همسرانه،عاشقانه و دلبرانه

اگر سبب دوم، ازدواج دائم باشد، از ريشه باطل است؛ زيرا با فرض بازگشت زن به صورت مرد، وقوع سبب دوم درعالم واقع ممكن نيست؛ هرچند عقد كنندگان، در هنگام ايجاد سبب دوم، جاهل باشند؛ يعني ندانند كه زن تبديل شده، به حالت مردانگي بازگشته است، كه دراين فرض، متعاقدين چيزي را قصد كرده اند كه درخارج، واقع نشدني است: «فما قصداه لم يقع و ماوقع لم يقصداه». 8درحديث فوق، ظاهر لفظ «رجوع» مالكيت زن به مجرّد عقد است ووقتي به مجرد عقد مالك مهر شد، هرگاه بعد از تغيير جنسيّت شك كنيم آيا ملكيت او بر مهر باقي مانده يا خير، مقتضاي استصحاب بقاي مهر درملكيت اوست بدون تفصيل بين كل مجله خبری wedlockmag يا نصف مهر. غافل از اینکه زندگی سالم اینطوری نیست.در بسیار از موارد جادوی کلام می تواند کاربردی باشد .مثلا جمله دوستت دارم را می توانید بدون هزینه به همسرتان ارائه کنید .مردان با هوش حتی در گفتن همین جمله هم از اصل تنوع استفاده کرده و آن را به زبان های دیگر عنوان می کنند .مثلا ایش لیبه دیش به زبان آلمانی یا I love you به انگلیسی. در بدن بعضي از افراد، تنها يك آلت تناسلي وجود دارد؛ ليكن پوست يا چيز ديگر آن را پوشانده است و با عمل جراحي اين پوست برداشته ميشود تا صورت واقعي آلت آشكار شود.

ليكن كسي ميتواند بگويد: بله، ليكن نفي ارث عصبه با ملاك نزديك تر بودن به ميّت، در دلالت كردن براين كه معيار در ارث، نزديك تر بودن به ميّت است، كفايت ميكند. بنابراين حرمت ياد شده متعلّق به عنوان لواط مرد با مرد است و با تبديل شدن مرد به زن، اگر چه متعلّق حكم براين مبنا كه مرد و زن بودن از احوالند، باقي باشد، ليكن حكم متيقن و مشكوك اتحاد ندارند؛ زيرا لواط و ازدواج متغايرند؛ درحالي كه دراستصحاب، اتحاد بين دو قضيّه درموضوع و محمول، لازم است؛ مثلا اگر اقتدا به زيد پيش تر، جايز بوده باشد و سپس شك كنيم آيا تقليد از او جايز است يا خير؟ وجه دوم: وقتي خروج از منزل بدون اجازؤ شوهر حرام است به طريق اولي خروج از جنسيّت بدون اجازؤ او حرام است؛ اگر چه او را براي استمتاع دعوت نكرده باشد. دركتاب علي(ع) آمده است: هرخويشاوند به منزلؤ رحمي است كه ميت نيز از همان رحم است؛ مگر وارثي نزديك تر ازاو به ميّت وجود داشته باشد كه دراين صورت حاجب او ميشود. بسیاری از زوجین جوان متأسفانه از رازهای زندگی مشترک کمتر اطلاع داشته و اغلب آموزش صحیحی در این خصوص ندیده اند .در بیشتر اوقات آن ها به زور می خواهند حرف های خود را به کرسی بنشاند و در همان اوان ازدواج اصطلاحاً گربه را دم حجله بکشند!

در پاسخ به این سوال همینطور که در مقاله مردان مریخی ،زنان ونوسی بیان شد زن و شوهر بایستی عمیقاً طبیعت همدیگر را شناخته و در همان جهت حرکت کنند . این کار نوعی اظهار وجود کودک درون و نیاز به محبت هم هست! بنابر اين دليل اجتهادي برجايز بودن ازدواج با حليلؤ پسر، وجود ندارد. اشكال: مراد از پسران، پسراني هستند كه از صلب پدر باشند؛ زيرا در آيه ميگويد: «الذين من أصلابكم»لذا حرام بودن ازدواج با حليلؤ پسر، تنها به پدران اختصاص دارد؛ زيرا واژؤ «اصلاب» تنها پدراني را كه مرد هستند در برمي گيرد؛ بدين سبب كه مني مرد از صلب بيرون ميآيد نه مني زن. آن ها پروژه مشترک داشته مثلا با هم فیلم نگاه کرده و سپس آن را تحلیل می کننده،غذا می پزند،پیاده روی کرده ،قند می شکنند یا سبزی پاک میکنند.آن ها می توانند حتی با هم کتاب بخوانند، مثلا کتاب ازدواج بدون شکست ویلیام گلسر می تواند در این خصوص بسیار کاربردی باشد.

شايد معناي اين كلام موكّل زن: «موكّل تو را براي موكّلؤ خودم تزويج كردم» اين باشد كه : موكّلؤ خود را در موكّل تو قراردادم؛ چنان كه معناي قول خداوند: «زوّجناكها» همين است كه: او را درحبالؤ تو قرارداده و به همسري تو درآوردم. همانا چنين زني مستأجر است. اين سهمي تعيين شده و پرداختني است. وقت گذاری برای همدیگر نیز بسیار تاثیر گذار می باشد.بنابراین بهتر است که در کنار همسر بوده و نه مقابل وی .مثلا برای بردن همسر به سرکار یا بازار ، اینکه شما ببرید با اینکه خودش با تاکسی برود خیلی متفاوت است . آن ها مخصوصاً در این دوران اقتصادی بد با تورم افسار گسیخته کنونی بیشتر به هم کمک کرده و کمک خرج می شوند .مثلا با جلوگیری از اسراف و خرج و برج اضافه،کار پاره وقت توسط همسر و… که شعاع اثرش بیشتر می شود.این کار باعث ترشح هورمون عشق و وفاداری یعنی اکسی توسین می شود.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مجله خبری wedlockmag ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.