.

برخلاف سبک کلاسیک، در سبک مدرن محدودیتی برای انتخاب وجود ندارد. سبک مدرن از تناژ رنگ های روشن، خنثی یا شیک پشتیبانی می کند. معمولا میزهایی به سبک مدرن در رنگ های خاکستری، سفید، لبنی یا پاستلی ساخته می شوند.

میز تحریر مدرن یکی از محبوب ترین انواع میز تحریر است که به دلیل ویژگی های بسیار مهم و کاربردی خود شناخته شده است. این میزها بهترین عملکرد خود را در ترکیب با دکوراسیون مدرن و صندلی های خلاقانه نشان می دهند. میزهای مدرن معمولا قیمت مناسبی دارند.

مشخصات اداری مدرن

قاعدتا مبلمان اداری مدرن اعم از میز و صندلی از ظرافت خاصی در طراحی و اجرای خود برخوردار هستند. در ساختار میزهای مدرن اجزای مختلفی از جمله رویه، پایه و دستگیره در اندازه های خالص و ظریف اجرا شده است. به گونه ای که هیچ عنصر حجیم و نامتعارفی نمایان نباشد.

شکل میزهای مدرن به دور از اشکال معمولی است که در ذهن عموم مردم نقش می بندد. به لطف فناوری های جدید، شکل و فرم این دسته از میزها خاص و متمایز است. بسته به سلیقه طراحان، شکل میزها نیز متفاوت خواهد بود. می توانید انواع میزهای مدرن را در اشکال منحنی، زوایای تیز یا ترکیب متعادل آنها مشاهده کنید.

میزهای مدرن به سرعت مورد توجه طراحان و مدیران داخلی قرار گرفت و جایگاه ویژه ای پیدا کرد. این نوع میزها با پیشرفت تکنولوژی همگام شده اند و به تدریج شکل و ظاهر خاصی پیدا کرده اند. امروزه میزهای مدرن یکی از پرطرفدارترین انواع میز هستند. برای تمایز و خرید یک میز تحریر مدرن در میان طیف گسترده میزها، لازم است با مشخصات آنها آشنا شوید. اساسا دسکتاپ های مدرن به چند ویژگی معروف هستند.

فرم و شکل خاص میز

از آنجایی که میزهای مدرن از جدیدترین و به روزترین میزهای اداری هستند، استانداردهای ارگونومیک در تولید آنها به خوبی رعایت شده است. به طور کلی میزهای مدرن دارای ابعاد استاندارد و دارای طول، عرض و ارتفاع مناسب می باشند. در بیشتر موارد این میزها به امکاناتی مانند تنظیم ارتفاع نیز مجهز هستند.

مواد رومیزی سبک و شفاف

مبلمان اداری مدرن با بهره گیری از این ویژگی، امکان گسترش محیط را دارد. گاهی اوقات این رنگ ها بر اساس تقاضای مشتری انتخاب می شوند یا از زنگ های سازمانی پالت رنگی فریاد و هیجان انگیز الگوبرداری می شوند.

دفتر مجهز به استانداردهای ارگونومیک

میز تحریر مدرن یکی از بهترین، با کیفیت ترین و در عین حال یکی از زیباترین انواع میز تحریر است. با انتخاب و خرید این دسته از میزها دست شما برای انتخاب رنگ، نوع جنس و همچنین شکل کلی میز کاملا باز خواهد بود. می توانید بهترین و مناسب ترین میز را با توجه به دکوراسیون اداری خود خریداری کنید.مجله ازدواج

با بررسی قیمت میزهای تحریر در بازار متوجه می شوید که اکثر میزهای مدرن قیمت کمتری نسبت به میزهای معمولی دارند. البته این بدان معنا نیست که میزهای مدرن ارزان ترین میزهای موجود در بازار هستند. قیمت این نوع میز نیز مانند سایر محصولات با توجه به نوع متریال و تکنولوژی استفاده شده تعیین می شود. به همین دلیل است که گاهی قیمت یک میز مدرن با کیفیت و ارگونومیک از میزهای کلاسیک غیر استاندارد بیشتر می شود.

یکی دیگر از ویژگی های دفاتر مدرن دوام آنهاست. از آنجایی که در ساخت میزهای مدرن از مواد محکمی مانند فلز و چوب استفاده می شود، مقاومت آن ها در برابر آسیب های محیطی تضمین شده است. از طرفی در ساختار این میزها تزئینات اضافی و مجزا به چشم نمی خورد. بنابراین، هیچ خطری برای پاره شدن عناصر متصل یا آسیب رساندن به میز مدرن وجود ندارد.

دفتر با قیمت مناسب

دفتر مدرن

دسترسی آسان به نقاط مختلف دفتر