وریا غفوری از فوتبال خداحافظی کرد؟ • تصویر مجله زندگی

فعالیت حرفه ای وریا غفوری از تیم پاس همدان آغاز شد و پس از سه فصل به تیم شهرداری تبریز منتقل شد. این بازیکن بعد از نفت تهران به استقلال و سپس سپاهان پیوست و شش فصل در این تیم حضور داشت.

این مدافع باتجربه سابقه بازی با پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را نیز دارد. وریا غفوری دعوت شده به تیم ملی با مدیریت کارلوس کی روش 28 بازی ملی انجام داد. با وجود اینکه دو بار در جام ملت ها (2015 و 2017) بازی کرد، اما در لیست سفرهای تیم ملی برای جام جهانی 2018 و 2022 قرار نگرفت.

این بازیکن در فصل گذشته با تیم استقلال بدون شکست به عنوان قهرمانی لیگ دسته اول دست یافت و در فینال جام حذفی مقابل نساجی مازندران شکست خورد.

تکذیب شایعه خداحافظی؛ ورا می خواهد ادامه دهد

وریا غفوری پس از پایان همکاری با باشگاه فولاد در نقل و انتقالات زمستانی در 35 سالگی کفش های خود را آویخت.

وریا غفوری تابستان امسال پس از جدایی از استقلال که در نقل و انتقالات زمستانی به پایان رسید به تیم فولاد پیوسته بود و در آستانه 36 سالگی تصمیم گرفت به حرفه حرفه ای خود پایان دهد.مجله ازدواج

کاپیتان سابق باشگاه استقلال تهران از دنیای حرفه ای فوتبال خداحافظی کرد. غفوری در تابستان از استقلال به تیم فولاد پیوسته بود که در نقل و انتقالات زمستانی به پایان رسید و تصمیم گرفت در 36 سالگی به کار خود پایان دهد.

امشب خبر خداحافظی واریا غفوری از فوتبال منتشر شد اما کاپیتان سابق استقلال این خبر را تکذیب کرد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در ساعات اخیر شایعات ضد و نقیضی مبنی بر خداحافظی واریا غفوری در فضای مجازی منتشر شده و اخبار غیررسمی از پایان دوران فوتبالی کاپیتان سابق استقلال در 35 سالگی حکایت دارد. شایعه خداحافظی غفوری از دنیای فوتبال به سرعت در فضای مجازی منتشر شد اما کاپیتان سابق استقلال در گفتگوی کوتاهی با سایت فوتبالی 360 این خبر را تکذیب کرد.غفوری در پایان نیم فصل از تیم فولاد خوزستان کنار رفت. و در مهلت نقل و انتقالات زمستانی با تیم جدیدی قرارداد نبست.