هشدار مهم! نکاتی که باید قبل از جراحی لیپوماتیک بدانید • تصویر از مجله Life

آخرین کلمه

اولین توصیه ای که اغلب در همه جراحی ها می بینیم این است که سیگار را ترک کنید، این دشمن شماره یک سلامتی شماست. سیگار کشیدن باعث باریک شدن رگ های خونی به خصوص رگ هایی می شود که وظیفه خون رسانی به پوست را بر عهده دارند. اختلال در خون رسانی به پوست اثرات منفی بر بهبود زخم دارد. در نتیجه زخم ها دیرتر خوب می شوند و احتمال عفونت افزایش می یابد. یکی دیگر از پیامدهای منفی سیگار، افزایش خطر لخته شدن خون در رگ ها است.

 • مصرف داروهای رقیق کننده خون را متوقف کنید

در روز جراحی که به محل درمان می روید از انداختن زیورآلات خودداری کنید و لباس راحتی بپوشید تا در هنگام بازگشت از محل درمان برای تعویض لباس مشکلی نداشته باشید. روز قبل از جراحی یک شام سبک بخورید و بعد از آن بهتر است معده خود را خالی نگه دارید.

بهترین دکتر لیپوماتیک کیست؟

همچنین نوسانات وزن گذشته شما را بررسی می کند.

آزمایشات قبل از جراحی لیپوماتیک

بالینی شخص خیلی مهم: آدرس درمانگاه: سعادت آباد، چهارراه قیصر امین پور، بلوار جوریکی، کوچه داوود حسینی، بن بست اول، برج رئیسیت شمالی، طبقه هفتم، واحد 28 مشاوره رایگان 02122111799

این آزمایشات و آزمایشات توصیه شده توسط پزشک باید ظرف یک هفته قبل از تاریخ برنامه ریزی شده جراحی انجام شود و نتیجه برای پزشک ارسال شود.

مصرف آنتی بیوتیک را از روز قبل از عمل شروع کنید. آنتی بیوتیک ها به منظور پیشگیری از عفونت تجویز می شوند و مصرف دقیق آنها طبق دستور پزشک تا پایان الزامی است.

 • مصرف داروهای آسم را قطع کنید

با توجه به اینکه پس از جراحی لیپوماتیک نمی توانید رانندگی کنید، لازم است از قبل با یکی از دوستان یا اقوام هماهنگی لازم را داشته باشید تا در روز عمل، پس از انجام عمل، مسئولیت رانندگی و رانندگی شما را به منزل و حضور در منزل بر عهده بگیرند. مدتی در کنار شماست و به شما کمک می کند تا کارها را انجام دهید.

 • توصیه در روز جراحی
نکات و مراحل قبل از جراحی لیپوماتیک که دانستن آنها ضروری است

دو روز قبل از جراحی رژیم را قطع کنید. بدن باید قدرت کافی برای آماده شدن برای جراحی را داشته باشد.

 • مصرف کافئین را متوقف کنید

در جلسه مشاوره قبل از جراحی لیپوماتیک، پزشک سابقه پزشکی شما مانند ابتلا به بیماری های مختلف مانند دیابت کنترل نشده، بیماری های مغزی، بیماری های قلبی عروقی، بیماری های مربوط به سیستم ایمنی، فشار خون و غیره را بررسی می کند. قرار می دهد.

حداقل دو روز قبل از جراحی باید مصرف داروهای آسم را قطع کنید و در صورت مصرف داروهای تیروئیدی از مصرف این داروها در روز جراحی خودداری کنید.

 • تهیه داروهای تجویز شده توسط پزشک

الزامات قبل از جراحی لیپوماتیک

 • سیگار نکش

دیگری مشاوره قبل از جراحی لیپوماتیک دانش آزمایش و آزمایش است که در ادامه به آن پرداخته ایم.

 1. قبل از جراحی، سونوگرافی برای اندازه گیری میزان چربی انباشته شده در زیر پوست انجام می شود.
 2. آزمایش دیگری که قبل از لیپوماتیک انجام می شود، آزمایش لخته شدن خون برای بررسی کیفیت و سطح لخته شدن خون در شما است.
 3. قبل از جراحی، از مناطقی که باید با این تکنیک درمان شوند، عکس گرفته می شود.
 4. آزمایش خون برای اطمینان از عدم ابتلا به کم خونی آزمایش دیگری قبل از جراحی است.
 5. خانم ها هنگام انجام کانتورینگ بدن با این روش باید برای اطمینان از باردار نبودن خود تست بارداری بدهند.

با توجه به اینکه پس از اتمام عمل باید زمانی را به عنوان دوره نقاهت سپری کرد، بهتر است محل مناسبی را در خانه انتخاب کرد و آن را به وسایل ضروری مانند تخت، پتو، بالش، تلویزیون، کتاب و لوازم سرگرمی و هر وسیله ای که فکر می کنید می تواند یک تجربه بازیابی برای شما ایجاد کند.

 • هماهنگی برای تعیین مسئولیت رفتار

در تمامی جراحی های زیبایی از جمله لیپوماتیک یک سری اقدامات قبل و بعد از جراحی لیپوماتیک وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. جراحی لیپوماتیک روش جدیدی است که عوارض و مشکلات درمان های قبلی مجسمه سازی مانند لیپولیز، لیپوساکشن و … را تا حد زیادی کاهش می دهد. این روش بسیار سریعتر از سایر روشهای لیپوساکشن معمولی یا لیزری و همچنین ایمن تر است. مهم است که دستورالعمل های پزشک قبل و بعد از عمل را دنبال کنید و هر سوالی دارید بپرسید. در این مقاله قصد داریم نکاتی را که قبل از جراحی لیپوماتیک باید بدانید را بررسی کنیم.

انتخاب بهترین پزشک برای لیپوماتیک و سایر روش های پیکرتراشی بسیار مهم است. حتما قبل از انجام عمل تحقیقات کافی انجام دهید و از تجربیات مشتریان قبلی پزشک خود بهره مند شوید. از آنجایی که انجام این عمل بسیار حساس است و جابجایی نامناسب آن می تواند عوارضی را به همراه داشته باشد، در یافتن یک پزشک حاذق، درنگ نکنید.

جراحی لیپوماتیک جدیدترین روش حذف چربی از بدن با نتایج کاملا متفاوت و شگفت انگیز نسبت به سایر روش های پیکرتراشی است. این جراحی مقدار زیادی چربی را از بدن خارج می کند. برای آشنایی بیشتر با جراحی لیپوماتیک بهتر است بگوییم این جراحی باعث می شود که سلول های چربی زیر پوست شما برای همیشه از بین بروند. البته این تنها در صورتی اتفاق می افتد که پس از جراحی لیپوماتیک از سبک زندگی سالم پیروی کنید.مجله ازدواج

از نیمه شب روز قبل از عمل، مصرف نوشیدنی های کافئین دار یا هر نوشیدنی حاوی این محصول را متوقف کنید. کافئین و محصولات مرتبط با آن باعث افزایش فشار خون می شوند. فشار خون بالا گزینه مناسبی برای جراحی نیست. بنابراین پزشک به شما توصیه می کند که از نیمه شب روز قبل از عمل استفاده از این محصول را قطع کنید تا مشکلی پیش نیاید.

 • شروع به مصرف آنتی بیوتیک کنید

نکته دیگری که قبل از جراحی لیپوماتیک باید بدانید این است که حداقل ده روز قبل از جراحی از مصرف داروهایی مانند آسپرین و فرآورده های حاوی آن، ضد التهاب ها و ویتامین E خودداری کنید. خطر خونریزی بعد از جراحی

 • رژیم گرفتن را متوقف کنید

او در مورد داروها و مکمل هایی که در حال حاضر مصرف می کنید می پرسد و در صورت لزوم دستور تغییر مصرف و دوز آنها را می دهد.

در طول مشاوره، پزشک داروهایی را برای جلوگیری از عفونت و کنترل درد تجویز می کند. این داروها را تهیه کنید و در خانه بگذارید.

 • آماده سازی و تجهیز منطقه ریکاوری