وام اربعین چه زمانی پرداخت می شود؟ • تصویر مجله زندگی

مدیر کل برنامه ریزی و پذیرش و اعزام زائران سازمان حج و زیارت گفت: نتیجه این بررسی به زودی اعلام می شود و واجدین شرایط از سوی وزارت اقتصاد اعلام می شود. یعنی اگر سرپرست خانواده باشند و از مرزهای زمینی خارج شده باشند این تسهیلات را دریافت می کنند که مبلغ آن بسته به تعداد نفرات سه تا پنج میلیون تومان است.

وام اربعین

آخرین وضعیت پرداخت وام سماح سماح اربعین

همچنین سازمان تامین اجتماعی از بازپرداخت وام اربعین بازنشستگان تامین اجتماعی آغاز شد وی دیروز مبلغ این وام را 12 میلیون و برای 20 هزار بازنشسته این سازمان پرداخت می کند.مجله ازدواج

وی افزود: با پیگیری های سازمان حج و زیارت که مسئولیت کمیته ثبت نام زائران در ستاد اربعین را برعهده داشت، وزارت اقتصاد و دارایی با همکاری سازمان هدفمندسازی کمک های بلاعوض و پلیس گذرنامه هم اکنون در حال بررسی هستند. اطلاعات متقاضی. امکانات اربعین پس از این مرحله اسامی تایید شده به بانک عامل اعلام می شود و بانک از طریق پیامک برای شرکت کنندگان ارسال می کند. دریافت وام اربعین برو خبر بده

به گزارش تصویر لایف به نقل از ایسنا: مدیر کل برنامه ریزی، پذیرش و اعزام عتبات آخرین وضعیت وام اربعین را تشریح کرد. حمیدرضا محمدی با اشاره به پیگیری بالای زائران در خصوص وام اربعین گفت: اطلاع رسانی از متقاضیان وام اربعین در سامانه سماحبه وزارت اقتصاد و دارایی ارسال شده و در حال بررسی است.

مبلغ این تسهیلات برای سرپرست خانوار سه میلیون تومان، بیمه شده چهار میلیون تومان و همراهان دو نفر یا بیشتر پنج میلیون تومان است.

همچنین این توضیح داده شد، زائرانی که سرپرست خانواده نیستند با موافقت سرپرست خانواده می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.

با توجه به شرایط اعلام شده از سوی وزارت اقتصاد متقاضی دریافت وام اربعین او باید سرپرست خانواده و ذینفع کمک هزینه باشد سامانه سماح حج و تشکیلات زیارتی در اربعین ثبت نام کرد و فقط از مرزهای زمینی تردد کرد.

برای پیدا کردن: اخبار اربعین در 24 ساعت گذشته

وزیر اقتصاد و دارایی در نیمه شهریور 1401 قبل از شروع راهپیمایی اربعین اعلام کرده بود: برای پرداخت وام ویژه اربعین حضور در زمین زائران اربعین، پس از هماهنگی با سازمان برنامه و بودجه، حج تمتع. و زائران، ستاد اربعین، گذرنامه نیروی انتظامی و بانک ها، زائران سرپرست خانوارهایی که یارانه دریافت می کنند، پس از مراجعه برای دریافت این تسهیلات در سامانه حج و زیارت (سماح) در صورت خروج از مرزهای زمینی، مبلغ این تسهیلات به صورت خودکار و بدون پرداخت تسهیلات پرداخت می شود. با مراجعه به بانک، حساب یارانه آنها تامین شده و در اقساط یک ساله از یارانه آنها کسر می شود.