واریز پول ایران خودرو با اولویت تابستان 1402 • تصویر از مجله زندگی

4/905/515/000

سفید، مشکی آبنوس، خاکستری متالیک، نقره ای تیتانیوم، نقره ای متالیک، سبز سر غازی، قرمز متالیک، آبی دریایی، آبی رویال

توضیحات ماشین کد کلاس خودرو قیمت فروش تایید شد رنگ های موجود تاریخ تحویل
تایر اتوماتیک

پرداخت ایران خودرو

واریز تارا اتوماتیک با اولویت تابستان 1402

32301

برای متقاضیانی که در فاز اول فروش یکپارچه خودرو قسمت دوم اولویت تابستان 1402 نوبت دریافت تحویل 90 روزه (فروش فوق العاده) تارا اتوماتیک پس از ارسال پیامک از ایران خودرو می باشد. برای مشتریان امکان واریز پول برای تسویه پرداخت خودرو وجود خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، بر اساس بخشنامه ارائه شده از سوی گروه صنعتی ایران خودرو، این شرکت برای داوطلبانی که در مرحله اول فروش تلفیقی خودرو، در مرحله اول فروش فوق العاده تارا اتوماتیک، در اولویت دوم تابستان 1402 قرار گرفتند پیامک ارسال کرد. و مشتریان می توانند مبلغ 490 میلیون و 551 هزار و 500 ریال با موعد تحویل سه ماهه برای خودرو واریز کنند.

این مهلت واریز وجه از روز دوشنبه هفته جاری (اول خرداد) آغاز شده و تا پنجشنبه آینده (11 خرداد) ادامه خواهد داشت.

متقاضیان باید هزینه خودروی خود را فقط از طریق سامانه ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنید و از ثبت نام در سایت های غیر معتبر با آدرس های مشابه خودداری کنید.

طبق آنچه اعلام شد سند خودرو به مدت یک سال در رهن شرکت خواهد بود، انتقال امتیاز به شخص ثالث و فروش وکالتی خودرو ممنوع است و در این طرح قیمت خودرو بر اساس قیمت در زمان تحویل مشخص شده در قرارداد باشد.

3 ماهمجله ازدواج

لازم به ذکر است اولویت های اعلام شده مجاز به ثبت نام در خودروی منتخب می باشد سامانه یکپارچه ملی فروش خودرو آنها در این دوره هستند و امکان تعویض ماشین وجود ندارد.