وارد سامانه ثبت نام بیکاران و جویندگان کار مشمول مددکاری اجتماعی شوید

وی افزود: این سامانه با هدف از امروز (19 بهمن ماه) آماده ثبت نام از بیکاران مشمول مددکاری اجتماعی است و برای ثبت نام افراد یک خط تلفن همراه کافی است و کسانی که در سامانه ثبت نام می کنند باید بیکار باشند مشمول مددکاری اجتماعی و اطلاعات ثبت نامی متقاضیان با بانک اطلاعات متقاضیان مددکاری اجتماعی

سامانه ثبت نام بیکاران و جویای کار تحت حمایت نهاد اجتماعی با هدف معرفی بیکاران و جویندگان کار تحت حمایت سازمان اجتماعی با کارجویان از امروز 19 بهمن ماه راه اندازی شد.

«محمد حسن صافی» رئیس دبیرخانه اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی کشور وی با اعلام این خبر گفت: با توجه به دستور ویژه رئیس جمهور در گرامیداشت روز جهانی معلولان مبنی بر ارائه فهرستی از بیکاران تحت پوشش مددکاری اجتماعی به منظور اولویت بندی اشتغال آنان؛ بدنه اجتماعی با همت کانون انجمن های تخصصی کارفرمایان آموزشکده های فنی و حرفه ای آزاد سامانه ای با عنوان «سامانه ثبت نام بیکاران و جویندگان کار تحت پوشش مددکاری اجتماعی» راه اندازی کرده است.

آدرس سامانه ثبت نام بیکاران و جویندگان کار تحت پوشش مددکاری اجتماعی

صافی گفت: در مرحله بعد افرادی که اطلاعات آنها در سامانه ثبت شده است به دو گروه دارای مدرک دانشگاهی و دارای مدرک فنی و حرفه ای تقسیم می شوند. این دو گروه برای ۴ مدل استخدام دولتی (۳ درصد استخدام)، خصوصی، کارفرمایی و خوداشتغالی معرفی خواهند شد.مجله ازدواج

به گزارش گروه آسیب های اجتماعی خبرگزاری فارس، سامانه ثبت نام بیکاران و جویای کار تحت پوشش سازمان اجتماعی با هدف معرفی بیکاران و جویندگان کار تحت پوشش سازمان اجتماعی در بازار کار راه اندازی شد. . نامزدهای.