واریز کمک های نقدی به سه دهک اول کمک بلاعوض تا پایان ماه • تصویر از مجله زندگی

به گزارش تسنیم، وی با بیان اینکه وزارت امور اجتماعی آمادگی بیش از 90 درصدی برای اجرای طرح کالابرگ در سطح کشور را دارد، گفت: در حال حاضر حداقل توانسته ایم با فروشگاه ها از جمله فروشگاه های زنجیره ای به توافق برسیم. 48000 مکان در کشور.”

معاون رفاهی و اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وضعیت اجرای طرح فهرست اموال الکترونیکی در کشور را تشریح کرد.
علیرضا عسگریان، معاون رفاهی و اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه درباره آخرین وضعیت اجرایی طراحی بروشورهای الکترونیکی وی گفت: دو سال از آغاز اجرای این طرح می گذرد و طرح مذکور در سه مرحله به صورت آزمایشی انجام شد و طرح سومین پایلوت تقریباً سراسری بود.

عسگریان همچنین گفت: در نظر داریم تا قبل از پایان فصلی که وارد آن می شویم، مرحله جدید صورتحساب الکترونیکی را امسال اجرا کنیم و به احتمال زیاد در آن مرحله به استثنای کمک نقدی برای کمک به سه دهم اول نیز مبالغی باید پرداخت شود.مجله ازدواج کمک نقدی را تا سه دهم اول واریز کنید و کمک هزینه بگیرید

معاون رفاهی و اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه گفت: دولت در نظر دارد با جدیت این طرح را برای کمک به اقشار مختلف به ویژه اقشار محروم و دهک های پایین اجرا کند و در آینده سطح آمادگی ما به 95 خواهد رسید. 99 درصد و اگر دولت اعلام کند آماده اجرای طرح هستیم.