همه چیز در مورد تزریق ژل لب کلینیک زیبای دکتر ترانه امامی

قبل از درمان از داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی خودداری کنید زیرا این موارد می تواند خطر خونریزی و کبودی شما را کمی افزایش دهد. مواد موجود در این گروه عبارتند از ناپروکسن ، ایبوپروفن و آسپرین. برخی مکمل ها می توانند اثر مشابهی با داروهای ذکر شده در بالا داشته باشند. اگر روغن ماهی یا ویتامین ای مصرف می کنید، پزشک توصیه می کند مصرف این مواد را برای چند روز قبل از درمان نیز متوقف کنید.

در این مدت از خوردن و آشامیدن خودداری کنید تا بی حسی از بین برود. پس از تزریق ژل لب به تکنیک عروسکی چهره شما دقیقا مانند یک عروسک جذاب و خیره کننده می شود و شادابی و جوانی بیشتری در چهره شما ایجاد می شود. امروزه تزریق ژل به لب را می توان یکی از محبوب ترین اقدامات زیبایی برای صورت دانست. لب های خوش فرم و برجسته تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی چهره دارند. در تزریق ژل به لب به حجم و برجستگی قسمت های حاشیه لب حجم بصورت قرینه افزوده می شود.

هزینه تزریق ژل لب در کلینیک خانه سفید بین ۵ تا ۷ میلیون تومان به ازای هر سی سی تزریق می باشد. برخی افراد برای حجم دهی سراغ تزریق چربی می روند که در این روش، چربی از نواحی از بدن مانند ران و باسن که انباشت چربی دارد، گرفته و به بدن تزریق می شود. نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید، این است که برداشت چربی از بافت، دوره نقاهت به نسبت طولانی را نیز به همراه خواهد داشت. پس از تزریق ژل نباید از ساندویچ و مواد غذایی با بافت سخت استفاده کنید.

هدف ما کسب رضایت حداکثری، مراجعه کنندگان و ایجاد سابقه مثبت ماندگار و متفاوت در ذهن آنهاست. با این حال، لازم است بعد از اتمام فرایند درمورد علائم هشداردهنده اطلاع داشته باشید. درست مانند سایر درمان های زیبایی پیشرفته، توصیه می کنیم بعد از تزریق فیلر هم تا ۲۴ ساعت بعد ورزش نکنید. هدف این است که در معرض گرما قرار نگیرید و از عرق کردن جلوگیری کنید.

ماده بوتاکس دارای ویژگی‌ای می‌باشد که می‌تواند سیستم عصبی ناحیه تزریق شده را از کار بیاندازد و به نوعی آن را فلج کند. با انجام بوتاکس ناحیه مورد نظر انقباض پیدا نمی کند و به دنبال آن چین و چروکی نیز پدیدار نمی‌شود. بنابراین می‌توانید تفاوت عملکرد هر دو روش نام برده شده را درک کنید. در حالی که بوتاکس روی سیستم عصبی قسمتی از بدن فرد اثر می‌گذارد و شکلی غیر نرمال به آن می‌دهد، تزریق ژل لب عوارض کمتری را به دنبال دارد و از سوی دیگر طبیعی تر روی لب‌ها جلوه می‌کند.

نمونه‌های تزریق ژل به لب در کلینیک خانه سفید را در زمان مراجعه به کلینیک در اختیار شما قرار می‌دهیم. بطور طبیعی حجم و اندازه لب پایین نسبت به لب بالا لب بیشتر است و  تقارن در دو طرف لبها  از نظر زیبایی بسیار مهم می باشد. ممکن است با افزایش سن در فرم لب ها از لحاظ حجم ، برجستگی و ارتفاع آن تغییراتی رخ دهد و زیبایی آن را کاهش دهد.

تزریق ژل به لب ها می تواند فرم و شکل ظاهری لب شما را به شدت تغییر دهد. با توجه به ویژگی های طبیعی لب، یکی از مدلهای ژل لب برای فرد انتخاب می شود. بنابراین با توجه به وجود چنین فرآیندی در بدن افراد سالخورده تزریق هیالورونیک اسید به لب های این افراد امکان پذیر نیست و فقط برای قشر جوان توصیه می شود.

با مشورت با پزشک و انجام آزمایش های لازم در صورت نیاز، میتوان از این عارضه جلوگیری کرد. گاهی اوقات اگر تزریق ژل لب به درستی انجام نشود، ممکن است باعث بروز زخم در ناحیه لب یا اطراف آن شود. در واقع گاهی اوقات تزریق بیش از حد برخی فیلر ها از جمله هیالورونیک اسید، در روند تولید کلاژن و الاستین در بافت لب اختلال ایجاد کرده و این موضوع خشکی و زخم شدن لب ها را به همراه دارد. برای اینکه بدانیم تزریق چربی به لب بهتر است یا ژل باید گفت هم از تزریق چربی و هم از تزریق ژل می توان برای حجم دادن به لب ها استفاده کرد. تزریق چربی یک روش جراحی است که شامل برداشتن چربی از یک قسمت بدن و تزریق آن به لب است.