وام مسکن روستایی ۱۰۰ میلیون تومانی در سال 1401 • مجله تصویر زندگی

به گزارش ایسنا، مدیرکل بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: در سال جاری متقاضیان روستایی و شهرهای با جمعیتی کمتر از ۲۵ هزار نفر می‌توانند از تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی بهره‌مند شوند، اما با قول‌هایی که در شورای عالی مسکن داده شده است، انتظار داریم مبلغ وام مسکن روستایی به ۲۰۰ میلیون تومان ارتقا یابد.منبع

غلامحسین خانی، امروز (جمعه، ۲۸ مرداد) در جمع اصحاب رسانه، اظهار کرد: افرادی که در گلشهر اقدام به ساخت و ساز خانه‌های مسکونی کردند برای اخذ سند به بنیاد مسکن مراجعه کنند. همچنین بخشی از زمین‌ها در گلشهر بر اساس بخشنامه‌هایی که بنیاد مسکن دارد باید به مردم واگذار شود که قرار شد با امور مربوط به زمین در دفتر مرکزی در تهران مکاتبه‌ای داشته باشیم تا در این واگذاری مردم از خدمات بهتری در راستای اخذ اسناد مالکیت خود بهره‌مند شوند که نتیجه این مکاتبه نهایتا تا یک ماه آینده به فرماندار گلپایگان اطلاع داده می‌شود.

مدیرکل بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: در سال جاری متقاضیان روستایی و شهرهای با جمعیتی کمتر از ۲۵ هزار نفر, می‌توانند از تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی بهره مند شوند.

وام مسکن روستایی ۱۰۰ میلیون تومانی

وی با بیان اینکه در استان اصفهان سالانه حدود ۱۰ هزار واحد مسکونی از تسهیلات خاص بهره مند می‌شوند، ادامه داد: بنیاد مسکن در روستاها از طریق اعتبارات تملک دارایی، استانی، ملی و… طرح‌های هادی را اجرا می‌کند. همچنین از سال ۸۴ تاکنون برای مساکن روستایی تسهیلات ارزان قیمتی را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهیم.